Autor Zpráva
dave777
Profil
Ahoj.
Co si o tom myslite?
http://www.david-pertl.xf.cz/pareniste/
Dik.
Edit: Pridal jsem dalsi navrhy 2. loga.
vydrus
Profil
dave777
Poslední.
http
Profil
mě se líbí to první :D
Romanticka
Profil
mě druhé, ale s jiným fontem
repetep
Profil
druhé
pEeLL
Profil
dave777
druhé s jiným fontem a jen jednou barvou.
dave777
Profil
Pridal jsem dalsi navrhy 2. loga.
Plaváček
Profil
dave777

Nedá mi to, ale zeptat se musím. Nevěříš svým schopnostem a svému úsudku, že s každou maličkostí jdeš na veřejné fórum? Stejně se nic dobrého nedozvíš, jenom zjistíš, že co člověk, co jiný názor. Přitom jsi podle toho, co jsem od tebe viděl, šikovný a sympatický grafik a pokud se vykašleš na názory ostatních a půjdeš za svou vlastní představou, budeš jednou i dobrý.

Pokud bych mohl hlasovat, pak verze číslo, tuším tři, se zvýrazněným "pař" má šanci na přežití. Ale zvolené barvy jsou mrtvé, nudné, až pohřební. Pařmenský svět je přeci plný barev a pohybu, nebo ne?
dave777
Profil
Plaváček
Dekuji za kritiku. Jsem rad, ze mi odpovedel i takovy profesional jako ty, ikdyz ne moc pozitivne co se tyce log.
Barvy budou muset byt takove, jake jsou, aby zapadli do designu layoutu.
VENCA
Profil *
bud to prvni nebo to poslední
piwoda
Profil
dave777

úplně to poslední
oogi
Profil
čtyřka, ale dotáhl bych tu šňůru od gamepadu někam pod písmo
LasPallmas
Profil
me zadny... pouzitelny pouze na web, atd... tuzka? klicenka? reklamni produkty? atd...
aisukriimu
Profil
Mne druha verzia druheho loga. Ale niektore pismenka by som dala oranzovou a to s tym kablom pod pismenami je fajn napad. ;)
kletely
Profil
dave777
2B
Izzi
Profil
3
Railbot
Profil
Barvy budou muset byt takove, jake jsou, aby zapadli do designu layoutu.
Proto by mělo být logo vždy první a tvořit design až dle něj, ne opačně, to je blbost a tady se můžeš přesvědčit.
dave777
Profil
Railbot
Ja jsem ten design nedelal, dostal jsem jen zakazku na vytvoreni loga pro tento portal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0