Autor Zpráva
Peter Kincel
Profil
Zdravím,

zaujímalo by ma, ako sa Vám páči web www.theprodigy.sk, ako na Vás pôsobí grafika a či je zaujímavý aj obsahovo (ale to by tu asi musel byť nejaký fanúšik :) Budem rád za každú kritiku.

Ďakujem.
VENCA
Profil *
joo hezky, ale nejak se mi to trha pri posouvani (asi ten obrazek na pozadi)
JSEM FANOUSKEM PRODIGY TKŽ +++++ :-d .....

OTT: nevis jestli vydaji nove album, ale ne jako to posledni kdy to byl jen rap ?
repetep
Profil
pekny
Cup
Profil
když si dám komentáře tak se strácím ... nevím jaký text patří k jakému autorovi a musim trochu hledat možná by nevadilo tam dat nějakou čáru ... aby to bylo jasne zřetelné:)

až teď sem pochopil že ty modlé jsou odpovědi .. skus jim dát trochu levej margin mysilm že by to bylo hned jasnější ... to je jen muj nazor jinak docela dobré ...
Peter Kincel
Profil
VENCA
Vďaka, to bude asi tým fixným pozadím.

OT: The Prodigy nikdy nevydali rap, to bol niekto iný. Nový album by mal vyjsť tento rok ;-).


Cup
Nechápem, podľa mňa sú komentáre úplne prehľadné. Modrou farbou je označené len meno administrátora, nie je to odpoveď. Ostatní užívatelia majú meno žltej farby.
Cup
Profil
ok jak myslis ja se v tom proste nevyznavam ... treba to bude mnou ... zkus se podivat tady jak jich je vice http://www.theprodigy.sk/index.php?text=9-nove-skladby-na-koncertoch-t he-prodigy#komentare no ale je to muj nazor ... treba to jini vidi jinak :)
warman
Profil
web je jednoduchý, přehledný a výstižný. Mě se osobně líbí :)
grimword
Profil
skvele, akorat paticka mi prijde divna ;)
barrytrotter
Profil
Veľmi dobré len do hlavného menu daj iný hover ináč super
tKej
Profil
Pěkné, čisté, líbí se mi..
P.S. Prodigi poslouchám taky.. a to mi přidalo na hodnocení:))
Peter Kincel
Profil
Vďaka všetkým, ktorým sa web páči ;-)

Cup
Asi je to dosť individuálne, ak sa ozve ešte niekto komu sa to zdá neprehľadné, začnem s tým niečo robiť.

grimword
Vďaka. Pätička možno pôsobí divne kvôli tomu, že sú tam len tie dve vety. Musel som to tam dať, je neskutočné koľko ľudí kopíruje moje články. Alebo je divná v niečom inom? Každopádne, asi sa s ňou ešte pohrám.

barrytrotter
Ďakujem. Hover myslíš vo vertikálnom menu? Prečo tam mám dať iný? Je málo výrazný?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0