Autor Zpráva
muco
Profil *
Myslíte, že je to lepšie?
http://mucqo.szm.sk/navrh5.png
Gekon
Ne, není. Přijde mi, že jsi vskutku nepoučitelný. Vždycky dostaneš spoustu rad a odkazů na graficky povedené weby, ale ty si jedeš pořád tu svou, a pak to takhle vypadá. Ne, tohle opravdu není pěkný návrh.

1.) Hlavička přes půl stránky
2.) Přihlášení - naprosto nevhodně umístěné
3.) Menu - proč je takhle v půlce?
4.) Logo - žádné není
Filips
Nevhodně zvolené barvy (nebo spíš barva) - ,moc tmavé
Ghosting
Barvy + logo + patka = smazat a azčít znoca.
Nic neříkající, nevím o co jde.
Jobík
Filips
Stím souhlasím trochu bych to oživil

Jinak:

Gekon
Ghosting
Filips
A další

Každý nemá váš styl třeba se mu to líbí a nechce měnit svůj styl každý má nějaký těžko někdo udělá web, který by se líbil každému proč tak krutě hodnotit vím že se vás v této sekci ptáme jaký je váš názor, ale proč každého tak krutě drtit. Představ te si začátečníka který máá pocit že udělal pěkný web vy mu ale řeknete hrůza děs je to kničemu a já nevim jak ještě a on s programiváním přestane protože z vašeho názoru si bude myslet že nemá žádnou šanci!!

muco
Mě osobně se to líbý jen bych přidal trochu barev aby stránka ožila a menu bych dal výš - tím bych hlavičku snížil
muco
Profil *
http://mucqo.szm.sk/navrh7.png
Fantasta
Druhý návrh je určitě lepší, ale třeba zkus ty Odkazy nashromáždit tak, aby byly až k okraji...a co tomu chybí nevím, ale něco nejspíš jo, ale originalita tam je, což se taky cenní ;)
muco
Profil *
Fantasta
Diki... ok s tym sa este pohram..
Filips
muco
No to druhé už je o něčem jiném (nebudu moc konkrétní protože mě se tahle móda tmavých webů prostě nelíbí)
Nox
Každý nemá váš styl třeba se mu to líbí a nechce měnit svůj styl každý má nějaký
Není zas tak unikátní, čirou náhodou ho má velká část začátečníků... upřímně - myslíš že je to použitelné ke tvorbě webu?
vy mu ale řeknete hrůza děs je to kničemu
Já lituju že mi toto někdo jako začátečníkovi neřekl, mohl sem se tehdy víc zlepšovat
(líbý)

Když výtvor není pěkný říct "že je to jeho styl" je...nevim jak to teď nazvat, ale podle mě mu tím nijak neprospějem

Druhý návrh je mnohem lepší a sám si je můžeš porovnat (když už si to nedělal s těmi galeriemi, jak řkal Gekon)

1) Teď konkrétně - chybí ti padding (text je až ke krajům, není mezi krajem a textem mezera)
2) Takovéto písmo stejně na webu mít nebudeš, používej menší, standardnější a neantialiasované (vyhlazování česky (asi)) - však se koukni třeba
na tento web jaké má písmo (velikost, řez)
3) Písmo je příliš tmavé, takže na tmavém pozadí není moc vidět
4) Dolní tráva je šíleně přesvětlená a celkově nekvalitní
5) Stín v přihlašovacím formuláři se do tmavého moc nehodí - není moc rozpoznat a ubírá políčkům na rozměrech

Celkově to samozřejmě potřebuje ještě hodně, nevím zda si tenhle odkaz prohlídneš, ale stejně ho sem dám, třeba snad:
http://www.lesycr.cz/cs/
(hodně mě překvapilo že tenhle web tak krásně vypadá, většinou jsou ty státní weby dost škaredý...jen ten padding vlevo uprostřed :) )
VENCA
Profil *
prvni strasne ani se nevyjadruju

druhe strasne - co ta trava dole ???? - vymazat/vylepsit (+100%) ,
- uber toho stinovani je toho strasne moc (vsude)
- co to menu ?? proc zasahuje ten pruh pres okraje ? aspon to vylepsi
muco
Profil *
Dakujem za kritiku... este sa s tym pohram.. / podla vasich rad / a potom to tu ukazem
Ghosting
Druhy navrh je lepsi, avsak nevim jak budes stylovat ty inputy, ale budiz. Dale si pohraj s temi stiny, nevypada to moc "realisticky",.
muco
Profil *
Ghosting
Tie inputy budem stylovat ako obrazok..... jasne sorry :D teraz som si vsimol ze mam zduplikovane vrstvy s tienmi
vydrus
muco
Je to suchý. A člověk se v tý modrý snadno ztratí...
Chuck
1.) Hlavička přes půl stránky
a proč ne? i ikdyž pravda, že by v ní něco muselo být, v tomhle případě to fakt není dobrý

nelíbí
muco
Profil *
vydrus
Chuck
Prepacte ale ste mimo.. uz tam pribudol dalsi navrh
Chuck
muco
aha
no, furt se mi nelíbí přihlašování a logo je dost takový strohý, zlepšil bych hlavičku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0