Autor Zpráva
jakub
Profil *
Budte ke mně upřímný.Sem na WWW prostě lama a tak sem chvíli hledal CD a našel dreamWeawer MX.Tak sem se pustil do stránek.Hlavní stránka je prakticky hotova ostatní se budou odvíjet od té hlavní.
Stránky najdete na adrese http://www.poradime.com/testing/ Doufám že ve zdrojáku nejsou chyby :D
Raptor
Profil
NEMÁTE OPRÁVNĚNÍ PROHLÍŽET POŽADOVANOU URL
Charlie
Profil
Hh, to je fakt kotel :o)

Rovnou si tám mohl hodit link na forpsi.com
weckho
Profil
Celkem pěkný ale pár výhrad mám:

-ta fotka je dost nekvalitní
-nahoře je přilepená na té čáře, dal bych tam margin, stejne jako vlevo
-v IE 6.0 se ti nahoře trochu kopíruje pozadí (v té liště, úplně vpravo)
-ty zaoblený rožky sou nějaký rozmázlý
- dole pod "16.6.2005 >>> Zahájeny výstavba <<<" máš napsanou tečku, nevím proč...
-a navíc v tomhle "16.6.2005 >>> Zahájeny výstavba <<<" máš překlep...
-určitě bych v nadpisu nepoužil ":)" , vypadá to amatérsky
-nahoře, jak máš ty odkazy v té liště, tak bych je trochu odsadil od sebe, moc zplývají
-za odkazem v patičce "Hlavní stránka" ti chybí mezera
-ty odkazy bych udělal na celý to tlačítko, ne jen na textu
-a myslím, že to vyskakovací java okno na začátku každýho jenom naštve
-jinak zdroják sem moc nezkoumal, ale nahoře v tagu <h1> bych použlil spíš class než id, a dole pak v jednom divu máš zase class místo id...

Jinak se mi ty stránky moc líbí.
jakub
Profil *
Díky za kritiku.Zkusím to opravit ale jelikož sem to dělal v programu newím kde to hledat :( Fotka je upravovaná v FireWorks MX a dal sem 80 % kvalitu z původní.Já jsem se začalučit s flashem tagže tam poputuje Flash Logo 280*200.Ale tu tečku newidim asi sem slepý :(.Ten muj smalík ":)"dám pryč já poslechnu na slovo.Zkoušel jsem jestli jsou stránky validní a bohužel ne.Ale pokusím se stránky opravit alespon podle validátoru.Děkuju zakritiku a doufám že se ně kdo ještě přidá .S pozdravem Luma Jakub ICQ280-522-996
weckho
Profil
Tu tečku musíš vidět... Našel sem ji i ve zdrojovém kodu a ma dokonce svuj vlastni odstavec :-)

<div class="story">
<h3>&nbsp;</h3>
<h3>&nbsp;</h3>
<h3>&nbsp;</h3>
<h3>Posledn&iacute; změny (snad k dobr&eacute;mu):</h3>
<p> 16.6.2005 &gt;&gt;&gt; Zah&aacute;jeny v&yacute;stavba &lt;&lt;&lt; </p>
<p>&nbsp;
</p>
<p>
. <<TADY
</p>
</div>
<div class="story">
<table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0" summary="">
<tr valign="top">
<td width="50%" class="storyLeft"> <p>
<a href="#" class="capsule">Capsule Story</a> </p></td>
Taky Kája
Profil *
Sekec mazec, Kubo, ta fotka je hlína
Acci
Profil
Je to vlastně jen předělaná základní šablona Dreamweaveru, takže k designu se nebudu vyjadřovat
- Proč se mi to ptá, po návštěvě úvodní stránky, jestli si ji chci přidat k oblíbeným? Snad si je tam jako uživatel umím přidat sám.
- Působí to hodně neuspořádaným dojmem
- Na co tam máš odkazy na Seznam, Centrum a Atlas? Tyhle služby každý zná
- Rozhodni se, jestli chceš mít web česky nebo anglicky.
Jakub
Profil *
Jasně že česky. Nezapomente taky ale že ty stráky jsou jen aby jste je zhodnotili nebudu je dávat jako index.Potřebuju znát kritiku.Seznam atd tam mám aby tam něco bylo v tom rohu. To že to je z dreamweaweru neznamená že sem s tím něco neudělal.Grafiku si trochu upravím i CSS ale na to je času dost já potřebuju základ.Fotka pujde pryč už sem to psal.Tam si vyrobím Flah logo :)
Jakub
Profil *
sorry za chyb :D *stránky a *Flash
Jakub
Profil *
sorry za chyb :D *stránky a *Flash
La_ToRaNTe
Profil
Nemám slov, mohu jen potvrdit co už zde napsal Acci !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0