« 1 2 »
Autor Zpráva
E Design
Profil *
Grafický návrh studia E Design
Lexter
Profil
Není toho už trošku moc?

Slabé, nezajímavé, ale alespoň čitelné.
E Design
Profil *
Lexter
v jednoduchosti je sila..A graficky je to také ako som chcel
Nox
Profil
v jednoduchosti je sila..A graficky je to také ako som chcel
Nádherný příklad dvou nejklasičtějších výmluv, srry ale z tohoto designu to, že to není pravda přímo čiší

Na to že má jít o designové studio je to hodně smutné, není v tom absolutně žádný nápad, vybledlé nehezké barvy,
žádný design obsahové části
U reference rozházené zarovnání

Snad jediné co bych pochválil je, že je tam snaha o zobrazení funkčnosti (kurzory)

Jinak ale - být to běžná stránka, tak je to pouze hodně podprůměrné, na stránku designového studia je to tragické

http://css-galerie.martyweb.cz/
http://www.webdesignerwall.com/trends/2008-design-trends/
Lexter
Profil
E Design
v jednoduchosti je sila..
To říkají ti, kteří na nic jiného nemají. Zkus trochu inovovat, je to takové mdlé.
E Design
Profil *
Nox
CSS galerie som pozeral už
Lexter
a to nieje vyhovorka...fakt som si myslel že keď to bude take jednoduchce tak to bude krajšie ako v každom rohu niečo prasnute....A nejaké konkrétne rady by sa nenašli prosim?
Lexter
Profil
E Design
U některých návrhů nemůžu být konkrétní, páč nic takového není možné. Nelíbí se mi to bohužel celkově. Je to nijaké.
E Design
Profil *
aspoň napište ako si predstavujete studio..mam v hlave este 2 navrh ale neviem...dnes uz nepridem tak kritizujte...a mohol by sa tu nájsť aj nejaký pozitivny názor...
Plaváček
Profil
E Design

aspoň napište ako si predstavujete studio..mam v hlave este 2 navrh ale neviem...dnes uz nepridem tak kritizujte...a mohol by sa tu nájsť aj nejaký pozitivny názor...

Já se naopak zeptám tebe. Jak si představuješ svou práci pro klienty, kteří po tobě budou chtít profesionálně vyhlížející webovou prezentaci, když neumíš vyrobit ani svůj vlastní prezentační web?

Ještě doplním maličkost, a už jsem to zde tuším jednou ventiloval - "v jednoduchosti je krása" je slogan, který platí všeobecně. Pravda ale je, že vymyslet jednoduchost je právě to nejsložitější a ke skutečné jednoduchosti se musíš dlouholetou praxí dopracovat. Jukni třeba semo: http://vandelaydesign.com/blog/design/minimalistic-web-design/ . Takhle vypadá jednoduchost. Perfektní typografie, nápad, vlastní myšlenka a povětšinou dokonalé technické zpracování.

Lépe ti poradit neumím a tvé současné dílo bohužel chválit nemohu. Věnuj se ještě studiu a pracuj na sobě.
Jobík
Profil
Mně se to celkem líbí
E Design
Profil *
tak som prisiel...skusim este ten 2. nevrh..je farebnejší čiže živší...a možno ma napadne aj niečo zaujímave..dakujem...potom sa rozhodnem a dam tu malu anketu a diky za rady...si to vážim a uvídim ako sa mi podarí 2. web ktorý už bude robený legálnym softo :o)
E Design
Profil *
Jobík
a ešte tebe ďakujem za vytúžený pozitívny názor
Nox
Profil
Hlavně nespěchat! Dej tomu čas.....inspiruj se (přesto zakomponovávej své nápady), důkladně studuj a prohlížej...atd.
joe
Profil
Můžete mi sakra někdo vysvětlit, proč každej zakládá studia?!

Je to hrozný, není na tom snad nic pěknýho, ano, možná jsi se snažil, ale za nic to nestojí. Grafický návrh není během pěti nebo deseti minut, chce to do toho věnovat trochu víc času.

Inspiruj se na jiných webech, jak to "správně" má vypadat.

---

Nejdřív se to nauč a až v tom budeš dobrý, tak zakládej studio...
grimword
Profil
zrovna tady mam otevreny jeden web - srovnej si grafiku s tvym acuitydesigns.net/ - graficke studio - musim videt na webu tvou grafiku , v jednoduchosti je sila pouze pokud jsi programator
VENCA
Profil *
sorry, ale me se to take nelibi, tohle se udela tk do 5-10 minut hele, barvy hrozne, no proste celkove divny stiny jsou moc velky na muj vkus

radsi jeste trenuj nez zalozis studio
stope
Profil
Asi budu jenom opakovat připomínky ostatních, ale:

* celkový pocit: slabé - za nápis "design" bych se tu skoro styděl
* barevná kombinace je hrozná, chce to něco svěžího
* zbytečně moc místa mezi jednotlivými rámečky
* tu ikonu telefonu jsi "vykradl" kde? =o)
barrytrotter
Profil
Celkom pekné len ten text v časti Články z bloku je príliš veľký.Ináč super web :)
E Design
Profil *
stope
vykradol som ju od googla
barrytrotter
dik...robím druhy navrh ale trošku farebnejši a potom sa uvidí..
vydrus
Profil
E Design
Zmenšil bych písmo v menu
ja
Profil *
zmenšim a dam tu potom oba návrhy a hlasovanie a už nekomentujte prosim...
ja
Profil *
uz sa musim regnut bo mam kazdy raz iny nick :o(
E Design
Profil *
mám pokračovať v takom štýle?
grimword
Profil
jezisi, co by jsi tam chtel hledat? na co vyhledavaci policko?
E Design
Profil *
ja nevem...ok dam preč ale moja otázka znela inak...
E Design
Profil *
haloo
barrytrotter
Profil
Jasné,že pokračuj v tom novom štýle len hlavne uber z tých reklám je ich tam ako nasratých :-)
Ináč pekný návrch ale ešte je tam čo upravovať
E Design
Profil *
takže to mam dorobyť? alebo má´m upraviť 1. návrh?
E Design
Profil *
rozmýšlal som že upravím 1. riadne + dorobim 2 a dám hlasovanie
barrytrotter
Profil
Mne sa dvojka páči viac ,len by som trocha skrotil farby sú až príliš živé :-)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0