Autor Zpráva
zeeman
Profil
Zdravim ve spolek,

zajimal by mě Váš názor, kritika a nápady na vylepšení..

http://baresova-masaze.unas.cz

Díky
george
Profil
V tomto případě bych předal práci profesionálnímu grafikovi, který by provedl liposukci žluté, protože si připadám jak na Slunci. Zbytečně jsou užity ostré detaily a grafická propracovanost je nulová. Věřím, že jsi do toho vložil maximum svých schopností, ale tento výsledek nikoho neosloví.

Co se týká copywritingu, ten je v celku nulový, jelikož kromě pár tabulek a úvodního textu jsem se ničeho unikátního nedočkal.
zeeman
Profil
Ano všimnul sis, stránka byla postavena na jednoduchosti a čistém html+css, žádná grafika tam není. Chtěl jsem zjistit, co by na to řekli ostatní, koukám že to asi nebude moc slavný a přeci jen nějaká jemnější grafika by měla být zapojena na každém webu. Každopadně děkuji za názor a popřemýšlím nad vším co jsi mi sdělil. (Jinak maximum schopností snad zatim ne, řekl bych, že jsem na samém začátku a moje schopnosti se stále rozvíjí).
embee
Profil
zeeman
uvedom si, ze i ctverec jednotne barvy je grafika. Jde jen o to, jak ho pouzijes.
zeeman
Profil
embee
Jj jasně, tak v tomhle slova smyslu sem se původně domníval, že jsem nějakou grafiku i použil. :)
WertriK
Profil
zeeman
Ano všimnul sis, stránka byla postavena na jednoduchosti a čistém html+css, žádná grafika tam není. 

V jednoduchosti je krása, ale i to se musí umět. Ty barvy kt. jsi použil jsou naprosto neříkající(vyblité). Připomíná mi to web z dob dávno minulých. Zkus si prohlédnout nějakou CSSgalerii a mrkni na bravičky, decentní pastelové barvy. Ne že tam nacpeš brčálovou zelenou ;).
Ke kódu, na takový webík je to poměrně dost divů. Zkus se nad tím zamyslet a vymyslet do jednodušeji - určitě to půjde.
Pro menu
<div id="menu">

    <a href="koucink.php"><span>::</span> Koučink</a>
    <a href="seminare.php"><span>::</span> Semináře</a>
    <a href="terapie.php"><span>::</span> Terapie</a>
    <a href="masaze.php"><span>::</span> Masáže</a>

</div>

se doporučuje využít tag <menu> popř. <ul>.
Nu, hodně zdaru.
zeeman
Profil
Snazil jsem se vytahnout barvy z obrazku. Docela mi to k sobe slo ta zluta a fialova, ale asi bych to mel jeste jednou prehodnotit :)
Jinak za nazor a pripominky diky, diky .. Uprimne rikam, zamyslim se nad vsim ;)
LasPallmas
Profil
myslim ze v tomto pripade bych se v prvnim pripade zameril na photoshop, nebo gimp, aj...
zeeman
Profil
Absolutne jsi to vystihl, zacinam na tom pracovat.. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0