Autor Zpráva
dave777
Profil
Hojte. Co si o tom myslite? Dik.
Adresa webu: http://www.david-pertl.xf.cz/cafe.jpg
kletely
Profil
dave777
Je to pekné :)
Akurát sa mi nepáči že na konci je zahnuté.
lamka2
Profil
je to pekne
Ale nepaci sa mi spodok stranky
barrytrotter
Profil
Pekné len ten roh vadí.Celkové hodnotenie 9.9999/10b
pantondavo
Profil
dave777

1| Když už ses pokusil o jakési zachycení stránky v ploše levým dolním rohem, ten pravý se k tomu nejen nehodí, ale ani fyzikálně nepasuje. Zkus ho udělat stejný jako levý.
2| Střed stránky je nevýrazný, nic, co by upoutalo zrak.
3| Logo se k celkovému designu nehodí (obvzlášť ne k nápisu "KATALOG KÁVY")a písmo v něm je nečitelné.
4| Nechápu dva "nadpisy" v hlavičce – jak spolu souvisí Kávový kruh a Katalog kávy?
vydrus
Profil
dave777
Spodek je na nic. Nedělej tam žádné výtvory, nech to jako vršek. Ty ruce jsou divný. Za rámečky u novinek bych nedával další pootočený lístek, ale zvýraznil bych je jinak, třeba 3 kávovejma zrnkama v levém horním rohu. Jinak je to celkem pěkný....
dave777
Profil
Spodek upraven. Jinak dekuji.
pantondavo
Profil
dave777

Jo, spodek je lepší, ještě bych zkusil variantu stejnou jako je vršek. A taky zkus vycentrovat text v patičce.
kletely
Profil
dave777
No teraz je to lepšie. Možno keby si spravil všetky rohy rovnako.
Chuck
Profil
nápis "MENU" je přežitek, zvlášť, když je to nejvýraznější text na stránce...
mat
Profil
Chuck

jestli ono to "MENU" nesouvisí spíše s tím, že jde o design pro kavárnu (např.) - menu je tady asi označením pro nápojový lístek.
Shadowwolf
Profil
No je to dobrá práce, jen si nedokážu představit jak to bude vypadat, když najedu myší na položky "Kavárna" / "O nás" ... pak ten hover bude trochu divnej, nemyslíš?
Manq
Profil
Stejně jako některým, kteří již přispěli, i mně se nelíbí vršek stránky — logo. Nehodí se ke zbytku stránky, jak podoktnul pantondavo.
Chuck
Profil
mat
to mně nenapadlo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0