Autor Zpráva
Fic
Profil *
Prosím o zhodnocení webu, který se zabývá prodejem sukulentních rostlin: http://www.fic.wz.cz/semestral/final/
Jde mi především o design, ale pokud najdete nějaké chyby, případně připomínky k vylepšení struktury, budu jen rád.

Chyby o kterých vím:
1. V IE6 se stránka rozpadne při najetí na odkaz Rostliny 2008 a také web není "resizable" (což ale v ostatních prohlížečích funguje).
2. V IE7 v literature překryje obrázky div... nevíte někdo co s tím?
3. Skinování je jen provizorní, byla to semestrálka do školy, kde tohle bylo podmínkou, a nějak jsem nestíhal, takže ta grafika u ostatních stylů je nic moc. Při odevzdávání firmě to smažu.
4. Místo toho alt textu (Brachystelma ....) v menu tam bude průhledný černobílý obrázek (kresba s rostlinou), ale protože není můj a nemám ještě vyřízené licenční podmínky, tak jsem ho musel dočasně odstranit.
6. formulář nejde odeslat, měl jsem to nastavené na svůj mail, tak jsem to radši smazal:)

Ve FF, Opeře a Safari jsem zatím nezjistil s funkčností problém.
Miloš
Profil
Poskakující hover v menu se mi nelíbí. Změna barvy či pozadí ok, ale ten text-indent nebo co toje, to bych dal pryč.

Drobečková navigace:
Nyní se nacházíte: Hlavní stránka >> Rostliny 2008
Z toho vyplývá, že stránka Rostliny 2008 je podstránkou hlavní stránky, což není.
Místo Hlavní stránka >> bych uvedl název webu.

Stránky mají pořád stejný <title> což je chyba.
Měsíček
Profil
K čemu dva copyrighty?
Fic
Profil *
to Miloš:

Díky za tu drobečkovou navigaci, to je dobrý nápad.
O tom title vím, zapomněl jsem to zmínit v chybách.
A ten hover je tak špatný? Má k tomu hoveru někdo jiný názor?

Každopádně díky.
Fic
Profil *
to Měsíček:

Dva copyrighty?
Měsíček
Profil
&copy; (1 copyright) .. copyright (2 copyright) .. => ten znak dej pryč a nech to tam jen slovem.
vydrus
Profil
Web celkem pěkný, ale určitě by neškodilo dát nějakou pěknou zelenou grafiku vhodnější k rostlinám. Zvlášť se mi líbí provedení ve fotogalerii.
Fic
Profil *
to vydrus:

Snažil jsem se to právě sladit s tím logem, které je v barvách dané. V zelené mi to nepřišlo příliš dobré, tak jsem použil tu okrovou. Ale díky za připomínku, možná si zkusím ještě pohrát s tou zelenou...
muco
Profil *
no mne sa to velmi nepaci. pismo pod headerom malo citatelne.. cudne menu nechapem.. logo by som dal nalavo a ten text s logom na pravo alebo vobec.. A z hladiska pouzitelnosti.. preco je ten velky obrazok na hlavnej stranke??
Chuck
Profil
bohužel: nelíbí
joe
Profil
Jako semestrálka dobrý no :) Jako normální web se mi to ale moc nelíbí.
Fic
Profil *
to muco:
co myslis tim cudne menu? Nebo spis co mam na nem tedy vylepsit?
jak pomuze strance kdyz prehodim nadpis s logem?
ten velky obrazek asi vyhodim, taky mi to tam nesedi...
"ten text s logom na pravo alebo vobec" - to mam pochopit tak, ze tam nemam davat vubec logo nebo ten text?
kazdopadne diky.

to Chuck, joe:
taky diky, ale takhle mi moc nepomuzete. Ja vim, ze to neni dokonaly, taky mi tam na tom spousta veci nesedi, ale proto jsem to dal sem, abych to mohl podle rad vylepsit, ale kdyz nekdo napise, ze se mu to moc nelibi, tak mi to je skoro k nicemu... jedine, ze by to napsali vsichni:)
Chuck
Profil
Fic
promiň, neměl jsem zrovna moc času.
Nevím pořádně co vytknout, ale moc se mi to nelíbí.
Snad jen: vodorovná lišta by mohla mít padding, nápis -MENU- by tam být nemusel a hovery v menu by mohly být jinčí (např: bez odsazení, podtržení a změny barvy písma: jen s tím, že se změní barva pozadí, ale na tu barvu, která je v tom přechodu nalevo od toho - spojí se to).
A taky by mohlo být něco víc na úvodní stránce, než jeden velký obrázek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0