Autor Zpráva
svecon
Profil *
http://www.soubory.over.cz/

Co myslíte o tomto webu? Programoval ho kámoš... Co na to říkáte?
Taps
Profil
svecon
nedávej sem hodnotit něco co jsi sám nedělal
TSD
Profil
- design: slušná šablona
- "Jeden soubor může být velký až 5 MB." Opravdu? Neuvěřitelné!
- "Webová stránka je monitorována minimálně 1 hodinu denně." Co znamená "monitorována"? Mělo mě to příjemně překvapit?
-
Hledáte kvalitní upload server pro vaše soubory? Máte příliš mnoho souborů a nevíte co s nimi? Chcete poslat soubory vašim přátelům? Tak právě pro vás je náš nový upload server. 1 nahrávaný soubor může mít maximálně 5 MB.

A za jak dlouho bude váš soubor smazán? Soubory mažeme, jen pokud už o ně není zájem. Tento soubor poznáme tak, že jej nikdo nestáhl více jak 180 dní (to je asi šest měsíců). Nemusíte se tedy v žádném případě bát, že váš soubor bude ztracen nadobro.

7. Pravidla můžeme kdykoliv i bez ohlášení změnit.


Skvěle. Mám v počítači něco přes 100.000 souborů a nevím co s nimi. Co kdybych je poslal přátelům? Pár z nich má velikost do 5MB, tak to půjde. Když si je ale půl roku nestáhnou, tak o ně přijdu. Nebudou ale ztraceny nadobro! Jen aby nezměnili pravidla.

Vyčkejte prosím X sekund, než začne stahování souboru. Počet sekund stojí. (O9.5)


Čekal bych zobrazení procent při uploadu .. neděje se tak.

Amatérismus. Autor se prostě naučil uploadovat soubory a javascriptem napočítat 80 sekund, to je všechno.
SwimX
Profil *
Myslim se že existuje spousta podobných stránek
Máte příliš mnoho souborů a nevíte co s nimi?
a vedle:
Posledních 10 nahraných souborů:
Znamená to tedy, že když něco nahraju, maj k tomu přístup všichni? ... Nelíbí
vydrus
Profil
Hm... vzhledem k tomu, že to naprogramoval curdto, tak je to fakt výkon.

Tenhle portál je kničemu. Jinde si můžeš nahrát třeba víc jak giga dat - http://DriveHQ.com . Musím říct, že tenhle web je ubohý a že se jen pokouší imitovat ostatní webová úložiště.

250 MB na ícéčku je fakt hodně, to ti řeknu.


Jinak přeji curdtovi (sveconovi) hodně návštěvníků a spousty nahranejch souborů
drasha
Profil
Posledních 10 nahraných souborů
a já jich vidím jen 5 ..

Je to k ničemu tahle stránka.
Jobík
Profil
Blbé kódování pokud použiji ten tvůj script pro web a dám ho na svojí stránku s jiným kódováním než na jaké je dělán tent tvůj script tak se mi zobrazí :

Nahrání nového souboru z vašeho počítače:
Vyberte soubor z vašeho počítače:

Opravsi kódování tak aby to vždy fungovalo. Proto že je jasné že tento script by použil někdo kdo programování moc nerozumí tak by asi ani neuměl nastivit si kódování tak aby to fakalo. Příde mi že je to udělané spíše pro lidi kteří s PHP umí a ti si to jistě naprogramují sami
driver
Profil *
me se to libi jednoduche prehledne
Chuck
Profil
doporuč změnu reklamní lišty na černou a vytvoření ikonky

najdřív mi trochu nejde do hlavy, že je to umístěné na ic a má to vlastní server

když něco nahrávám na web, tak je to soubor, který se mi třeba nechce posílat několikrát mailem, protože má velkou velikost. na to mi 5MB nepostačí

ADrive nabízí 50GB: http://www.adrive.com/
Matty
Profil
svecon
Nesmí se uploadovat protizákoné soubory (MP3, warez, filmy a další)
Já netušil, že MP3 a filmy jsou protizákonné. Ode dneška budu už jen číst knihy.
Provozovatel nenese zodpovědnost za nahrané soubory. Za soubory ručí uživatel a je za ně i trestně zodpovědný.
To už tu bylo. Provozovatel nese zodpovědnost za vše, co na tom webu má.
Rychlé a dostupné servery.
IC. Jsem se zasmál.
grimword
Profil
proc musim opisovat kontrolni kod? jakoze kdyz si tam udelas javascriptove odpocitavani do stahnuti souboru - i kdyz <>vina tak ok, ale proc je tam kod v normalni textove podobe? vis na co to vubec je? u tebe na webu akorat tak na otravovani

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0