« 1 2 »
Autor Zpráva
Harwen
Profil
Prosil bych co nejvíc lidí o jakýkoliv názor na nový grafický návrh stránek www.plesy.eu.

Jakékoliv návrhy a připomínky jsou vítány.
K barvě rovnou - uvědomuji si, že růžová je trošku "kontroverzní" ale než ji budete kritizovat tak odsuňte předsudky :-)
Shadowwolf
Profil
Barvy jsou podle mě v pohodě, spíš bych zvýšil kontrast textové části - docela se mi to blbě čte. Škoda, že není vidě hover v menu.
ondrej012
Profil
lepší
Filips
Profil
1) Nevhodně zvolené barvy
2) Špatný kontrast (pozadí text)
Harwen
Profil
1) Nevhodně zvolené barvy

Jaké by jsi použil? Od kritiky očekávám, že bude konstruktivní
Filips
Profil
Harwen
Jsem kritik, ne designér ;-)
Harwen
Profil
Harwen
Jsem kritik, ne designér ;-)


To je milé :-) Tak já jsem myslel, že na to budeš mít nějaký názor jako uživatel, co by jsi tam rád viděl. Ale to je jedno...
Filips
Profil
Harwen
Ano mám názor, nelíbí se mi ty barvy.
barrytrotter
Profil
Harwen
Snaži sa ti tým povedať,že k plesom sa hodia elegantnejšie farby.Ako sú hnedá,čierna biela,modrá.Nemusia to byť priamo tmavé farby.Samozrejme sa môžeš pohrať s odtienmi.Ale ružová,žltá,(kriklavo)zelená.Prepáč sa výraz ale propadá mi to na prvý pohľad ako sexshop a nie stránka o plese.Porozmýšľaj nad farbami.
Filips
Profil
Aspoň někomu se to nemusí vysvětlovat jako malému dítěti ;-)
Harwen
Profil
Hnědá verze - spokojenější? (je to jen rychlovka, prohnáno filtrem takže tam možná ne všechno sedí)

Jinak podle těch reakcí přemýšlím nad možností změny stylu :-)

Jinak ještě k růžový - myslím že zrovna tenhle její odstín byl zvolenej dobře.. není to křiklavý, ale to je věc vkusu :-)
To s tím sexshopem je pak jen o těch předsudcích o kterých jsem psal v prvním postu
VENCA
Profil *
mě se to moc líbí :-) ... obzvlášt header s menu jsou pekně a sladené to mas dobre

bílí text je ideální...
Drepo
Profil *
Harwen
Preco sa pytas na diskusnom fore ci je niekto spokojny s tvojim navrhom. Spokojny musi byt tvoj zakaznik.

BTW, to ciarove logo hlavicke (pred hlavnym nadpisom), vypada ako dobry opticky klam - vypada to ako zaba s dvoma ocami na stopkach :D
Chuck
Profil
je to AŽ MOC růžový, přidal bych trošku bílé
vydrus
Profil
Harwen
Stávající design je dobrej, až na tu zahnutou čáru u pravého okraje a vylítlý inputy.
Nox
Profil
Harwen
že růžová je trošku "kontroverzní" ale než ji budete kritizovat tak odsuňte předsudky :-)
To s tím sexshopem je pak jen o těch předsudcích o kterých jsem psal v prvním postu
To je docela nesmysl... kategorizace je jedna ze základních lidských povah a pokud uděláš něco,
co odpovídá v řadě vlastností sexshopu, tak to prostě jako sexshop vypadat bude;) Nebo plánuješ
dát velký banner "Toto není sexshop, odstraňte předsudky!" ? Protože řadový návštěvník přijde
a nebude si svoje vnímání upravovat podle tvých pravidel

Nový design je podle mě mnohem lepší, tu růžovou bych opravdu upravil, navíc se vizuálně stránka
docela "utápí" (často je to vidět taky na modrých designech, když se někdo rozhodne dělat akvaristiku atp.),
nízký kontrast

Líbí se mi logo, je vypovídající a dynamické...bohužel kvůli malému kontrastu, glowu a tak se hodně ztrácí

Ve vyhledávání vpravo nahoře bych nedával kurzívu a podtržení, přihlašovací formulář (jeho inputy) vpravo dole nemá ten gradient, mohlo by to být jednotné

Myslím že když se to upraví tak to bude celkem pěkné...možná i těch fotek by tam mohlo být trochu víc, ať to není tak jednotvárné
Harwen
Profil
Drepo
Zákazník jsem já :-)) Ale chci co nejvíc vyjít vstříc návštěvníkům a proto sbírám názory od co možná nejširšího vzorku veřejnosti.
Jinak s tou žábou máš pravdu.. ale do teď mě to nenapadlo :-D

vydrus
Stávající design je naprosto nepřijatelný. Snad z následujícího odkazu pochopíš proč
http://drupal.org/project/ocadia
Harwen
Profil
Nox
Nebo plánuješ dát velký banner "Toto není sexshop, odstraňte předsudky!" ?
Myslel jsem že ten velký nadpis v hlavičce postačí :-D

tu růžovou bych opravdu upravil, navíc se vizuálně stránka
docela "utápí" (často je to vidět taky na modrých designech, když se někdo rozhodne dělat akvaristiku atp.), nízký kontrast

Kontrast se bude upravovat určitě. To utápění zkusím ještě s grafikem probrat :-)

možná i těch fotek by tam mohlo být trochu víc, ať to není tak jednotvárné
Víc fotek se zase osobně bojím.. nechtěl bych to nějak moc přeplácávat...

