Autor Zpráva
Pontus
Profil *
Založila jsem jako laik e-shop www.pontus.byznysweb.cz. Nastudovala jsem zásady tvorby pouze do té míry, které jsem jako laik rozuměla. Nemohu se pohnout dál z místa s návštěvností (návštěvnost nyní kolem 100 lidí denně). Proto bych ocenila Vaše rady či kritiku.
vertigo4
Pontus
No na laika docela dobrý, i ta návštěvnost 100 lidí denně není na začátek špatná...
Kód není tak špatnej, ale je pěkně zaprasenej
<p><strong></strong></p>
To má být co?

K té návštěvnosti: No hledej další zpětné odkazy, popř. koupit nějaký odkaz s vyšším S-rankem či Page rankem...
Pontus
Profil *
A jak mohu vylepšit kód? Předpokládám, že se jedná o kód titulní stránky? Ta je asi přetížená, že?
Měsíček
Reaguji na Pontuse:

"A jak mohu vylepšit kód? Předpokládám, že se jedná o kód titulní stránky? Ta je asi přetížená, že?"

Třeba dát pryč tyhle zvěrstva:

<p><strong></strong></p>
<p><strong></strong></p>
<p><strong></strong></p>
<p><strong></strong></p>
Pontus
Profil *
To bych ráda. Ale kde to najdu, nebo kde se to vyskytuje? Dělá to text nebo obrázek? Děkuju za pomoc.
Railbot
Pontus
Díval jsem se na úvodní stránka a zcela mě odradila od dalšího zkoumání. Je přeplácáná, příliš mnoho informací, dlouhá jak týden. Zredukuj obsah na 50%, vylepši navigacvi po webu a uvidíš, že pro návštěvníky to bude lepší a budou chodit častěji. V tvém případě by tě měla zajímat spíě konverze (kolik lidí si něco koupí) než návštěvnost, z té nic nemáš.
Pontus
Profil *
Aha... zobrazila jsem si zdrojový kód. No to je tedy hrůza... :-)
Pontus
Profil *
No... Já nejsem moc obchodnice, spíš mě právě zajímá ta tvorba, design a návaznost na návštěvnost... Nákup je až v druhé řadě. Jen lituji, že nemám programátorské základy...
Kcko
Uvodni stranka je silena .. viz obrazky v levem sloupci

1000px × 1494px (zmenšeno na 139px × 208px)

A sikla by se lepsi domena , preci jenom pontus.byznysweb.cz je o nicem ...

textilni-zbozi.cz
textilni-zbozi.eu
spodni-pradlo.eu

atd
Pontus
Profil *
No... Mohla bych stránku zkrátit. Myslela jsem to dobře, aby vyhledavače nacházely dost pojmů a také aby zákazník měl přehled, co všechno máme. Ale asi je to příliš...
Pontus
Profil *
Děkuji moc za názory. Alespoň vím, jakým směrem se dále ubírat...
Railbot
Pontus
Pokud je ten e-sop tvůj tak nechápu, jak tě může zajímat design a návštěvnost před výdělkem, ale budiž, každý má jiné priority.
panhuhu
Tedy na laika moc pěkné. Osobně bych vyhodil celou rubriku Co u nás najdete? do postraního menu. Z toho vertikálního obrázku s moc pěknou slečnou na úvodní stránce bych udělal horizontální. Spravil bych též patičku (ve Firefoxu vytéká obsah).
Pontus
Profil *
Dělala jsem ho jen tak... Pro přítele. Já neobchoduji :-).
Kcko
Railbot
Mno vydelek docela zavisi na navstevnosti ne? ;]
Railbot
Pontus
Myslela jsem to dobře, aby vyhledavače nacházely dost pojmů
Robot není rád, když musí přelouskávat zbytečně moc dat.

aby zákazník měl přehled, co všechno máme
Všeho moc škodí a méně je někdy více. To platí i v tomto případě. Od toho je menu, kde si každý vybere, co jho zajímá. Nejde na úvodí stránce vytahovat všechna esa z rukávu, to nadělá víc škody než užitku.
panhuhu
Nejde na úvodí stránce vytahovat všechna esa z rukávu, to nadělá víc škody než užitku.
Přesně tak, jak říká Railbot
Railbot
Kcko
Ne tak docela. Kdo na tom bude lépe? E-shop, kam denně chodí přes 10.000 lidí a jen 100 z nich si něco koupím nebo e-shop, kam bude chodit 5.000 lidí a 500 si jich něco koupí? Pokud na e-shop chodí spousta lidí a jen málokdo si něco koupí, pak je něco špatně. Raději méně lidí, kteří přijdou na web nakupovat než davy lidí, kteří hledají něco úplně jiného. To už je potom problém správného cílení.
Kcko
Jasne jenze ty pises 10 tisic a 5 tisic .... ona ma navstevnost 100 lidi ... to je hodne velky skok
srigi
Zazil som uz toho vela ale 7MB velku titulku...

Kvoli tejto stranke so musel vypnut vsetky downloadery a aj tak mi vysiel cas natiahnutia tranky na neuveritelnych 72 sek.
Railbot
Kcko
Jenže my se nebavíme jestli je to hodně nebo málo, ale jestli je u e-shopu návštěvnost důležitá, tak jsem použil nějaký příkald, aby to vyniklo. Jasně, že na 100 lidech těžko dělat nějakou studii.
Pontus
Profil *
Takže jak to vidím... Tak zmenšit, zkrátit, očesat... A já jsem si takový "skvost" tak dlouho vypiplávala :-). Stejně moc děkuju za hodnocení, bez Vás bych si dodnes libovala, jakou mám obsažnou titulku a že "ti ostatní" to mají takové chudé :-D.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: