Autor Zpráva
free.will
Profil *
Po delší době přemýšlení jsem se přece jen rozhodl dát web ke kritice, věřím že mě nezklamete a budete kritizovat "rozumně" tedy, že napíšete konkretní věcy, ktere se Vám nelíbí.

Uvítam rady či tipy na vylepšení.

Tvorbou stránek se už zabývam delší dobu avšak pořád nejsem tak zdatný jak bych si přál :-) Takže určitě nečekám chválu, ale spíše kritiku, která mi pomůže web ještě vylepšit :-)

Všem co přispějí svým názorem děkuji.

Web je zde.
Lexter
Profil
Nebudu jen kritizovat, tak řeknu, žes odflákl logo ale jinak parádička ;).
repetep
Profil
Ale ano, peknee, i kod je dobry, E sudio z temy nizssie by si stadto malo vziat priklad
free.will
Profil *
Lexter: Díky no popravdě loga nejsou ještě moje parketa ačkoliv bych se moc rád v této oblasti taky polepšil uznávam, žeby se šiklo nějake propracovanější logo - snad časem :-)

repetep: díky, ikdyž myslim že pro přiklad jiným to ještě není uplně nevjhodnější :-)
habendorf
Profil
Nějak nechápu, proč ty oranžové bloky mají pevnou výšku. Asi aby z nich text při ++písma neúprosně zmizel ...
free.will
Profil *
habendorf

To mi nějak ušlo, v brzké době to napravím díky za postřeh :-)
Nox
Profil
Má to příjemnou a přehlednou grafickou stránku, dobrý kód a řekl bych i dobře zpracovanou obsahovou stránku, myslim že to má předpoklady návštěvníka zaujmout

Ke grafice:
- zlepšil bych o něco kontrast: "tvorba www stránek" v logu, hover menu, o pár bodů také ztmavil výchozí font
- možná tu a tam nějaký větší odstup bych dal, ale mám v tom hodně zálibu, možná přeháním
- pěkné drobečky a ikony

Ke kódu:
- robotí tagy asi nemají moc smysl
- když tam je tag author, tak bych zlepšil obsah (drobnost, no:) )
- myslim si že by mohl být přehlednější, často je to zanoření každého elementu dodržováno tak striktně a mezerama šetřeno, že se v tom hůř orientuje

Obsah
- myslím že texty jsou pěkné a kvalitní
- prohodil bych ikonky "kvalitního návrhu" a "pečlivého zpracování", přijde mi to tak logičtější
- odkaz "Přidejte se k našim..." bych nedával hned na cenovou kalkulaci, protože:
- - přijde mi to poměrně "agresivní" (ne tak doslova, ale prostě....já to třeba nečekal že to skočí rovnou na "objednávku" (sice je to jen kalkulace, ale třeba mě se to tak těžko vnímá, ikdyž to vím)
- - odkaz je hned na první straně, zákazník o vás ještě nemá pořádně informace, například reference, podrobnější popis co nabízíte atd.
- - třetí už sem zapomněl
- ta první položka v referencích je výborný nápad
- v kontaktu bych byl možná radši kdyby někdo napsal komu mám psát kvůli čemu nebo jestli je to jedno, jsou tam 2 maily se jmenem osoby, což je pak sice osobnější, což je dobré, ale zase alespoň mne to trochu mate

Jinak celkově pěkné a příjemné

Edit: eh ty překlepy...ikdyž tam možná ještě nějaký zbyl
free.will
Profil *
Nox
Díky tomu říkam podrobně rozepsaná kritika :-)
Máš celkem zajimavé postřehy s tím odkazem na kalkulaci máš možna pravdu tahle mě to nenapadlo žeby to mohl působit agresivně, uvidím a možna to upravím :-)
I na ty ostatní postřehy se podívam podrobnějí ;-)
Nox
Profil
Nemyslel sem to tak doslova, ale je to takové nátlakovější.... je to myšlený hlavně pro ten odkaz na úvodní straně, u toho stejného odkazu v referencích,
tam už je to celkem přijatelné, když už i člověk prohlídl reference a dostal se až ke spodku stránky ... ale zas aby 2 stejně vypadající odkazy vedly na různé stránky
asi dobré není, tak nevim

Když je vidět, že si někdo se stránkami dal práci, tak si také dám práci s kritikou;)
free.will
Profil *
Nox
Pokud bych změnil adresu odkazu odlišil bych určitě i vzhled popřemýšlím o tom :-) Vyčkám ještě na další názory zatím díky :-)
j&
Profil *
dole v päte kde je kontakt tak pri hover efektu sa obalka posunie :-)
jackass
Profil *
dole v päte kde je kontakt tak pri hover efektu sa obalka posunie :-)

jak tam mas dole ty male odkazy tak tohle je nejlepsi udelat jako jeden obrazek (tzn napr. ta obalka ... budes mit obe barvy obalek na jednom obrazku a pak kdyz se ti to nacte uz jenom posoubas background possition (trebas i do minusu) aby jsi schoval tu druhou) vyhoda je ze pak necekas jako ja co je tam v hoveru vlastne za obrazek pac to trva nez se to nacte ... takhle to mas vse naraz
mantisa - nepřihlášen
Profil *
Ahoj,

stránky se mi docela líbí. Osobně bych však zvětšil písmo.

Avšak pokud chcete nabízet Web copywriting, měli byste si nejdříve něco přečíst o typografii. Je to opravdu slabota. Oslovení potenciálních zákazníků také není zrovna nejslušnější. Njn, dneska nabízí kdekdo kdeco... :-/

A potom SEO optimalizace to dorazí.
free.will
Profil *
j&
Posunovani bylo schvalne asi to zrusim:)

jackass
to ze jde mit dva obrazky v "jednom" to vim jenom mi to prislo zybtecne u tech malickych ikonek ale asi to upravim :-)


mantisa - nepřihlášen
Zvetseni pisma je mozna dobry napad pouvazuju nad tim. diky. co se tyce copywritingu texty psal externi clovek se, kterym spolupracuji a s texty jsem vicemene spokojeny avsak jeste nedoslo ke konecne korekture textu a to vicemene kvuli me protoze jsem web chtel spustit co nejdriv :-) s tim nabizenim kdekdo kdeco sice souhlasim avsak jsme prece jenom trochu jini my se opravdu snazime ale dokonaly neni nikdo minimalne ne v kratke dobe :-) ale diky za podnety:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0