Autor Zpráva
Ghosting
Zdravím, prosím zhodnoťte mé stránky www.ocnivady.cz.
Vím o chybách u obrázků před odkazem v menu, zkoušel jsem to dělat pomocí backgroundu, jenomže je to komplikovanější, pokud se rozbalí rozbalovací menu dělá to neplechu.
Dále nefunguje hledání v Refrakčních klinikách a nemění se title. O těchto problémech vím.
Děkuji.
Afrod
Je to systém sunlight ten nemá moc chyb. Jen je to nevalidní. 2 chyby
Ghosting
Jo to nejsou chyby v systému. Refrakční kliniky se tahají z DB a propojit to s tím systémem vyžaduje znalost php atu já nemám.
Na validitu mrknu.
TSD
- Odkazy - naprosto zbytečná stránka. Neumím si představit, komu z návštěvníků by se mohla hodit
- Diskuzní fórum - vede mimo web. Je to hodně nepříjemné a upozorňuješ tím na to, že neumíš fórum udělat sám
- Statistiky nikoho nezajímají
- osoba v záhlaví je sice sympatická, ale s tím něčím za uchem vypadá jako havajská tanečnice = trochu mimo téma webu
- chyby v textu, třeba
-- Vodeoklip operace Lasik
-- Na této stránce můžete refrakční zákrok Lasik.
-- exentrickým laserem
-- Na pravé straně můžete vidět uživatelskí menu a samtoné menu
Miloš
1) Postrádám klikací hlavičku

menu a navigace:
2) Uvítal bych rozšíření klikatelnosti na celou šířku
3) odlišení toho, co je/není rozkliknutelné (neboli co má/nemá podmenu) je velmi nezřetelné a povvšiml jsem si toho vysloveně náhodou.
4) Rozkliknu-li menu (například Vady oka) a kliknu na nějakou položku (například vetchozrakost), submenu se zaroluje.
5) Pokud použiju udkaz < návrat zpět, dostanu se na stránku, na které jsem nikdy předtím nebyl.

další:
6) na stránce http://www.ocnivady.cz/lasik.p15.html je neúplná věta: Na této stránce můžete refrakční zákrok Lasik.
– můžeme co?
Stejně tak na stránce http://www.ocnivady.cz/prelex.p18.html – Na této stránce můžete chybí sloveso chirurgický zákrok Prelexchybí čárka, při níž – zákrok je rodu mužského, ta snad při němž se rozdrtí přírodní čočka a nahradí se umělou.
TSD
ještě jeden bod jsem zapomněl. Text v obrázku v hlavičce vypadá velmi amatérsky.
Lexter
A zase ten úkos. Házím bombu.
Ghosting
Reaguji na TSD
- Odkazy - naprosto zbytečná stránka. Neumím si představit, komu z návštěvníků by se mohla hodit
Asi jo, asi máš pravdu. - Opraveno

- Diskuzní fórum - vede mimo web. Je to hodně nepříjemné a upozorňuješ tím na to, že neumíš fórum udělat sám
--Umím je přímo v tom RS, ale chtěl jsem něco přehlednějšího.

- Statistiky nikoho nezajímají
-Dobře vyhodím.

osoba v záhlaví je sice sympatická, ale s tím něčím za uchem vypadá jako havajská tanečnice = trochu mimo téma webu
-no logo ještě dopiluji :)

-- Vodeoklip operace Lasik
Opraveno

- exentrickým laserem
Tam chybu nevidím.

-- Na pravé straně můžete vidět uživatelskí menu a samtoné menu
Opraveno

Reaguji na Miloše
1) Postrádám klikací hlavičku
-Udělám.

2) Uvítal bych rozšíření klikatelnosti na celou šířku
-Taktéž udělám

4) Rozkliknu-li menu (například Vady oka) a kliknu na nějakou položku (například vetchozrakost), submenu se zaroluje.
-Ano je to chyba o které se ví a při příští verzi Sunlightu bude odstraněna teď s tím nic nenadělám.

5) Pokud použiju udkaz < návrat zpět, dostanu se na stránku, na které jsem nikdy předtím nebyl.
-Viz. bod 4. taktéž se opraví.

6) - Opraveno

Lexter
A zase ten úkos. Házím bombu.
-COpa se ti nelíbí na úkosu?
-Text v obrázku v hlavičce vypadá velmi amatérsky. - Jávím musím s tím něco udělat.
Miloš
Ghosting
- exentrickým laserem
Tam chybu nevidím.

ex–entrický? Snad ex–centrický
Ghosting
Ajo :( máš pravdu.
Lexter
Ghosting
COpa se ti nelíbí na úkosu?
Na něm samotném nic, ale ježí se mi a vždycky se mi ježili chluby, když jsem ho viděl používat někoho kdo neví k čemu to je.
Ghosting
Ted se koukám, jak psal Miloš
"
2) Uvítal bych rozšíření klikatelnosti na celou šířku "
Něják to nemůžu najít.
Ghosting
Lextere já to logo změním, neboj. :)
Miloš
Ghosting
Co nemůžeš najít? Jak udělat aktivní celý řádek? Dej těm odkazům display:block. Viz třeba http://kesolim.sweb.cz/dvousloupcovy_layout_bez_divu/
Mistr
Ghosting
(1) V MSIE 6 SP 2 je obsah hlavního sloupce až pod rámečkem s menu.
(2) Při vybrání si položky z menu (například Astigmatismus) se schová celé menu. Proč to?
(3) Jen tak mezi námi, co je to za holku v tom logu? Není to Zuzana Kajnarová?
Ghosting
(1) V MSIE 6 SP 2 je obsah hlavního sloupce až pod rámečkem s menu.
Vím o tom, avšak dělá to jen MSIE 6, ostatní browsery jsou v pohodě.

(2) Při vybrání si položky z menu (například Astigmatismus) se schová celé menu. Proč to?
No jak jsem psal výše, je to chyba RS. (Spíše nedostatek).

(3) Jen tak mezi námi, co je to za holku v tom logu? Není to Zuzana Kajnarová?
Tka to netusím. Možný to je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: