Autor Zpráva
mylan
Profil
Rád by som taktiež poprosil o kritiku stránky. Budem rád, ak sa vyjadrite ku všetkému, čo vás zaujme, alebo ešte lepšie - ak sa vyjadrite, čo je na stránkach zlé a čo by trebalo prepracovať...

Vopred ďakujem ;)

http://www.bestoldgames.net/
Raptor
Profil
Mě se to líbí, ale pár drobností:

- to je úmysl, že pozadí nadpisů sekcí (Menu, Hry, ...) je delší než vlastní sekce pod nadpisem?
- hover odkazů v jednotlivých sekcích má pozadí skoro všude široký na celou šířku sekce, ale není tomu tak u odkazu Diskuzní fórum, všech odkazů Top 10 a Nové hry, Zrušiť zasielanie, Bog fórum - zkusil bych to sladit
- obsah sekce Anketa Ti lítá nahoru a dolů o cca 10px (Firefox 1.0.4 / linux), nedávej jí pevnou výšku
- dolů si dej patičku s infem, kdo stránky vytvořil včetně kontaktu na autora

jinak pěkné ...
Charlie
Profil
- to je úmysl, že pozadí nadpisů sekcí (Menu, Hry, ...) je delší než vlastní sekce pod nadpisem? - myslím, že je to součást velmi pěkného designu.


- hover odkazů v jednotlivých sekcích má pozadí skoro všude široký na celou šířku sekce, ale není tomu tak u odkazu Diskuzní fórum ... - sekce menu a hry je hlavní navigace a je dobře, že vypadá jinak. Ostatní jsou již jen řadové odkazy.

Mám taky vlastní připomínky:

~ Blueboardová anketa se mi už dlouho nelíbí, navíc je nevalidní (Přidávám si do TO-DO: Udělat validní anketní systém :o))
~ I s vypnutými obrázky to vypadá moc dobře
~ Velmi přahledný zdroják, ale často se ti tam opakuje třeba <div class="hry-sekcie"> několikrát za sebou. Dá se to řešit tak, že to obalíš do jednoho divu a tomu dáš class="hry-sekcie" a v CSS to definuješ takhle:
div.hry-sekcie div

{
/* definice stylu */
}

~ Odkaz na anglickou verzi je málo nápadný, taky by se hodil do patičky
~ Na pozadí stránky bys mohl dát nějaký vzorek nebo přechod
~ Celkově jeden z nejlepších webů v posledních dnech
arcadosi
Profil
Velmi pekna a aj obsahovo dobra stranka !
GRATULUJEM !
mylan
Profil
Ďakujem všetkým za kladné ohlasy aj za kritiku. K pripomienkam:

Raptor:
- ako napísal Charlie, je to úmysel :)
- to je taktiež úmysel. Display:block je nastavený všade tam, kde mi pasoval. U takého fóra vľavo v menu, ani pri odkaze "zrušiť zasielanie" nie je, lebo mi to jednoducho nesedelo. Display:block som použil na také "menu" položky, kým toto sú len doplňujúce odkazy.
- v Linuxe nemám možnosť testovať, pozriem sa na to, ak budem mať ako :(
- info tam bolo, zabudol som na neho pri prerábaní nejako. Detail, ale doplním.

Charlie:
~ netrúfam si na vlastnú anketu v php, ale pracujem už na nej, tak blueboard postupne povyhadzujem preč... :)
~ ďakujem, snažil som sa, aby aj bez obrázkov sa na to dalo pozerať...
~ prečo ma toto nenapadlo sakra :) oki, postupne zmením, nie je to teraz priorita, ale thanx
~ ako som už písal, na patičku som len zabudol :(, bude a bude tam aj odkaz na anglickú verziu
~ skúšal som vzorku aj nejaký prechod, zatiaľ som však nič rozumného nevytvoril... Páčilo sa mi to vždy len takto jednoducho.
~ ::červenajúci smajlík::
mylan
Profil
čakal som väčšiu kritiku, ale aj tak ďakujem ešte raz... Boli ste až príliš mierny na mňa :)
radim93
Profil *
mylane taki mám ta já začít hledat chyby abys měl kritiku na triku.
Janicek
Profil *
nezda se vam ze stranky http://www.bestoldgames.net/ jsou si vecile podobne s Old-cans.com ?
Michalek
Profil
Janicek
Nezlob se na m%e, ale nezdá se mi to podobný.

Jinak stránky se mi líbí.
mylan
Profil
Nezdá sa vám, že je to trošku stará téma :-) Aj keď pripomienky sú stále vítané...
A s old-cans? V čom sú podobné? V tom, že sú na oboch staré hry? :-D
huggi
Profil *
i kdyz je to teda stary..:)
ten bilo-zlutej hover v menu se mi tam vubec nelibi :) respektive nelibi se mi to jak to ma bilou pozadi a zlutou stred..tu bilou bych nahrdil stejnou barvou jako ma menu normalne..ze by to delo jen ten stred..
a to abecedni menu taky nak jinak..treba oranzovej/zlutej border a stred bud svetlejsi barvou bo nechat nezmenenou..

jinak oc pekny..mit cas tak tam tvrdnu denne :)
koudi
Profil
Mě se ta stránka líbí.
Je přehledná, design slušnej. Navíc sem tam našel spoustu her, který sem kdysi pařil, takže se asi na nějaký čas vrátím do svých mladých let :).
mylan
Profil
huggi: No toto je predmetom najväčšej diskusie. hover :-) Niekomu sa veľmi páči, niekto ho zatracuje ako ty. Popravde, ja osobne si tú stránku viem predstaviť úplne inak graficky celú, ale to by som sa musel naučiť najprv pracovať poriadne s nejakým grafickým programom. Nad hoverom ešte porozmýšľam, ale naozaj je to tak 50:50

koudi: thx ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0