Autor Zpráva
fikuska
Profil *
Ahojte rozhodla jsem si udělat blog, ráda bych aby jste mi spíš trošku poradili, blog jsem nikdy nedělala takže nevím

www.fikuska.vseruby.info

Dík
Jan Tvrdík
Profil
fikuska
Vypadá to pěkně, ale pár připomínek se vždycky najde
– Input na hledání mi přijde trochu "utopený"
– Na stránce Kdo jsem je "velké hnusné písmo" -> dej tam to, co máš na ostatních stránkách
– Přemýšlej nad hezčímu URL – místo http://fikuska.vseruby.info/index.php?p=2 http://fikuska.vseruby.info/kdo-jsem...
– Vlastní 404 by vypadala lépe, než ta od banánu
VENCA
Profil *
takové obyč no... u toho headeru by chtělo ubrat to černé stínování dovniř, udělat ho takové lehké, svěží ;-)
Ghosting
Profil
No je to krásně změněný templat to se nezapře, pokud máš problémy s ovládáním napiš načeskou podporu jistě Ti poradí, (nebo mrkni do dokumentace) mimo jiné Sunlight patří podle mne ty nejlehčí CMS co jsem zatím vyzkoušel.
<ot>Poradím Ti, nepoužívej ten Wysiwyg jinak se o psaní webu nic nenaučíš. </ot>
fikuska
Profil *
Jan Tvrdík
vyhledávání jsem doladila
písmo je taky změněný
k tý URL ještě nemám zapnutý safe mode
Ghosting
jo je tam šablona ale věř mi že tam za chvíli nebude nic půvdoního, je sice hezký že sun-light má dokumentaci a podporu ale vytvořit v tom template fakt ještě nesvedu mám ho tepřiv chvíli a pokud jde o ten editor je pro mě mnohem jednodušší a hlavně rychlejší psát to v něm
Ghosting
Profil
Já tě chápu, na osobní blog to určitě stačí, ale rozhodně s ním nesvedeš věci jako s html+css.
Jinak na řádku 106 sloupec 12 máš neuzavřenej div.
<!-- Pocitadlo.cz konec -->
</div></div>
<!-- footer ends here -->
<!-- wrap ends here -->
</div>
fikuska
Profil *
Ghosting
ty bych i svedla akorát mi pořád chybí dohnat PHP protože dělat stránky bez toho to by mě asi šlehlo... takový jsem jedny už dělala starý stránky obce
vydrus
Profil
Nelíbí se mi počítadlo. Působí dojmem zbytečnosti.
Nox
Profil
Text v patičce neviditelný
Ghosting
Profil
Co se tyce stranek obce Vseruby u Kdyně tak jsou lepší stare než nové.
fikuska
Profil *
Ghosting
ty starý se bohužel nelíbily obci, chtěj tři sloupce maj je mít..
fikuska
Profil *
tak jsem si s tím zase trošku pohrála... potřebovala bych ještě poradit co s tou horní hlavičkou zdá se mi taková divná ale bez ní to není ono...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0