Autor Zpráva
Trája
Profil *
Ahoj, na mém webu se nachází zatím jeden článek a na něj povede odkaz: www.traja.cz/akce/a-sweetwater-trick-&-wade/

Mým cílem bylo zaměřit se na samotný článek - obsah a fotky. Vynechat nějaké logo webu, stejně tak vynechat velké rozevírací menu, které by na sebe poutalo pozornost. Pozornost má poutat především název článku a jeho obsah. Když čtenář dojde na konec článku, bude mít k dispozici menu "Dále čtěte" - zatím není v provozu.

Zhodnoťte prosím, jak se vám líbí koncepce webu a provedení a také systém náhledu na fotky.

Děkuji za každou věcnou připomínku.
george
Profil
Jako první chybu vidím využívání speciálního znaku, neboli & , který já nemám rád, ten by jsi měl odstranit, jinak dopadneš jako Wikipedia, když používala diakritiku do URL.

Své cíle jsi splnil ač úmyslně dobře, ale obsah mě ničím nezaujal. Potřebuji na tvé stránce místo, odkud bych se mohl odpíchnout (odrazit) a začít číst. Jako první mě zaujal neproporcionální font s EXIF informacemi o snímku, ale pak jsem se ztratil. Zvaž proto své plány s menu a raději se zaměř více na celistvost, jinak to nebude číst nikdo jiný, než tví známí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0