Autor Zpráva
David_
Profil *
Který z těchto návrhů se Vám zdá nejlepší? Nebo nějaký tip na změnu?






Díky za tipy :-)

David
Nox
Profil
To sou rozdíly:) no špatné sou všechny, ale nejmíň asi 1 a 5, protože se na ně dá dívat bez strachu o sítnice a dají se číst

Jinak http://css-galerie.martyweb.cz/
vydrus
Profil
5
David_
Profil *
Díky za reakce
To Nox: jo, je fajn, že napíšeš, že jsou špatné, ale napiš prosím i trošku více konstruktivní kritiky -> co by se tedy mělo zlepšit atd. Díky moc
Nox
Profil
Celý design je tvořený jednou velkou bitmapou, která nechápu co má symbolizovat, nic extra přechod (asi poškozený komprimací teda),
a nadpis jako od malého dítěte (a tento styl není nikde jinde na stránce, takže k tomu nesedí)....není to moc vytvářené jako webová stránka,
dal jsem ti odkaz kde se můžeš inspirovat
ondrej012
Profil
1
Ghosting
Profil
Taky1, ten nadpis ČADI by mohl být lepší.
TSD
Profil
- nápad s kouřem se mi líbí. Pokud to nějak dostaneš do 30-40kB, tak u mě dobrý, nejvíc se mi zamlouvá 2.
- nadpis hodně slabota, není to na opravu, ale na vytvoření jiného. A hlavně průhledného, bez těch bílých ploch.
- levé menu bych odsadil víc doleva
- myslím že správně česky je "Frýdeckomístecká"
joe
Profil
1

Ale nehodí se mi tam to písmo, kterým je napsáno menu a ten text nad fotkou. Kdyby to bylo písmem jako Čadí, bylo by to lepší.
Filips
Profil
1 a změnil bych nadpis a nějak orámoval menu. Nebo ho prostě nějak oddělil, těžko říct jak by to vypadalo
David_
Profil *
Nadpis je od kapelu, ten tam chtějí a s tím nic dělat nemůžu
Kouř tam chce taky kapela, s ním taky dělat nic nemůžu

Tak jak to dát nějak pěkně do kupy?

Pokud by to vzal někdo jako výzvu, můžu mu poslat psd soubory, hrozně rád bych viděl, jak by se to někomu podařilo vytvořit...

Díky všem za tipy
David_
Profil *
Tak co byste prosím poradili? Právě že s tím logem a tím kouřem mám dost svázané ruce, rozmístění prvků chtěli oni taky takhle, takže víceméně jediné co můžu upravit je to pozadí a barvy... Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0