Autor Zpráva
thouareg
Profil
Zdravím, lidi, pokud někdo máte čas mrkněte se na
www.torbus.cz
a řekněte mi co si o tom myslíte. Ta úvodní fotka je jen prozatimní, na tom až tak nezáleží.

Dík
vydrus
Profil
Celkem to jde, jen bych udělal u menu nějakej hover.
Honza_
Profil
Podporuměrné, co by stálo za to je menu, ale tam by zase musel bejt nějakej hover.
Chválím patičku
Do záhlaví bych dal nějaké obrázky třeba ty náklaďáky
5 divů je na takle malej a málo složitej web docela dost, myslím že s třema by sis vystačil
gyoja
Profil
V <title> máš místo Torbus napsáno Trobus.
VENCA
Profil *
takove obyc ... ty fotky tech auticek jsou nejake divne az na ty krajni.... proc je tam to bile místo ?

menu docela hezke a souhlasím... hover by se hodil
Dranel
Profil
Honza_
Na počtech divů záleží? A já si vždy myslel, že přednější je funkčnost. Využívám matrjošku a počet divů neřeším.
piwoda
Profil
VENCA

jsou jakoby pootočený, ale je prozatimní jak říkal

thouareg

postrádám hover v menu, ale to tady už bylo, jinak v poodě :)
barrytrotter
Profil
Jednoznačne hover do menu. Strašne mi vadí ešte jedna vec.Kým klikám na home,o firme,vozy je to O.K, ale hneď ako začnem klikať na volná místa tak mi je zle.Daj tam obrázky vyzerá to ako keby som sa premiestnil na inú stránku na tú horšiu :( Ale ináč pekný nápad
thouareg
Profil
dik, do hoveru se mi nechce, nemam ho moc rád. Navíc jsem hover zatím ještě nedělal. Počet DIVu neřeším, požívam jich tolik kolik potřebuju a tam kde se mi hodí. navíc mi to přijde přehlednější.

Title opravím děkuji za upozornění.

Ten obrázek jsou všechny auta ze předu aby bylo vidět jak budou vypadat ty reklamy na štítech, nedostal se mi do ruky zatím originál fotek jen toto, později to předělám. Zatím nemám ani texty které tam všude budou.



barrytrotter
No já abych se přiznal sám nevím jakou grafiku tam dát.
Cup
Profil
Jakzde již zaznělo: kdyby tam byl hover a nebyly tam ty bílá místa hned by to vypadalo lépe :)
Hitman
Profil
Jednoduchej, celkem dobrej web.Az na ty obrazky a do menu by jsi mel pridat nejky hover.
LasPallmas
Profil
prilis jednoduche

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0