Autor Zpráva
Mo Design
Profil *
upravovať sa asi nebude tak prosim kritiku :o)
1
2
Lexter
Profil
Klasický klanový web.

PS: Ten vodoznak je ti fakt k ničemu.
Nox
Profil
Oba docela podprůměrné, zarování je naprosto náhodné u všeho, spousty různých písem a jejich velikostí, nepříjemné barvy, bohužel

A oddělej si ty watermarky, pokud by někdo chtěl krást designy, jsou na to mnohem lepší stránky a navíc to jde oddělat,
takže jediný efekt je, že z designů je kulové vidět
kletely
Profil
Mo Design
Nič moc zubaté rohy....
Mo Design
Profil *
Dal som preč tú vodotlač a chcem sa spýtať- dalo by sa to predať a za koľko?
1
2
Mo Design
Profil *
kletely
to mi tak dalo do JPG a PNG v PSD to mam lepšie
vertigo4
Profil
Mo Design
dalo by sa to predať a za koľko?
1 - 199,- Kč
2 - 201,- Kč
Dranel
Profil
Mo Design
Tak to prezentuj v PNG, to je na tohle nejlepší formát. Jinak si myslím, že by se to dalo střelit i za víc, než píše vertigo ;-)
Mo Design
Profil *
ja si myslím s mojich skuseností že vertigo4 si dačo o sebe mysli...a s takými ľuďmi nechcem mať nič spoločné...a za koľko približne aby som dal ponuku tu alebo na webtrh
vertigo4
Profil
Mo Design
Prosím? napsal jsem můj názor na cenu (resp. za kolik bych já osobně dal za podobný design), až prodáš tyhle tvoje neokoukané, profesionální grafické návrhy za víc, pak tu můžeš pyskovat...
Mo Design
Profil *
ja nepyskujem...Ja iba vravím (to je môj názor) že keď si predal zopar grafických návrhov za 2000Kč tak tu môžeš hňeď zhadzovať nováčikov svojiou kritikou ( nie radami)
Lexter
Profil
Mo Design
vertigo to sice napsal trochu nešťastně, ale má pravdu. Pro svou cílovou skupinu hráčů to možná jistou cenu má, ale jsou to natolik špatné návrhy, že nemůžeš počítat s tím, aby ti lidé znalý tvorby webů odhadovali cenu těchto návrhů.
vertigo4
Profil
Mo Design
Máš špatné informace, já zde na diskusi ani na žádné jiné zatím neprodával grafický návrh. A víš proč? Protože než si něco dovolím prodávat, tak se to chci naučit a dělat dobře.

Jestli jsem tě shodil tím, že jsem napsal cenu, za kterou bych byl osobně ochotný tvoje dílka koupit, tak je mi tě líto.
Mo Design
Profil *
Shodil si ma svojimi komentátmi typu "Odflákle" ..Taký komentár znamená že ťa ten design nezaujíma a keď ma dačo nezaujíma nepíšem..A ak anó tak nápišem aspoň čo si o tom myslim a ešte lepšie- Poradím ( máš to aj v pravidlách) a už sa nejdem s tebou hádať...
vertigo4
Profil
Mo Design
Piš pod jedním nickem ať příště vím, na koho reaguji. Jestli myslíš můj komentář zde: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=78 614 tak jestli si ráčil všimnout, dolů jsem ti naspal několik odkazů, které ti pro tvoji tvorbu mohou pomoct. Ty odkazy mají největší informační hodnou ze všech příspěvků v tom vlákně, tak si nestěžuj.

Musíš se naučit brát i negativní kritiku, které tě nejlépe popožene. Jinak jestli vystupuješ i pod přezdívkou mirag3 a kontaktoval jsi mne na icq, tak už vím, kde jsi přišel na ty 2000,- za návrh. Ovšem taková je realita.
Mo Design
Profil *
na icq mam nick M-I-L-O-S-O
Potom můžeš chtít rady... - to asi neboli rady keď si pridal tento komentár
Mo Design
Profil *
tak zakoľko by som to mal predať..Ide o to že som to robil jednému klanu a už nemajú záujem a teraz neviem čo tým :o(
Lexter
Profil
Mo Design
Vyhoď to do koše. Měl by ses smířit se s tím, že jsou to ryze začátečnické a špatné návrhy. Nebo si snad myslíš, že když jsem třeba já začínal, hned jsem prodal kdejaký blaf co jsem vytvořil?
Mo Design
Profil *
Lexter
to neviem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0