Autor Zpráva
Streamer
Profil
Už to tu bolo ale prebehli malé zmeny, úvodná stránka je aj validná... na ostatných popracujem.... mam aj na to novu domenu

peteroravec.sk

Čo si o tom myslíte?
repetep
Profil
Po grafickej stránke sa mi to páči!
(kod sa mi nechce teraz pozerat)
Nox
Profil
Graficky je to celkem dobré
1) Bílé texty na pozadí webu nemají až tak dobrý kontrast (včetně loga)
2) Vůbec nechápu jakési to tmavé pozadí v hlavní části webu....vypadá zvláštně a vůbec se mi tam nelíbí
3) Červené záložky mi přijdou nekvalitní
4) Zdá se mi že pravá strana zabírá z webu na šířku moc prostoru
tiso
Profil
- k tej ruke mi tam chýba tvoja hlava ktorá vykukuje zboku (ako keby si sa schovával za stránkou, dali by sa pridať: teniska dole,vykukujúca zohnutá druhá noha v kolene, druhá ruka a podobne) - taký "crazy style"
- vlajočky z dátumom sú trochu zvláštny grafický prvok, nesedia mi tam, okrem toho v každom prehliadači sú inak umiestnené
- niečo sprav s nadpismi, prekrývajú sa ti riadky (označ si text a uvidíš čo myslím)
- a prečítaj si komentáre...
pantondavo
Profil
Streamer

Dobré, ale:
1| Moc nechápu vykukující zaoblený obdélníček nahoře vlevo. Vpravo funguje jako menu, ale k čemu vlevo?
2| Červené záložky tak zvláštně zasahují do bílého "rámečku". Možná by bylo lepší, kdyby vykukovaly buď zpoza nebo zepředu plochy s textem.
3| Kontrastní tmavá plocha s textem se mi líbí, jen škoda, že motiv na pozadí se od druhého příspěvku opakuje.
4| Tlačítko "Hl'adaj v blogu" jakoby tam vůbec nepatří. Co ho udělat stylem jakým máš tlačítka PORTFOLIO a ABOUT?
5| U pozadí, ten zelenomodrofialový "vyblitý" odstín vpravo vedle pole pro vyhledávání se mi nelíbí. Jako spatlaný vodovky.
Streamer
Profil
k tej ruke mi tam chýba tvoja hlava ktorá vykukuje zboku (ako keby si sa schovával za stránkou, dali by sa pridať: teniska dole,vykukujúca zohnutá druhá noha v kolene, druhá ruka a podobne) - taký "crazy style"

to je inak dobrz napad, asi to skusim ak sa to podari nejak pekne :-)
stope
Profil
ještě k těm vlaječkám: když nemám fullsize okno, nejsou vidět a nevím tedy, jaké je datum článku...
vydrus
Profil
Streamer
Je tam hnusnej zubatej font u nadpisů Perfektný Google Calendar a pripomienkovanie aj cez SMS aj.
Dal bych pryč ty vlaječky a hnusný pozadí - nehodí se tam. Když už, můžeš tam dát nějakou ladící barvu a třeba do levého rohu pomocí fixed dát nějaký obrázek v barvě pozadí..... Už jsem to někde viděl, ale nevím kde
tiso
Profil
ešte doplním:
- chcelo by to pri komentároch okrem dátumu zobrazovať aj čas
- buď prvý, kto vyjadrí svoj názor
grimword
Profil
fotku sebe na blog? rozhodne ne, kdyz vypada tak jak vypada ta tvoje
Gekon
Profil
grimword
Co je na ní špatného, prosím?
Railbot
Profil
grimword
Panáček si hraje na důležitého a naškrobeného suchara?


Fotka je v pohodě, nechat ;-) Jsme lidi, tak ať to tak vypadá, legrace musí být.
Streamer
Profil
ako, je to osobny blog... nech to ma osobnu atmosferu.... hrat sa na nejakeho nosica melonov sa na tej fotke hrat nechcem :-) rypeme, rypeme,...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0