« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Scumo
Profil
Zhodnoťte mi můj nový design a zapis css.

>zde<

DIK
Coe
Profil
hmm mas tam jenom layout neni moc co hodnotit.... jinak v IE mi to nejede.. ve ff jede
Scumo
Profil
FF i celkem OPERA, nesmasim IE :-D Po praci dlaší práce
Bubák
Profil
Špatná struktura nadpisů:
H1: Menu
H1: Oblíbené
H1: Hledat
H1: Doporučuji
H1: Reklama
H5: Vítám Vás

font-family: adobe Caslon Pro;
Takové písmo bude mít málokdo

font-size: 35;
35 rohlíků?
panhuhu
Profil
Vypadá to spíše jako trénovací pískovište. Chybí obecná rodina fontů.
Scumo
Profil
Bubák
****** fakt uz!!!
Kdyz u vseho davam div tak vas to server
Kdyz udelat styl a nepouzivat tolik divu tak vas to sere

adobe Caslon Pro
ma snat kazdej ***** co ma adobe!
a navic ho tam budu davat ke stazeni

35
ja sem v css rohliky nikdy nevydel, ty jo? to ses dobrej!!!

panhuhu
Na rodinu fontu ***, me se to ukaze dobre (mam zadany 3 a 1 hlavni) a ostatnim treba nejede hlavni a ja nemam sajn jak to ***** vypada
Scumo
Profil
Censored.
Scumo
Profil
Bubák
Kdyz sem tam dal <span> tak to nefachalo!!!!
Mas jinej napad??
Gekon
Profil
Scumo
Jsi opravdu hloupý. Bubák se ti snaží poradit, a ty akorát nadáváš a chováš se jak desetiletý fracek, což nejspíš nebude daleko od pravdy.

Proto se prosím kroť, jinak by se ti mohlo stát, že ochutnáš kouzlo banu.
Filips
Profil
No jen bych doplnil, proč bych si měl stahovat nějaký font a ukládat ho do winů? To rači klepnu na ten křížek vpravo nahoře a úspěšně opustím tvé stránky!
Proč už tam máš reklamu? Nebylo by lepší udělat hover v menu? Ty barvy jsou takové "srancové"
drasha
Profil
Scumo
Přišel jsem na ty stránky, kouknul sem, odešel sem .. byl jsem zde tak 3-4vteřiny a nedalo mi to zmáčknout křížek. Myslíš si, že já(nebo obyčejný uživatel), ti bude otrocky stahovat fonty, aby viděl tu stránku o něco líp?

Bubák to s těma rohlíkama myslel tak, že jsi napsal jen 35(ničeho) .. Jenže asi zapoměl, že dětem to nepálí.

Když sem se na to ještě jednou podíval, tak menu není klikací, což mi vadí, protože si ani nemůžu zjistit, jaký velký designový mág dělal ten web.

A když psychicky neuneseš kritiku, která ti patří, tak proč to tu dáváš? Nezapomeň, že mi tě tu nechcem nijak fyzicky ani psychicky poškodit, ani tvé dílo, tak proč tady TY nadáváš, třeba Bubákovi ?
1. Je to neslušné.
2. Většinou ti tu radí zkušení lidé, takže bys měl kritiku brát a nějak chybu opravit.
3. Když už s něčím nesouhlasíš, tak piš tak, aby si ze sebe nedělal mladý hovado, co umí jen nadávat.
Scumo
Profil
Ja koncim, at sem dam cokoliv (i presnou kopii webu nejakeho moderator) tak je to spatne!

Bubák
Nez zacnes radit, oprav si vlastni vytvory!
Bubák
Profil
Bubák
Nez zacnes radit, oprav si vlastni vytvory!

Kozel se nemusí stát zahradníkem, aby poznal shnilou úrodu.
vydrus
Profil
Scumo
Hnusnej web, žádná grafika. Ještě mě dotazilo to stažení fontu. I muj pětiletej bratr by to splácal líp.
sTeeVe
Profil
Ja koncim, at sem dam cokoliv (i presnou kopii webu nejakeho moderator) tak je to spatne!

