Autor Zpráva
otapavel2
Profil
Zdravím všechny, chtěl bych znát váš názor na grafický návrh webu pro "masážní salon". Jde hlavně o barvy a celkové rozložení. Web byl měl působit "uklidnujícím dojmem" fotky budou ještě nejspíš změněny ( v headru nejspíš fotka masérky ). Kod ani obsah není hotov vše je zatím provizorně jen pro představu, hodnotte prosím jen "vzhled". Ještě k té barvě webu, u mě na notasu a u kámoše je ta zelená v pohodě (pastelová), ale na jednom levnějším lcdčku byla opravdu dost do křiklava, jak je to u vás? Díky za konstruktivní připomínky.

http://tulinger.com/work/masaze/
Ghosting
Profil
Vcelku pěkný, ale chtělo by to ukázat hover v textu a menu. Ten levej box, by šlo lépe zpracovat, (třeba kulaté rohy, trochu více grafiky).
U mě je zelená v pohodě (lcd).
VENCA
Profil *
jo docela hezké :-)

zelená ujde (lcd)
vydrus
Profil
Pěkné. Ale to sluníčko je nekvalitní a hnusný. A zkusil bych experimentovat místo zelené s nějakou pískovo-oranžovo-bílo-béžovou.
Railbot
Profil
- nezadávej stránce pevnou výšku
- IČO si oprav na IČ
- máš tam šíleně moc zbytečných DIVů a spanů, minimálně 9/10 jich je tam navíc
- menu dělej pomocí ul a li
- postrádám klikací logo
- mapka "Jak se k nám dostanete" je naprosto nicneříkající, není to ani link na větší variantu, není tam vidět žádná ulice
otapavel2
Profil
díky všem za hodnocení, slunko už sem trošku změnil uvažuju o nahrazení nějakou květinou, hlavně hlavička byla špatně skomprimovaná, co se týče IČ , menu v ul,nefungčních odkazů apod. jak už sem psal zatím jde jen o "grafiku" obsah je jen ilustrační a kod se bude ještě optimalizovat tohle prosím nehodnottě ... jinak ta zelená vychází z přání zadavatele tak se snažím najít nějkou optimální variantu, ještě někdo něco?
http
Profil
ten obrázek v záhlaví
http://tulinger.com/work/masaze/hlavicka6_green3.png
má 132kb

myslím, že to je moc, jpg by stačilo a zbytek barvy né obrázek
grimword
Profil
slunce docela ujete a mozna by to chtelo peknejsi odstin barev

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0