Autor Zpráva
Coe
Profil
Chtěl bych naposledy zhodnotit web... diky za kritiku budu vědet co mám zlepšit snad jenom už validita je špatná... www.podlaharstvidv.wz.cz
muco
Profil *
No to uz je lepsie.... je to jednoduche.. ale ucel to splni..
muco
Profil *
ale toto sa mi stale viac paci.. http://www.dvfloor.wz.cz/
Coe
Profil
:-D to jako fakt ??? to menu nebo ten web ?
kletely
Profil
Coe
Ešte by som dal preč aj to počtadlo.
Coe
Profil
kletely
a z jakeho duvodu ??
kletely
Profil
Coe
Zbitočnosť.
Coe
Profil
kletely
hm no ale pro me ne :-D aspon vim kolik jich tam prijde xD a jinak web soudis jak?
Zdeněk Košťál
Profil
Coe
Co místo počítadla zkusit např. Google Analytics nebo jiné statistiky? ;-)
kletely
Profil
Coe
Pre štatistiku si možeš uverniť aj "neviditelní obrázok" od toplistu. A ako ti Zdeněk Košťál povedal tak daj si radšej Google Analytics ako toplist.
Coe
Profil
hmm ok asi to bude lepsi no :-)
vydrus
Profil
Coe
http://www.podlaharstvidv.wz.cz/kontakt.html (tuhle sekci bych odstranil, funkci plní to menu nalevo) - proč tam máš ve zprávě "Váš text ..." ? štve mě, když na to kliknu a nezmizí to. to tam radši nic nedávej. A upřednostnil bych, kdybys nalevo měl pořád nějaký menu nebo panel, připadá mi to takový míň divný, když to někde máš a někde ne. A pozadí bych zesvětlil (přidal bych tam třeba lipový dřevo a ne bukový). To je asi vše....
Lexter
Profil
Čím bych tuto stránku vylepšil. No, samozřejmě by toho bylo mnoho, ale co opravdu nejvíce hoří je:

1) Struktura obsahu. Je jako by ho někdo protáhl krávě zadnicí.
2) Bez obrázkové zobrazení.
3) Klikací logo.
Coe
Profil
vydrus
noo myslim si ze hodne lidi oceni formular na strance nemuseji se prihlasovat na svuj e-mail,ale udelaji to takhle lehce :-) no menu je jenom horizontalni tak si to pral tatka.. pozadi hmm nemam naladu se s tim srat uz :-D

Lexter
1- za to nemuzu
2- obrazky tam je nejde nikde narvat..
3- jo klikaci menu to vypadlo xD
Lexter
Profil
Coe
1) Nemyslím obsah, myslím strukturu, za tu můžeš.
2) Nerozumím. Mám na mysli zobrazení webu s vypnutými obrázky. Našupej někam background-color a alty a bude to relativně v pořádku.
3) Asi ses překlepl, ale myslel jsem logo, hlavičku.
vydrus
Profil
Coe
Formulář je v pořádku, ale ten text v poli na zprávu není dobrej.... otravuje o tam. Ale asi jsi špatně pochopil to s tim menu. Chtěl jsem ti vyrozumět, že sekce "kontakt" je zbytečná a měl bys ji nacpat na každou stránku do toho levého menu, aby to bylo pořád po ruce (i formulář na mail).
Coe
Profil
aha sorry asi jsem oba spatne pochopil

Lexter
1- a jak by jsi pls pomohl udelat tu strukturu lepe?
2-alty jsou v sekci fotogalerii ale nechapu proc se nezobrazuji ve ff... ano a nekde mi chybi ... Mám na mysli zobrazení webu s vypnutými obrázky. Našupej někam background-color muzes to prosiim objasnit nechapu ...
3-jj ja to blbe napsal ..:-)


vydrus
hmm takze sekci kontakt mam vyrusit a na kazdou stranku mam narvat kontakt na levo a k tomu prihodit konktani formular??

myslis ze by to vypadalo dobre?
VENCA
Profil *
ted uz je to v pohode co se tyce vzhledove stranky ;-)
vydrus
Profil
Coe
Bylo by to lepší. Nebo odkaz na pop-up okno s formulářem. To 1+1 bych odstranil, buzeruje to nebohého uživatele, musí eště počítat. Jo a nedoporučuju si tam dávat @ v textu, ale do obrázku a jako alt "@" (kvůli spamrobotům). a je fakt, že ty návštěvy jsou k ničemu, když není čím se chlubit.....
Coe
Profil
vydrus
nj ten web na te strance je asi 4 dny xD ale ten toplist dam pryc nebo ho zkryju zase tam davat google ten ma v sobe tolik funkci ... a toplist to ma taky ale snazsi... no s tim pop up popremyslim :-) neni to mozna zas tak spatny napad. S tim @ to bude problem .... nejsem proffik na tvoreni stranke.. takze jestli dobre chapu mam vytvorit obrazek zavinace dat ho do toho policka a do alt dat zavinac a melo by to jet? to se teda divim ze obrazek to bere jako zavinac
vydrus
Profil
Prostě to uděláš takhle: muj_mail@seznam.cz
Ten zavináč bude obrázek s altem "@".

dat ho do toho policka
Ne. do žádnýho políčka. Myslim ten tvuj mail, kterej máš volně na stránce (v tomhle případě v menu), d.vok(a)tiscali.cz
Lexter
Profil
Coe
2-alty jsou v sekci fotogalerii ale nechapu proc se nezobrazuji ve ff... ano a nekde mi chybi ... Mám na mysli zobrazení webu s vypnutými obrázky. Našupej někam background-color muzes to prosiim objasnit nechapu ...
tzn. že na pozadí máš hnědý obrázek. Nastav jako barvu pozadí jak ten obrázek tak i podobnou hnědou barvu. V menu meníš i přechod na pozadí při hoveru. Poznamenej hover i backgroundem-colorem atd....

1- a jak by jsi pls pomohl udelat tu strukturu lepe?
Dej tomu řád, zařaď nadpisy, pohrej si s paddingem a marginem mj.
miyalumix
Profil
1] Rozhodne to chce placeny hosting a domenu, ta reklama nahore je proste spatna, treba me jako potencionalniho zakaznika by to klidne odradilo, protoze to vypada, jako kdyz firma nechce dat ani dve stovky za poradny hosting.

2] Ten copyright je tam nejakej divnej, spis bych ho umistila do toho tablu.

3] Ty navstevy hned vymazat, koho to zajima, kolik lidi ten web navstivilo? Max. tebe. Pocitadla uz jsou jen takovym trapnym prezitkem, vypada to hloupe.

Jinak design neni spatny, muze to byt samozrejme lepsi, ale nechci jen kritizovat. Neni to blby web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0