Autor Zpráva
Sarah
Profil *
Ohodnoťe prosím moju prvú stránku www.kralicky.websnadno.cz !Dakujem!
VENCA
Profil *
promin to snad ani nema cenu kritizovat :-D

všechno je strasne, mozna az na to menu
Sarah
Profil *
No ved tak preto som sem dala ten web aby si napisala tu kritiku....aspon si upravim stranku na lepsiu
piwoda
Profil
Sarah

tady se hodnotí weby autorů webů, ne když je za tebe udělá websnadno, uzamknout a zůstat si tam tak jak to máš :)

VENCA

menu => šablona :)
Ghosting
Profil
Dokonalej priklad toho jak nema web vypadat.
Jak psal VENCA tohle nema smysl hodnotit, cely to smaz nauc se zaklady css a html, udelej si nejakou stranku a apk prijd.
Na tohle se neda psat kritika, z hoho by byl roman.
grimword
Profil
pocitadlo - blbost; hodiny - blbost; icq status - blbost; jezdici obrazek - blbost; anketa - blbost; u kazdeho odkazu "novinka" - blbost; blikajici obrazek - blbost (smaz vsechny blbosti)
vydrus
Profil
BLE. Ale aspoň neblokuješ označení textu, jak to dělá spousta blogískařů.
suky
Profil
vydrus
Treba to jeste neumi :D

Sarah
Ze stranek se da celkem poznat, ze se jedna o stranky o kralicich. Promin, ale vypada to strasne amatersky. A jak rikal grimword je to moc preplacany. Koukni treba sem (link) a porovnej to se svoji strankou. Myslis, ze tam budou nekoho zajimat hodiny, kdyz muze zvednout hlavu a podivat se na stenu popripade do praveho dolniho rohu monitoru? Zamer se na to dulezity!
Sarah
Profil *
suky:
ale viem,mala som to tak...kedysi

Ghosting:
HTML kodmy sa zaoberam uz par rockov...
Sarah
Profil *
piwoda:
A ty si myslis,ze websnadno za mna odrelo vsetku tu drinu?Ze mi na mail napisalo ake clanky mam napisat??Na tej strake stravim denne min. 3-4 (administrácia) a ludom sa paci,lebo by mali hodnotit to co je vo vnutri,aky je text,ktory chcu citat....rada robim grafiku,ale na websnadne si to nemam ako urobit...ale jedna pravda piwoda,sablonu mam vdaka nim,a co?!
suky
Profil
Sarah
Tak to orezej do podoby, ktera bude vyhovovat. Dam ti jednu radu. Kdyz delas stranky, musis premyslet z pohledu potencionalniho navstevnika. Jake ma cile, co chce zjistit, co ho bude rusit atd.
Honza_
Profil
Ze mi na mail napisalo ake clanky mam napisat?
Tady se hodnotí především grafika a kód. Jinak grafika je strašná, a kód si nepsala ty.

sablonu mam vdaka nim,a co?!
Že si to nedělala sama, podívej se do pravidel tohodle téma (je tam napsáno něco ve smyslu: vkládejte pouze svévýtvory).

HTML kodmy sa zaoberam uz par rockov...
Tak je využij a pokus se udělat svou vlastní stránku(bez žádnejch blog.cz, webgarden.cz, websnadno.cz apod.).
Sarah
Profil *
Honza_:
mam aj editory na tvorbu vlastnych stranok,lenze ked to chcem publikovat vypisuje mi daco s kupenim...uz som to tak skusala
Jan Tvrdík
Profil
Sarah
Zkus PSPad
piwoda
Profil
Sarah

Ty si se nějak do mě pustila, no ne :D Můžeš si psát třeba 100 hodin ty tvoje články, ale každý tvůj návštěvník jak přijde a vidí tu úvodní stranu okamžitě, ale opravdu okamžitě z té stránky mizí !
Sarah
Profil *
piwoda:
:D:D:D....zatial sa to tak nevidi:D:D:D
Sarah
Profil *
:D:D:D....no zatial sa to tak nezda:D:D:D
Honza_
Profil
mam aj editory na tvorbu vlastnych stranok,lenze ked to chcem publikovat vypisuje mi daco s kupenim...uz som to tak skusala
Já začínal s poznámkovým blokem a byl jsem spokojený. Samozřejmě se vyplatí stáhnout/koupit si nějakej program pro psaní webů dělanej.
Sarah
Profil *
Honza_
ano aj ja som to uz robila aj cez poznamkovy blog...ale neviem ako tam dat napr. menu alebo obr...mam to stale v PC,ale dari sa mi tam stale dat len text
piwoda
Profil
Já dělám jen v poznámkovém bloku, nic víc nepotřebuji :D

Sarah

:D:D:D....no zatial sa to tak nezda:D:D:D

mas skvelu stranku sorry asi som to s tou kritikou prehnal :D ROFL
Sarah
Profil *
piwoda:
ty si myslis ze som naivna?No tak kukni si dnesnu navstevnost potom vrav ze ludia odchadzaju hned po prichode:D:D:D:D *lol*
srigi
Profil
internetovy pravek - takto stranky vypadali v '95-tom.
suky
Profil
Sarah
Ohodnoťe prosím moju prvú stránku www.kralicky.websnadno.cz !Dakujem!
Kazdy tu vyjadruje svuj nazor, pokud si chces stranky hajit, tak proc je davas ke kritice? Navstevnost do toho netahej, tu tady nikdo hodnotit nebude!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0