Autor Zpráva
Cup
Profil
Doména je zatím dočasná jinak se jedná o web pro hokejový tým:)

ještě bych chtěl dodat že grafika je taková jaká je protže neumim v žádném grafickém programu ... akorát banner udělal bratr to je jediny docela pěkný spíš koukněte jestli vám jako uzivatelům vyhovuje rozmístění a zda chápete co kde je, když na to kouknete ... dekuji

děkuji Cup
Gekon
Profil
www.cupikoweb.ic.cz
Cup
Profil
Díky, sory:)
grimword
Profil
je to male, neprehledne, nevim kde jsem - ale kdyz jsem si tu stranku zvetsil na 120% tak to najednou bylo uplne jine, pismo citelne, velke nadpisy, jasna orientace - zkus popremyslet o zvetseni vseho co na te strance mas (zacinaje sirkou stranky a az po velikost pisma)
panther
Profil
Cup
- <div class="anketa_otazka">Jste?</div> - tady by stačil nějaký odstavec místo divu
- menu by mohlo být v <menu> nebo seznamu
- <span class="radkovani"><br /> - lépe ostylovat místo použití <br />
- vygenerováno za 0.0855 s - v patičce naprosto nepodstatná informace
- nevím, proč nejsou nadpisy vpravo skutečně nadpisy (hx, asi h3 bych to tipnul)
- chybí klikací hlavička/logo
- s vypnutými obrázky mizí celá hlavička, nevím, kde jsem
- obsah knihy návštěv se také moc nehodí ("když komentáře == 0 tak nejakej hlod pro lidi "). Toto byste si měli řešit někde bokem
panther
Profil
Cup
ještě jsem zapomněl:
Jak máš v pravém sloupci sekci "Doporučujeme", tak odkazy v ní patří do seznamu (<ul>), nikoli do <menu>.
Tady jsi užil tagu <menu>, ale nesprávně. Ten má být ve skutečném menu, tedy nahoře na stránce, kde není ani <menu>, ani <ul> (viz můj předchozí příspěvek)
vydrus
Profil
Cup
Vypadá to dobře. Ale nelíbí se mi žlutý text v obrázku, nepasuje to tam.
Fantasta
Profil
Tak na kód už polemizoval panther, já bych jen prostě a jednoduše dodal, že mě osobně se stránky celkově líbí :)
panther
Profil
vydrus
myslím si, že žlutý text je tam záměrně kvůli tomu, že je žlutý i na logu klubu :o)
vydrus
Profil
panther
To je sice možný, ale na mě to působí rušivě vzhledem k původní barevné paletě stránky. A v logu je žlutá použita jen u pár maličkostí.
panther
Profil
vydrus
A v logu je žlutá použita jen u pár maličkostí
jestli bereš název klubu jako maličkost.. V hlavičce je potom žlutě taky jenom maličkost.
vydrus
Profil
panther
Asi jsem se vyjádřil špatně - prostě u loga tý žlutý tam není tolik jako u toho nápisu a nebije to tolik do očí.
panther
Profil
vydrus
ok. V tom případě s tebou budu i souhlasit..
VENCA
Profil *
špatné to zas neni, jen bych to rozširil a tim padem o malinko i zvesil pismo
Cup
Profil
grimword
Děkuji tímto směrem sem nad tím nikdy nepřemýšlel a máte pravdu skusím s tím neěco udělat

panther
Děkuji

vydrus
díky

VENCA
dík

:-)
Chuck
Profil
nelíbí sem i provedení znaku (vpravo nahoře) a loga, jinak hezký

a jinak si změň barvu lišty na světle šedou :-)
Cup
Profil
Chuck
S tím znakem máš možná pravdu ale já neumím v žádném grafickém programu, takže sem rád že bratr kterej taky neumí vytvořil aspoň takto vypadající banner i s logem

a barva lišty při šedé splývá se vším a vypadá to jak kdybych tam ty reklamní odkazy chtěl takže sem to dal alespon do zelené :) až to pujde na jinou domenu tak žádná lišta nebude :)

díky
Chuck
Profil
Cup
nedělal bych tam stín, prostorové provedení a zmatnění
Chuck
Profil
Cup
nedělal bych tam stín, prostorové provedení a zmatnění

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0