Copak tohle je kopie webu nějakého moderátora? Kopírování rozhodně není tou pravou cestou k úspěchu :)
Jen běž, rozhodně všem bude líp bez tvých útočných příspěvků.
Nauč se snášet kritiku, pak ti mnozí ochotně poradí.
Lexter
Profil
Chválím klikací logo...
Nox
Profil
Scumo přesně viz Gekon

Bubák ti napsal naprosto korektní a konstruktivní kritiku
http://typografie.dero.name/typografie-fonty-4.phtml

"color:#623c39 width:395" - chybí ti středník, jednotky u width
"font-size: 12" - opět chybí jednotky
nehledě na to že jsou to inline styly, dej to do externího souboru

Zastaralý <center>

Pro plnohodnotné zobrazení webové stránky si zde stáhněte font ktery pak vložíte do c:/WINDOWS/Fonts/
To je docela špatný nápad, tobě by se chtělo upravovat si PC pro každou stránku, kterou navštívíš? (když
tobě samotnému se to nechce upravovat pro prohlížeče)

FF i celkem OPERA, nesmasim IE :-D Po praci dlaší práce
A čti si občas co píšeš, považuji za slušnost si příspěvek před odesláním alespoň jednou přečíst;)
piwoda
Profil
Lexter

:D:D:D
Ghosting
Profil
V IE7 je web zarovnan do leva a obsah (stredni cast) ustreluje dolu.
Chvalim validitu.
No pokud je to tvuj prvni vytvor tak je to dobry, ja zacinal v Publisheru vypadalo to o hoodne hur.
Kdybys nebyl vulgarni a vazil si rad co ti tady ostatni davaji tak by to bylo o nicem jinym...
Bubák
Profil
Ghosting
Chvalim validitu.
Já tedy ne, spousta zbytečných chyb.
Scumo
Profil
Bubák
Ja sem taky validoval jen HTML

FOR ALL
Kdyz jsem to dopsal a nechal zvalidovat, tak tam byly jen 3 chyby!

Nox
stredniky doplneny a px taky

jaky inline styly?

center je validni, na ten mi nesahej (nebudu prece delat dasi styl pro jednu vec? za to sem to tu uz schytal!)

Ghosting
Prvni vytvor: ps2game.euweb.cz < ukazka, nehodnotit

V IE7 vim o to dela, ten b***j IE neumi pocitat, pak to dodelam

sTeeVe
Kopie nto neni
Krititku snasim, ale kdyz me nekdo napise ze nemam delat tolik stylu a druhej pak napise vopak tak je to divny!

For all
Ikdyz si to nestahnete (ten font) tak to vypada skoro stejne
Railbot
Profil
center je validni, na ten mi nesahej (nebudu prece delat dasi styl pro jednu vec? za to sem to tu uz schytal!)
<center> je přežitek a s přihlédnutím k budoucnosti se vyplatí na něj zcela zapomenout. Centruj blokové prvky přes CSS margin:0 auto.
Lexter
Profil
Scumo
Ty tu kritiku spíš nechápeš. Nepobíráš ji a to tě štve, ne? Bude líp malíčkéj.
Scumo
Profil
Railbot
Tak ze zrusit <center> a radsi vytvorit .center {margin: 0 auto;}
Scumo
Profil
Railbot
Margin na to neplati, pouzil jsem toto:

.centrovani
{text-align: center;}
Nox
Profil
Scumo
Inline styl je styl zapsaný přímo do tagu pomocí style="...", toho se snaž maximálně se vyvarovat a vše dávat do externích souborů
Railbot
Profil
Scumo
Ale ano, margin platí. Pokud máš IE v quirku, pak musíš použít i text-align:center, to je pravda.
Scumo
Profil
Railbot
V mozzile margin nefachal

I Explorer mi ten web celej špatně počítá, někde jsem našel script s ucelem: prijdu na stranku z IE tak script nalouduje stranku udelanou na ie a zas mozilla a pod. ale to je des!
Je neco jak by se dal nacist jen css pro IE, OPERU, NETSCAPE, MF atd. ? Nebo proste en budu muset prepocitat px aby to jelo na ie.

dik
Matty
Profil
Scumo
Je neco jak by se dal nacist jen css pro IE, OPERU, NETSCAPE, MF atd
Ano, je. Někde zde na diskusi jsem podobný script dával. Ač je to dobrá věcička, dobrému kodérovi by měly stačit podmíněné komentáře (jen pro IE).
Scumo
Profil
Matty
Ja bych IE zakazal nebo nakopal pr*ele tech koderu v Microsoftu aby zacali makat.

Budu si proste muset pohrat s velikostma, aby to jelo v IE
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0