Autor Zpráva
Coe
Profil
Prosim o zhodnoceni webu po 2.. nevím jaké použít barvy, aby sedlo menu do pozadí....
http://www.podlaharstvidv.wz.cz
vydrus
Profil
Do menu dej světle hnědou a ne zelenou..... odkaď jsi tu template stáhl?
gekoncik
Profil
Ty fotky jsou hrozné a použitý font taky moc nesedí k webu. Text není moc přehledný jedlo slovo na pravo a druhé na levo, ale menu se mi libí i když po najetí myši by záložka mohla mít jinou barvu něž aktivní. A štítek s kontaktem je chyba pozadí rámeček je přes text. Štítek s návštěvností nemá žádné odsazení.

Jinak vypadá to jako kdyby jsi menu stáhl někde z template a zbytek dodělal sám..
Míraňák
Profil *
Vydrus
jak můžeš někoho obvinovat z toho že stahnul tamplate když nemáš důkaz. Tohle prostě nechápu..

Coe
Celkem slušny
Coe
Profil
nooo stahl jsem si template kde bylo to menu a ten zbytek sem delal sam no... asi nic moc ze ??...
Coe
Profil
Míraňák


no asi to nekde vydel .. :-)
vydrus
Profil
Míraňák
Nikoho neobviňuju. Nebo snad ano? Řekl bych, že jsem napsal jen "odkaď jsi tu template stáhl". Vidíš tam snad nějaký obvinění, kterého jsem si nevšiml? Prostě se ptám, protože je mi to povědomý. No a?
Kalby
Profil
to menu je stazene odsud a vubec do stranky nezapada jinak je to slabota zacal bych znovu
VENCA
Profil *
jj to menu se tam vubec nehodi, je sice samo o sobe pekne, ale do zbytku vubec nezapada, radeji bych zvolil nejake uplne jednoduche
Coe
Profil
nj menu chci zmenit ale nevim jake se tam hodi chtel bych to uz vzit z nejakeho udelaneho :-) nejake doporuceni ?
grimword
Profil
hlavicka nic moc
Coe
Profil
hlavicku delam novou
vydrus
Profil
Coe
Akorát přebarvíš ty 2 obrázky, které tto menu tvoří, to je vše.
VENCA
Profil *
to já bych tam dal úplně jiné, to menu se tam vubec nehodi né jen ty barvy ale celá struktura, cele ty stránky jsou jednoduché a tak tam nemuze dat "hyper moderní" menu :-D .... nebo složité, chce to jen jednoduché odkazy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0