Autor Zpráva
Venca V
Profil
http://levy.lehce.eu/

Díky za názory.
Miloš
Profil
Se svou chabou znalostí angličtiny jsem při pohledu na slova player's agent v hlavičce nejprve zaváhal, jestli to neznamená, že mi chybí plugin k nějakému přehrávači (ten tlustý bílý pruh k tomu až vybízí), než mi docvaklo, že ten pán bude zřejmě agentem přes hráče.
V každém případě působí na jinak české stránce angličtina (nota bene v hlavičce) děsně kůůůl, asi jako pěst na oko.

Vzdálenost <h2>nadpisů</h2> od předešlého a od následujícího <p>odstavce</p> je stejná, což je nepřehledné.
Doporučuji nadpisům zvětšit margin-top, zmenšit margin-bottom, anebo obojí.
Obdobně na jiných stránkách <h2><ul> a podobně.
pantondavo
Profil
Venca V

1| Tvrdý stín pod fotkou v hlavičce.

2| Střed stránky, kde je černá plocha a bílý text mi přijde děsně kontrastní. Mě osobně oči mihají, nevím, kam dřív, po chvilce stránky opouštím.

3| Anebo posunu dolů a narazím na další "vychytávku", totiž vizitku v patičce. Mejl a odkaz na www by chtělo "zfunkčnit", abych po kliknutí bud psal mejl, nebo byl odkázán na stránky. Anebo to udělej textově, ale jako obrázek rozhodně ne.

4| Text "(c) Jan Levy 2008" mi tam nesedí, je to jako z jiný planety. Posadil bych ho za "tvorba webu: Lehce.eu." Chápu, vznikne tam dost volnýho prostoru. Zkusil bych onu vizitku zrušit a kontaktní informace vysázet vedle sebe a pod sebe. Takhle je to nevyužitý.

Pouze na první pohled, hlouběji jsem stránky nezkoumal. Celkově působí monotóně, ale pro daný obor nejspíš dostačujcí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0