Autor Zpráva
Coe
Profil
prosim potreboval bych pomoct s vybranim menu na web nevim si rady ktere mam dat a vytvaret nevim jake by se tam hodilo tak jestli muzete doporucit dekuju www.podlaharstvidv.wz.cz

— Moderátor (M): Dovolil jsem si zvýraznit Tvou žádost, aby někdo nezačal automaticky s hodnocením webu jako celku. —
muco
Profil *
coze????? ved ked tvoris... Take nieco som tu uz dlho nevidel.. a som tu dost casto..

daj tam take menu ako tu: http://www.dvfloor.wz.cz/ :D:D:D ale omg.. ved ked robis stranku tak to musi byt celok a nie take menu taky header... Zeleny header zelene menu.. ak vies kam tym mierim.. Toto je vazne maximalne hlupa otazka :D
hudy
Profil *
me se libi hned to prvni zeleny
Coe
Profil
muco

no to sem se snazil vytvorit v hnede barve.... ale nevim jestli se to tam hodi...

njn.... ja jem bezradny uz ... nejsem zadnej profik
muco
Profil *
Coe
Ok.. nevravim.. len sa ti snazim vysvetlit ze ak mas hnedu stranku.. tak daj hnede menu... kaps?
kliker
Profil
Dej si cestinu do lightboxu!!!
Coe
Profil
jo jenze zase mit jednotna barva :-) chci to mit pekne a kdyz dam hnedou a hnedou jako tedkom tak je to takove nic moc podle me.... chci tu stranku sladit a samotenmu mi to nejde...
Coe
Profil
kliker
nj ale to bych musel zase umet JS ... nebo nejaka stranka existuje kde se to prepise samo ?.-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0