« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Lexter
Profil
Scumo
Ja bych IE zakazal nebo nakopal pr*ele tech koderu v Microsoftu aby zacali makat.
Ty jsi ale mamlas. Hledej dero brouci a 95% běžných problémů máš vyřešených. A hlídej si přesahující pixely a neuzavřené tagy. To jsou další 2%.
Scumo
Profil
Lexter
Hledej dero brouci a 95% běžných problémů máš vyřešených
Jaky dero? Jakci brouci?

Jinak, tet sem to pošteloval a v IE to jede, ale MF z toho dela bordel!
Scumo
Profil
sry, predelavka pro ie je: http://scumo.ic.cz/scumo/index2.html
Petrnson
Profil
ScumoHledej dero brouci a 95% běžných problémů máš vyřešených
Jaky dero? Jakci brouci?


Myslím si, že je tu řeč o http://ie-brouci.dero.name/ .

Řešením možná bude udělat pro ie zvláštní styly.
Scumo
Profil
Petrnson
A kdyz udelam pro ie zvlastni styl (coz povazuji za nejsnazzsi reseni) tak budu muset vytvorist script co ten styl pouzije pokud nekdo prijde na stranku z IE.
Venca V
Profil
Scumo
http://www.google.cz/search?q=podm%C3%ADn%C4%9Bn%C3%A9+koment%C3%A1%C5 %99e
Petrnson
Profil
Já to řeším přes podtržítkový hack, ale nevím, jak je to s validitou. Zdá se mi to jako nejjednodušší řešení s jedním css souborem.

.neco {
	color: blue;
	_color: red;
}


To co má před sebou podtržítko se zobrazí v IE. (Pokud říkám nesmysl tak mě prosím opravte)
Scumo
Profil
pokud pouziji:

#pravy_sloupec
{ _margin-top: 10px; _margin-right: 6px; margin-right: 35px;}

tak se tech 35px ukaze i v IE a je to v haji
Bubák
Profil
Scumo
Pochopitelně, poslední vyhrává.
Shadowwolf
Profil
A propos správně je "O Skumovi" ... a dále <h1>Menu</h1> je také zvěrstvo! Pokud jde o design, tak minimálně nějaká hlavička by se hodila.
Scumo
Profil
Shadowwolf
Sorry, ale kdyz jsem pouzil span tak to nejelo a nechapu co mas proti <h1>Menu</h1> - je to jen nadpsi. A jaká hlavička?

JINAK WEB UZ JEDE VSUDE i v IE
Scumo
Profil
Mno...

HTML je validni ale s CSS je problem, pokud nevyresim ty rozmery a nenahradim _width a pod. tak to validny nebude
Scumo
Profil
Tak to nechapu,
pro obsah dam margin-top: 10px; a pro oba sloupce to stejne a v IE se to ukaze dobre ale v mozzile ne?!
Fakt nechapu
Plaváček
Profil
Scumo

Mohu ti poskytnout zdarma návod na vyřešení tvé obtížné situace, návod, který jsem osobně otestoval a vím, že funguje. Jednoduchou fintu, která tě zbaví nepochopení a stresů, když se ti něco nebude dařit podle představ. Jenom si podle tvých předchozích příspěvků nejsem tak docela jist, zda o podobnou cennou radu máš zájem.
Scumo
Profil
Plaváček
Pokud ta rada bude validni, tak ano.
Plaváček
Profil
Scumo

Zde je:

Pokud to s tvorbou webu myslíš jenom trochu vážně, kup si knihu o CSS a věnuj trochu času poctivému studiu, aby ses nemusel ptát na každou blbost, i když je to na zdejší diskusi povolené.

Třeba tuto: http://knihy.cpress.cz/pocitac/Book.asp?ID=1394
Scumo
Profil
Plaváček
Pekny, knihu o CSS mam, a tvorbu webu myslim vazne, ale tet potrebuju poradit s jedinou veci: proc proboha ty sloupce jsou jinak nez obsah v MF?

