Autor Zpráva
miyalumix
Profil
http://www.hitomilove.com
http://hitomilove.com/forum/

Cokoli se Vám nezdá, prosím napište.

jakpsatweb byl naprosto nepostradatelným pomocníkem!
Mistr
Profil
miyalumix
Cokoli se Vám nezdá, prosím napište.
Nepozdává se mi třeba absence klikacího loga.
miyalumix
Profil
Nepozdává se mi třeba absence klikacího loga.
O tom vím, nelíbí se mi ale, jak se logo ohraničí borderem když se na něj klikne. Nanejvýš po vteřině uvažování by snad stejně melo doklapnout, že se dá kliknout na news.

No tak nevím, mezi čím si vybrat.
Mistr
Profil
miyalumix
Nanejvýš po vteřině uvažování by snad stejně melo doklapnout, že se dá kliknout na news
To není tak jisté. Dá se to možná odhadnout, že by to tak snad, třeba, možná, s určitou dávkou pravděpodobnosti, mohlo, třeba, i být. Jenže to zas nutíš uživatele přemýšlet. Nač to? Ulehči jim pohyb na své stránce.

nelíbí se mi ale, jak se logo ohraničí borderem když se na něj klikne
Nevím, co máš přesně na mysli, avšak napadá mne: border-style: none nefunguje?
TSD
Profil
[ot]Adresu jsem si vyložil jako Hitomilové a čekam jsem nějaký komunitní web hudebních fanoušků. Nějakou dobu mi trvalo, než se zorientoval, už je dost hodin.[/ot]

Welcome to a fansite dedicated .. je hodně malé
celé je to dost pidi a zároveň světlé, ne moc dobře/příjemně čitelné.

Je tam spousta linků, které míří ven a přitom to není ani do nového okna, ani to není naznačeno.

Oceňuji player, který hraje když chci a ne sám. Ale první skladba co tam je, začíná tak dlouhou pauzou, že jsem myslel, že to nefunguje. Ocenil bych ještě víc, kdyby to šlo ztišit na rozumnou hlasitost, případně přidat táhlo pro hlasitost. Když už to spustilo, za 2 sekundy jsem to musel zastavit.

FUN FACTS .. vtipná fakta?
miyalumix
Profil
Mistr, tak je to fixed. Bohužel, border-style nefunguje. Když ve Firefoxu kliknu na jakýkoli obrázek nebo text, tak se to zkrátka automaticky oborderuje.

TSD, díky za připomínky. Ten úvodník jsem tedy udělala větší, tmavší, trochu to rozlišila..

Player s táhlem by byl super, ale nějak není k sehnání.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0