Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Ještě, než půjde návrh na titulní stránku do dílny kodéra, rád bych slyšel názory veřejnosti a odborníků oboru. Berte prosím ohled na to, že grafické návrhy webů nejsou moje priorita.

Jsem, jako vždy, rád za jakákoli slova chvály i konstruktivní kritiky |.-)
piwoda
Profil
pantondavo

Písmo psané kurzívou je špatně čitelné, celkově bych změnil celý font, jinak pěkné

Velká patička, která navíc není oddělena
Nox
Profil
Líbí se mi to, oranžovým zvýrazněním v textu bych dal větší padding
Ghosting
Profil
Ale jo mě se to líbí :-)
Akacko
Profil
pantondavo
Podle me hodne povedene. Me by to zaujalo.
pantondavo
Profil
piwoda
Patička ještě hotová není, font sem zkoušel jiný, tenhle (Verdana) mi sedí nejvíc, uvidíme, co řeknou ostatní.

Akacko
Moc díky, říkáš to jako grafik, nebo potencionální zákazník?
joe
Profil
Jednoduché, pěkné.

Trochu mi tam vadí ten "boxík" vlevo pod tím menu, je to na něj moc nalepené. Proč nejsou na stránce použity i jiné barvy, které jsou v logu?
Dál mi vadí ta šířka barevných proužků nahoře i dole, zmenšil bych to na velikost stránky, tedy aby to začínalo tam, kde začíná ohraničení stránky.

+ oranžové oválné zvýraznění, to se tam nehodí.
Akacko
Profil
pantondavo
Jako potencionalni zakaznik a nahodny navstevnik stranek s timto designem, urcite bych proklikal par odkazu a nevypnul to hned.
pantondavo
Profil
joe
Proč nejsou na stránce použity i jiné barvy, které jsou v logu?
V záložce COPYWRITING bude zelená barva.

Dál mi vadí ta šířka barevných proužků nahoře i dole
Tyto pruhy budou po celé dýlce stránky zleva doprava.

+ oranžové oválné zvýraznění, to se tam nehodí.
Čekal jsem až to někdo řekne, jak na to koukám dýl, je to sice stejnej poloměr jako u ostatních hoverů, ale chce to trochu zhranatit.

Akacko
Tak to je jen dobře, cíl splňen :-)
panhuhu
Profil
Působí to na mě příjemně, určitě bych chvíli zůstal. Osobně bych posunul logo více doleva, ten velký box "Korektury,Copywriting" umístil napravo vedle loga a menu roztáhl na celou šířku.
pantondavo
Profil
panhuhu
Menu, dle mého, není třeba roztahovat, když má takhe krátky položky a kompozice loga a "boxů" je dána zákaznicí. Logo musí vyniknout a toho lze docílit např. tím, že kolem něj bude přiměřeně dost místa.

Díky.
panhuhu
Profil
pantondavo
OK, nad menu jsem chvíli ještě přemýšlel a beru zpět. Nicméně to logo mě fakt tahá za oči, vidím tam z mého pohledu 3 zarovnávací linie.
pantondavo
Profil
panhuhu
Pravda, logo utíká doprava. Hned to přepíšu. Dobrý postřeh!
panhuhu
Profil
pantondavo
Rádo se stalo.
VENCA
Profil *
takové obyč ale hezké
Harwen
Profil
Nečtu si předchozí připomínky, takže se omlouvám jestli něco zopakuji

- Kurzívu vyhodit, zvolit jiný způsob zvýraznění..
- To Korektury/Copywriting tam bude po celou dobu nebo se to bude měnit podle toho na jaké jsme položce v menu? Pokud se to měnit nebude, posunul bych to nad menu...
- Objednat - asi to je hodně subjektivní věc, ale já to automaticky hledám napravo, nalevo mi to vadí...
Dranel
Profil
pantondavo
Zapoměl jsi nastínit, jak bude vypadat tučné písmo, jak odkaz a jak tabulka (s tou je největší piplačka, můžu pomoct). Jinak velmi pěkné.

PS: Jen jak jsem si teď přečetl kritiku tak ty proužky mi taky vadí - z pohledu grafika. Oni se totiž ani snad roztáhnout na celou šířku nedají, protože každý má jiné rozlišení a tím pádem i šířku okna. A také souhlasím s objednávacím tlačítkem: napravo.
J
Profil *
Ještě, než půjde návrh na titulní stránku do dílny kodéra
"MOŽNOST SLEVI" zrovna na webu nabízejícím korektury českých textů vypadá fakt blbě :-)
pantondavo
Profil
Harwen

To Korektury/Copywriting tam bude po celou dobu nebo se to bude měnit podle toho na jaké jsme položce v menu?
Bude tam celou dobu a je to požadavek zákaznice. Je to spíše jako něco nového, neotrkaného, dát submenu nad menu...

Objednat - asi to je hodně subjektivní věc, ale já to automaticky hledám napravo, nalevo mi to vadí...
Ano, je to subjektivní, zkusím přehodit a uvidíme.
pantondavo
Profil
J
Je to MOŽNOST SLEV! jen tak btw ;-)
vydrus
Profil
pantondavo
Vypadá to pěkně. Akorát bych místo čé-blog napsal jen blog.
pantondavo
Profil
vydrus
Vypadá to pěkně. Akorát bych místo čé-blog napsal jen blog.

Pravda je, že texty ještě nejsou koncové, takže se může ledacos pozměnit.
vertigo4
Profil
pantondavo
Líbí se mi to asi tak na 45 %.
1) Nelíbí se mi různé zaoblení oranžového zvýraznění; možná bych zvolil normální obdélníkové zvýraznění bez zaoblení.
2) U toho KOREKTURY český text bez chyb bych například napsal bez chib, přičemž by "i" bylo přeškrknuté a nějakým handwrite fontem nadepsano y.
3) Slovo KOREKTURY bych zarovnal s logem a odstavci; stejně tak i OBJEDNAT
4) Logo se mi moc nelíbí, přinejmenším bych změnil font.
pantondavo
Profil
vertigo4
1) A to si představ, že je to všechno jeden poloměr.
2) Ano, celkově sem to (i logo) chtěl postavit na podobných hrátkách, ale objevil jsem toto...
3) Příliš monotónní. Mám tam dvě zarovnávací linie, jedna by byla nudná.
4) Až příliš subjektviní. To bych tam mohl udělat stopadesátosmtisíc log a at si každý návštěvník vybere to sobě nejvíc vyhovující :-)))

Díky.
vertigo4
Profil
pantondavo
1) Proto bych raději volil bez zaoblení. ;-)
3) No právě s tím oranžovým zvýrazněním to vytváří dojem tří zarovnávacích linií...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0