Autor Zpráva
To
Profil *
Prosim o kritiku teto stranky. (Predevsim design)

[Odkaz]

Kod radsi moc nezkoumejte, bude se jeste opravovat.

P.S. Prosim poradte jak mam snizit velikost obrazku, ale aby se nesnizila moc jeho kvalita.
Kalby
Profil
no neni to uplne spatne ale trosku me vadi hlavni menu v hlavicce je to takove neobvykle a moc to tam nesedi jinak to vypada celkem pekne

co se tyce snizeni velikosti obrazku, asi zrejme delas v Photoshopu, tak nejlepsi je dat ulozit pro web a pohrat si s nastavenim, napr. blur snizuje velikost, dale kvalita fotky atd. vsechno to tam je je videt jak nahled tak vysledna velikost
vydrus
Profil
Máš blbě vycentrovaný ty nadpisy Zápasy a ostatní v tomhle sloupci - je to o pár px hořejš. a nelíbí se mi velká hlavička
To
Profil *
Diky nadpisy zmenim ale to menu zrejme ponecham nebo upravim. Zajimal by me hlavne nazor jestli je to pouzitelne pro fotbalove stranky ?
muco
Profil *
Toto moze byt perfektne... ak by si to trosku prerobil..
1. Co sa tyka hlavicky je celkom pekne spravena.. az na hover efekt. daj tam trochu svetlejsiu modru
2. prechod ako CIARA!!!!! urcite nepouzi.. daj tam nejaky plynuly prechod.. alebo tien tej travy
3. Zmen odtien zelenej v pozadi
4. menu je po hover efektu necitatelne.. skus toto: http://www.tutorials.cz/clanek1223-webdesign-zasady-tvorby-navigacie-r ecept-na-jednoduche-menu-v-css#clanky
5. Na nadpisi by som dal kremovu zelenu.. nie ciernu
6. V paticku skus prisposobit headeru...
To
Profil *
To co si napsal zmenim, dik.

A myslis si ze to muze byt pouzitelne?
To
Profil *
Nechapu tu 4. Hovery jdou v pohode. a 5. nejde uskutecnit bylo by to necitelne :(

Nema jeste nekdo nejaky jakykoliv postreh? Je to pro mne dulezite.
muco
Profil *
To
ano idu v pohode ale sa mi nepaci ta farba.
ale bolo by to citatelne.... myslim tie nadpisi co su na bielom pozadi.. kapes?
barrytrotter
Profil
Pekne lenže tá postava ktorá vyčnieva ruší celkový dojem stránky.Podľa mňa by mohol byť zarovno s textom ináč O.K
To
Profil *
Muco Jo uz kapu... neco s tim udelam
barrytrotter Myslis toho fotbalistu vlevo v hlavicce?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0