Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
chtěl od Vás zhodnotit použitelnost (a to tvrdě) mého webu http://www.ocnivady.cz . Začetl jsem se do článku o použitelnosti www stránek, ale jelikož své stránky denno denně upravuju a civím do nich pořád, tak mi to ani nepřijde, prostě jsem zblbej. Co byste na stránkách změnili/přidali? Jak se na stránkách orientujete? Co byste přidali/odebrali/upravili? Jak se orientujete v menu?
Prosím tvrdě a nemilosrdně. Kód a vzhled ten neodnotte prosím.
Nox
Profil
Taky zdravím,
nepřijde mi, že by se od posledně mnoho zmněnilo. První mě upoutala rychlá navigace, kde text s jakž takž dostačujícím kontrastem podložen obrázkem,
takže ho ještě asi přečtu, ale asi pokud bych na tom byl se zrakem špatně (ehm, teda hůř než teď), tak tedy nevím. Menu také není moc výrazné

Používej padding! Chce to celé provzdušnit

A ještě - na některé obrázky se po ránu nedívá nejlíp, ještě že u toho nesnídám;)
Ghosting
Profil
No jde o tom, že si připadám že to píši "moc" oddpobrně. Ale to předelám.
Používej padding! Chce to celé provzdušnit , dobrá dám na radu. Asi to celé upravím, jak obsah tka i grafiku.
A ještě - na některé obrázky se po ránu nedívá nejlíp, ještě že u toho nesnídám;)
No jo, já tam dávám co mi přijde pod ruku, nemažu se stím, ale spousta lidem se to líbí :)
piwoda
Profil
Ghosting

přijemně jsi upravil menu, ted se mi líbí mnohem víc
Ghosting
Profil
Díky, moc ale ted mi to připadá jako kdyby to menu pretloukalo ten obsah, moc vycniva, aspon mi to tak pripada. :(
Lexter
Profil
Margin, padding, to je to co potřebuješ. Jsou to stránky o očních vadách krucišpísek. Pokud nosíš brýle, tak si je sundej a web předělej. Pokud brýle nenosíš, tak si přes oči dej popelníky. Pak to udělej tak, aby ses v tom lehce vyznal.
Ghosting
Profil
Margin, padding jsem přidal, ubral kontrastu na grafice, dal uz nevim. Trochu to snad vynikne. Web právě předělávám, obsah se mění všechno se mění.
Nox
Profil
vinikne

Jinak lepší to je, ale ještě rozhodně pokračuj
Ghosting
Profil
Je, nejdřív píšu potom čtu . :( Sory opravím.
Ghosting
Profil
3marjá :-D at si s tim hraju jak chci tak to nevypada onic lip. Viz obrazek. dkyz tam pridam barvy tak to tluce do oci, kdyz jixh tam moc nedam, tak to vypada moc stroze a neprehledne.
Lexter
Profil
Vyhoď stíny, vyhoď ty brýle na pozadí. Větší odstup nadpisů od perexu článku. Vyhoď novinky, málokdo je čte. Nadpis Články je k ničemu, pryč s ním.
Na co ty ošklivé bannery? Mám rád textové odkazy na tématické weby. Atd, prostě to celé osekej a namrskej tam paddingů až se bude červenat (za předpokladu, že jsou paddingy červené - já vím, kravina).
Ghosting
Profil
Novniky, brýle i bannery vyhodim, nahradim je textovyma, ale stíny si zatím ponechám. :)
Ghosting
Profil
Dnes už poslední zkouška, ted se mi to docela libi, ziva ukazka viz ma stranka.
Nox
Profil
Zase o trochu lepší, no, za pár dní se někam dostanem:)
Z těch 3 bloků oddělej ten obrázek na pozadí a zvyš kontrast
Gekon
Profil
Když pominu hlavičku, která vypadá jak z 20. století, tak se to tváří hezky.
Ghosting
Profil
Zase o trochu lepší, no, za pár dní se někam dostanem:)
Z těch 3 bloků oddělej ten obrázek na pozadí a zvyš kontrast

Myslíš u h3 a u odkazů? Tot am zbyde pár čar, ale zkusím to.

Když pominu hlavičku, která vypadá jak z 20. století, tak se to tváří hezky.
No comment.
barrytrotter
Profil
No to je fajn.Menu prerobíš a na spodok sa vykašleš.Ten toplist okamžite odtiaľ preč.Ináč príjemné 8/10

P.S:So spodkom sa pohraj
Ghosting
Profil
Snat už poslení návrh. :) trchu jsem jsi pohral s barvama. :)
No to je fajn.Menu prerobíš a na spodok sa vykašleš.
Ty odkazy pod menu jsem tak udělal schválně :)
Ten toplist okamžite odtiaľ preč
Dám, až na to přijde. Já jen zkouším jak se líší statistiky google analisticu od toplistu.

Spodek jsem už dodělal. :)
vertigo4
Profil
Ghosting
Já jen zkouším jak se líší statistiky google analisticu od toplistu.
Vždyť si můžeš vložit "neviditelný" obrázek od toplistu.
Ghosting
Profil
To ej rpavda, soupnu ho pryc.
KGW
Profil
ta hlavička by mohla být klikací
Ghosting
Profil
ta hlavička by mohla být klikací
Hotovo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0