IE i OPERA to vezme dobre, ale tet si delam fotky z ruznejch prohlizecu a u tech ty sloupce jsou furt posunuty.
Zdeněk Košťál
Profil
Scumo
Že si z nás děláš jenom srandu? Je hezké, že knihu na CSS máš - já jich přečetl několik a ne každá mi něco z CSS dala. Nejvíce mi sedla první kniha Petra Staníčka a knihu, kterou doporučoval Plavec, jsem četl až nedávno a tak už tam pro mě nic nového nebylo, ale byla psána čtivě a jednoduše, že ji musí pochopit snad každý.

Pokud nejsi schopný si ani ty nejmenší problémy dohledat a na každou blbost se musíš ptát tady, přičemž potom nadáš každému, kdo se ti snaží pomoct, pak nemám jinou radu, než se věnovat něčemu jinému. A tuto radu myslím opravdu vážně.

To, že pomlouváš vývojáře IE, taky svědčí o tvém kodérském umění - každý si na ně občas zanadává, ale nesnaž se mi namluvit, že takto jednoduchou stránku nejde napsat pro většinu prohlížečů s jedněma stylama pro moderní prohlížeče a jedněma pro IE.
barrytrotter
Profil
Zlé.Vizerá to ako šablona z estranky.cz a navyše sa tam takýto druh textu nehodí.
Railbot
Profil
Scumo
Sice to sem úplně nepatří, ale když tě tak čtu, zkus se naučit psát písmenko "d". Třeba ve slově "teď"...
Scumo
Profil
Problem jsem si uz vyresil sam, pochybuju ze by na tu zahadu nekdo z vas prisel, ptoto ze to bylo hodne mala a naprosto nepredvidatelna zahada :-)

barrytrotter
Na estrankach jsem byl, a rozhodne to tak nevypada!

FOR ALL

Teď uz to jede snad uplne ve vsem :-D je hotovo!
Railbot
Profil
Problem jsem si uz vyresil sam, pochybuju ze by na tu zahadu nekdo z vas prisel
Gratulujeme. A jaká že to byla záhada a její řešení?
Scumo
Profil
chyba byla v <h1> co byl v obsahu - reseni = <h4>
Bubák
Profil
chyba byla v <h1> co byl v obsahu - reseni = <h4>
Myslíš, že tu tenhle blábol někdo spolkne? Prostě jsi našel "nečisté" řešení, se kterým ses náhodou trefil. Až se trochu naučíš CSS, tak se buděš divit, cos to dělal za ptákoviny.

Dodatek:
Logicky - problémy s HTML (struktura, sémantika...) se řeší v HTML a problémy s CSS (vzhled) se řeší v CSS.
Scumo
Profil
Myslíš, že tu tenhle blábol někdo spolkne?

Tak ja sem dam odkaz na css a html (stare) ktere nefachalo jak melo a ty najdi problem co to zpusoboval PAK mluv o tom co je blabol!

Pokd ma nekdo jinej napad, nez tam strkat <h1> ktere je nastylovane v css tak sem s nim!
Bubák
Profil
a ty najdi problem co to zpusoboval
margin, padding, font-size
Scumo
Profil
TAK

Doufam ze me tet nikdo nebude buzerovat za to ze misto h1 sem dal div, proto ze naposled kdyz jsem nekde hodne pouzil div tak to vsem vadilo!
Scumo
Profil
margin, padding, font-size

font-size: at sem dal co sem chtel, tak to bylo stejny
margin: na to rozhodne nemel vliv, je tam jen jeden margin a to aby obsah byl ve stredu
padding: a to si delas ze me prdel nebo co?
Railbot
Profil
Scumo
Nadpisy jsou nadpisy, DIVy nejsou náhrada za nadpisy.

margin: na to rozhodne nemel vliv, je tam jen jeden margin a to aby obsah byl ve stredu
A vynulovaný?
Scumo
Profil
ja sem skousel /*margin: 175px */ a v IE to bylo vycentrovany i ten Vitam Vas ale v MF to bylo vlevo a furt stejnej proble, a kdyz uz vas zas vadi divy, co mam pouzit? span? ten nejede!
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0