Autor Zpráva
psenik
Profil *
Zdravím všechny developery, designéry a kodéry. No, vlastně hlavně čtenáře kvalitního obsahu. Chtěl bych ohodnotit webovou stránku Síťujte.net, která prošla upgradem. Jedná se hlavně o IT magazín budující silnou komunitu a podávající co nejkvalitnější informace.
Jobík
Profil
Musíž uznat že jsi se insiproval jyným webem, ktery byl proveden stejně jako je ten tvůj akorát je v oranžové barvě
drasha
Profil
mě se to teda vůbec nelíbí..
psenik
Profil *
Já jsem ten design sám nenavrhoval. A není to pravda. Ten web mi navrhnul jeden designer, který mi i posílal rozkresy v Photoshopu takže to není kopírované. Jeho práce vbyla provedená v základu dobře. Já jsem již několikrát změnil logo a přidal jsem mnoho grafiky. Mimochodem Celé CMS jsem si naprogramoval sám. Jediný problém jsem měl opravdu jenom se základním layoutem, tak mi ho navrhl někdo jiný. jediné co je odněkud inspirované je minipanel vlevo přilepený k okraji browseru(inspirace z programujte.com). Jinak čekám další kritiku a díky...
Kalby
Profil
me se nelibi zelena barva pozadi a pattern, mozna bych zvetsil sirku obsahu, co chvalim je levy sloupec, ten je fajn, ale ze by to bylo nejak extra graficky povedene se rict neda, podle nazvu domeny sem cekal vic
Coe
Profil
nevim proc ale nelibi se mi tam nahore to modre menu nesedi mi to k tomu....
srigi
Profil
Rozbite v Opere 9.27 (ale iba tato jedna stranka).



Nepaci sa mi hover nad clankom.
hudy
Profil *
to je hodně divný, rozhodně tam jsou nevhodné barevné kombinace a celý je to takový neuspořádaný
grimword
Profil
ta zelena barva je strasna - zkusil bych spis nejakou teplejsi barvu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0