Autor Zpráva
dave777
Profil
Ahoj.
Deign pro 1 restauraci. Jak na vas pusobi?
http://www.david-pertl.xf.cz/restaurace.jpg
vydrus
Profil
Vypadá to pěkně, ale ten šálek dole bych odstranil nebo přesunul jinam.... a taky bych zvážil mezery v textu
panther
Profil
dave777
nemůžu si pomoci, ale přijde mi to už trochu okoukané, že každá nová restaurace musí mít internetové stránky ve tvaru jídelního lístku s nějakou "jídelní" rekvizitou jako jsou příbory, talíře, šálky..

Pokud ti výše zmíněné nevadím, tak designově to není nejhorší. Osobně bych ale zkusil bych něco jiného, nového.
ninja
Profil
Salek kavy k restauraci, kde delaji steaky ze vseho co ma alepson 3 nohy? To mi neprijde vhodne.
pantondavo
Profil
dave777

1| Není toto tak trochu podobné? Už mi to jako nápad nepřijde originální, viz pantherův komentář.

2| V obsahu si pohraj se zarovnáním pravé strany.
ondla
Profil
vsak oba navrhy jsou od stejneho autora ...
pantondavo
Profil
ondla

To je mi jasný, díky:-) Ale udělat dvěma restauracím web postavený na stejném nápadu, je skoro jako klišé.
panhuhu
Profil
panther
je to okoukané asi tak, jako je portofolio ve stylu pracovního desky (rozuměj šálek kávy, odložené pero, ipod ..) . Myslím si, že toto nebyl poslední návrh webu restaurace v tomto stylu.
ondla
Profil
To je mi jasný, díky:-) Ale udělat dvěma restauracím web postavený na stejném nápadu, je skoro jako klišé.
no jo :-) ty restaurace nemusi na sebe na internetu narazit...vem si herni klany ... kazdej ma sablonu ( trochu upravenou ) a nikomu nevadi ze maj jiny klany stejnej design :-)
panther
Profil
ondla
jenže web herního klanu nemusí přilákat zákazníky, tudíž nepřichází o žádné potencionální zákazníky a je mu to tak nějak jedno.

panhuhu
je to okoukané asi tak, jako je portofolio ve stylu pracovního desky (rozuměj šálek kávy, odložené pero, ipod ..) . Myslím si, že toto nebyl poslední návrh webu restaurace v tomto stylu.
neříkám, že je poslední. Ale stránky restaurace se dají udělat i trochu jinak, nežli jen jídelním lístkem. Stejně tak osobní portfolio může mít "klasické tvary"
Railbot
Profil
V této restauraci se stravuje ze země? Jinak si nedokážu vysvětlit, proč je šálek s kávou a menu položené na parketách. Ne, to není textura dřevěného stolu, to mi nikdo nenamluví.
panhuhu
Profil
Railbot
Pěkná plovoucí podlaha dekorovaná perským koberečkem ;).

panther
Vím, jak to myslíš.

Za sebe bych to neviděl nejhůř.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0