Autor Zpráva
ondrej012
Profil
Čo vy na to?
Lexter
Profil
Velmi nekvalitní, odflákl jsi spoustu detailů a vůbec celé to nevypadá příliš dobře.
vertigo4
Profil
ondrej012
Doufám, že se opět neurazíš: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=78 614#21
tozi
Profil
ondrej012
Daj to už konečne spraviť profíkovi :(

Inak súhlasím z lexterom,na vyše je to zlátanina plno fontov a efektov z netu.Nemá to tvar,rôzne časti zasahujú nezmyselne jedna do druhej.
panther
Profil
Lexter
odflákl jsi spoustu detailů

bohužel žádné odfláknuté detaily nevidím, vidím odfláknutý celý návrh.

ondrej012
celkově bez nápadu, bez barvy, menu děsné

Vzpamatuj se, toto se dělalo před několika dost lety.. :o(
ondrej012
Profil
nepoznáte nejakú knihu na webdesign?..a mimochodom musite sa na niektoré strankypozerať aj okom návštevníka a nie kritika...ja si nemyslimm že obyčajdé navštevník si všimne tie chyby a mne sa to páči a tak som to chcel mať...
vertigo4
Profil
ondrej012
nepoznáte nejakú knihu na webdesign?
těch knih je... ovšem myslím, že ti bohatě postačí odkazy, na které neustále odkazuji ;-)

ja si nemyslimm že obyčajdé navštevník si všimne tie chyby a mne sa to páči a tak som to chcel mať...
jake chyby? je to hrozné a právě návštěvníka jako první zajímá grafické pojetí webu, to je to, co má návštěvníka na stránce přimět zůstat...

a mne sa to páči a tak som to chcel mať...
a proč sem tedy dáváš stránku, když se ti to líbí? já myslel, že když ji sem dáváš, že očekáváš hodnocení a ne poplácávání přes ramenou...
Ghosting
Profil
No asi se schodneme na tom že grafičina není Ondřejova silná stránka, ale i tak dám do patičky stránek poděkování, jakmile Venca zhotový nový návrh.
Já děkuji Ondřeji za snahu, i když to neprošlo.
LasPallmas
Profil
cely tento web mi pusobi novou ocni vadu:-) bez urazky prosim:-D,... sedy podklad je nevkusny, obr v headeru je neprirozeny, menu rozdelene do tri casti jak v xp :-) zastarale...
LasPallmas
Profil
heh koukam ze jsem okomentoval jinou diskuzi ke stejnemu webu ale sedi mi i sem:-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0