Myslím že když se to upraví tak to bude celkem pěkné
Celkem pěkné? Nestačí. Potřebuju aby to bylo pěkné bez toho celkem. Raď, kritizuj... :-D
Shadowwolf
Profil
... ta hnědá je zcela o ničem! Pokud co třeba zkusit kombinovat černou a zlatou nebo černou a stříbrnou?
David_
Profil *
Dal bych to v tmavě hnědé, plesy jsou přece jenom trošku elegantní záležitost...
Chuck
Profil
hnědá není moc dobrá (tím chci jen říct, že růžová je hezčí), ale jak už jsem psal, dal bych tam víc bílé a navíc bych odstranil tu zářící hvězdičku, nebo co to je
Harwen
Profil
Tak grafik vypracoval nový návrh
Co říkáte na tohle? :-)

Edit: Ještě se na něm pracuje. Jde o to jestli to je správný směr ;-)
pantondavo
Profil
Harwen
Nelíbí se mi jednolitá plocha pozadí, co zkusit nějaký vzor?
Harwen
Profil
pantondavo
Vzor určitě ne. Možná hlavní část dostne ještě nějaký pozadí aby se to "rozzředilo" :-)
pantondavo
Profil
Harwen
Uvidíme, ale na faktu, že je to celé poměrně mdlé a uspávajcí to nic nemění. Chce to trochu provzdušnit, víc elegance. Plesy zasluhují důstojnější a luxusnější kabát.
Harwen
Profil
Tak pokud to tu ještě někdo čte...

Po zvážení všech návrhů byly vytvořeny dva návrhy, oba jsou téměř stejné jen se liší trochu ve světlosti
Takže pokud by jste se mohli teď jen vyjádřit jestli světlejší, nebo tmavší

Tmavá verze ("Kafe")
Světlá verze ("Eben")

Díky
pantondavo
Profil
Harwen
Kdybych jo musel vybrat z těchto dvou, tak Eben, ale nepřesvědčil mě ani jeden. Nic proti Tvému grafikovi, ale stávajcí šablona mi k plesům sedí víc jak barevně, tak tématicky.
Harwen
Profil
pantondavo
To bude vždycky věcí názorů a vkusů :-)
Stačí si projít jen tuhle diskuzi
Nox
Nový design je podle mě mnohem lepší


Já tedy taky myslím, že nový design je krokem vpřed... Špatný je, že žádný jiný stránky zaměřený vyloženě stejně tématicky nejsou a není od koho se inspirovat.

Jinak můj názor je především ten, že nový design je rozhodně více zapamatovatelnější než stávající.
joe
Profil
...a není od koho se inspirovat
Ale je, stačí jen hledat.

Nelíbí se mi zde ani jeden zveřejněný návrh. Víc se mi líbí součásný vzhled i když je takový nicneříkající, ale vadí mi tam ty "přeškrtnuté" boxy. Je totiž mnohem decentnější.
Do tvých návrhů to chce dát bílou, mnohem víc bílé.
Plaváček
Profil
Harwen

Já tedy taky myslím, že nový design je krokem vpřed

Já si to nemyslím. Ani jeden návrh mě nepřesvědčil. Ostatně, souhlasím s Joem, že celému webu by prospěla vzdušnost a elegance. Co nejméně zbytečných grafických opiček a hlavně - světlé pozadí, jemný design. Žádné zbytečné extravagance pokud se má jednat o web postavený na dodávání čerstvých informací. Navíc - ples je přeci slavnostní událost a tak by i design webu měl být oděn do elegantních barev. Polož si otázku, které to jsou. Osobně si myslím, že odstíny zlaté v kombinaci se světlým pozadím na původním webu jsou dobrou volbou, i když zpracování hodně pokulhává.

Umím si dokonce představit i rozevlátější a mírně nestandardní design, protože taneční logo, pokud je dané, ke grafickým hrátkám přímo vybízí.

Abych ale jenom nekafral, dám konkrétní příklad. Kupříkladu tento roztomilý webík http://www.petrillidmd.com/ , byť je z trošku jiného tématického ranku a není stoprocentně dokonalý, skladbou barev slavnostní náladu přímo vyzařuje.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0