Autor Zpráva
Harukami
Profil
Ahoj, poprosim nazor na stranku: http://kdusan.webz.cz/uvod.php, samozrejme nie je este dokoncena
dakujem
Lexter
Profil
Asi se mi opera zbláznila, páč mi u tebe nezobrazuje obrázky.
dave777
Profil
Mne taky:-). Podle me je to docela odflakle a pokud to neni vse, jak rikas, tak to sem spis nedavej, protoze neni nic co hodnotit.
Ale hodne zdaru.
Harukami
Profil
no ono tam je obrázok len v časti kontakt, zatiaľ tam nie sú obrázky, tá stránka ešte nie je dokončená (farby, obrázky,..)
Harukami
Profil
asi som ju sem pacla priskoro, ale chcem len vedieť, či sa uberám správnym smerom:)
Bubák
Profil
charset=iso-8859-1
Proč? Pak musíš na ohákované a očárované pímenka používat entity.

Struktura nadpisů není nejlepší:
H5: Aktuality
H3: Sídlo kancelárie
H2: Úvod
H4: Advokátska kancelária Krahulec, s.r.o.

To je mazec:
<div id="kontakt2"><h3 style="border-bottom:1px #999999 solid">Sídlo kancelárie</h3><a>Kollárová 5</a><a>Trnava</a><a>917-01</a></div>
Podobný duch (fekální styl) straší v celém kódu.

Doporučuji k přečtení: www.semantika.name
Nox
Profil
Barvy jsou pěkné, zelenou možná lehce ztmavit, aby byla proti pozadí dobře vidět
Písmo příliš malé a je ho tam moc (a ještě k tomu pokud se jedná o úvod)
V sekci Odkazy,Ceník asi includuješ jinou hlavičku (nemyslim html hlavičku), resp. doufám, že tam nějakej include máš
leopik 2x
Profil *
Ja neviem, ale keby som prisiel na tu stranku ako zakaznik tak by ma zaujala. Jedine co sa mi nepaci ze je na webz.cz.
Harukami
Profil
no tam samozrejme konečná verzia nebude:)
Dranel
Profil
Harukami
Většinu zmínili již kolegové. Já jen přidám drobnosti:
- Za položkou Odkazy je horizontální čárka poloviční než u ostatních položek. Proč?
- Jméno firmy zapiš následovně: Advokátska kancelária Krahulec,&nbsp;s.&nbsp;r.&nbsp;o. - samozřejmě v případě, že je firma zapsaná tak, jak jsi ji uvedla, přidej tvrdou mezeru jen za čárku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0