Autor Zpráva
WeBa
Profil
Před časem sem vyplodila takové jednodušší stránky Krejčovství Allen Studio.
No není to nic extra...to menu bych asi měla řešit trochu jinak (ale to budu muset eště nějak prostudovat), ale stejně bych prosila okritizovat :). THX.
Spikee
Profil
Celkom dobré, ale menu by som dal nejaký hover ( pozri napr. http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html )
WeBa
Profil
jojo to sem měla na mysli, ale potřebovala bych to ještě zkombinovat s tím, že se mi tam bude objevovat odkaz při vypnutých obrázcích (takže zatím takhle, než to vyzkoumám:)
rOMIK
Profil
Jo hezke, ale ty hovery bych udelal tmavsi barvou, nejdo totiz na tom sedem pozadi precist...
Charlie
Profil
No, na holku to není vůbec špatný :o) Nicméně má to taky nějaký mouchy. Takže:

~ Adresa pod nadpisem je zároveň odkaz na mail - dá se to poznat pouze ze stavového řádku, aspoň že je mail v sekci kontakt.
~ V sekci kontakt jsou odkazy po najetí neviditelné, může za to velmi agresivní barva, kterou bych já osobně nikdy nepoužil.
~ Neaktivní menu je málo kontrastní, hover a aktivní je ok

Jinak v celku pěkný.

#Moje hodnocení: 7/10
WeBa
Profil
Děkuji za připomínky.

ad hover u odkazů:
- ano, výběr barvy pro hover sem podcenila (prostě sem tam práskla stejnou barvu, co je pro h1:) - najdu nějakou vhodnější

ad mail pod nadpisem:
- (kromě stavového řádku je tam ještě title) - Takže myslíš, že by to raději neměl být zároveň odkaz na mail? Chtěla sem, aby kromě sekce Kontakt byl mail i na všech ostatních (ale nenápadně)... no jestli je to vážně matoucí (nebo divné), tak o tom popřemýšlím :).

ad málo kontrastní neaktivní menu
- přidávám do seznamu věcí, které změním

Jinak ještě jednou dík.
WeBa
Profil
a ještě off topic: "na holku to není vůbec špatný" - zato ale fakt špatně vařím :)
Charlie
Profil
WeBa, u webdesignu o vaření nejde :o)

Jestli chceš mít odkaz na mail na každé stránce, tak ho hoď do patičky. Text odkazu by se měl rovnat e-mailové adrese, na kterou odkazuje. Jinak na té adrese je to opravdu hodně matoucí, raději bych udělal klikací logo, respektive celou hlavičku (nadpis, adresa) bych udělal jako jeden velký odkaz na domovskou stránku. Hodně uživatelů je na to již zvyklá a tak je může překvapit, když se jim najednou otevře e-mailový klient.
honzan
Profil *
ja bych uvodni stranku zesvetlil, pohral si jeste s barevnosti, a hover predelej - je naprosto necitelny...
jinak parada... :o)
Boy
Profil
Jedna věc, co se mi tam vůbec nelíbí.......ty velké nadpisy a kurzíva těch hlavních nadpisů připadá mi to nevkusné, nevím, jak tobě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0