Autor Zpráva
losOndrasos
Profil *
osobni fotogalerka ... jen by me zajimalo co si myslite pac jsem programator a design sem delal ja :-D
www.dementi.cz
tKej
- Oprav datum a čas na přidání fotek (máš tam 1.1.1970 - 1:00 - default z MySQL pravděpodobně)
george
Hodnotím pozitivně, že jsi získal lukrativní název domény, jelikož je ten název celkem strastiplný s portály, které se zabývají smíchem. :-)

Jinak kvalita provedení celého webu není příliš veleslavné, možná by jsi měl přehodnotit nápad a začít provozovat něco na bázi Splachovač.cz a dalších , či obdobné weby s videem a vkládat materiály.

Zde by jsi měl možnost i finančně se obohatit, pokud by jsi vše vychytal. Osobně vidím tento způsob využití jako naprosté mrhání potenciálem II. řádu. ;-/

- Zdrojové kódy jsou anglicky, takže nehodnotím, jelikož asi nejsou celé tvoje
- Vzhled je v celku zajímavý, ale nejsem grafik, tak řeknu jenom průměrné s fixed obrázkem nahoře vpravo. ;-)
losOndrasos
Profil *
jak jsem psal ... jsou to osobni stranky ... a anglicky to je jelikoz bydlim v londyne, tak aby tomu taky nekdo tady rozumnel staci jak jsou kolegovy vzdy vydeseny co se deje kdyz chteji pouzit moji klavesnici a misto cisel maji ěščřžýáíéů haha :-)

problem u takovych webu je ze aby se to rozjelo trva desne dlouho nez se to rozjede, je moc velka konkurence ... :-) ... a jak rikam ... ma to byt pro kamarady a zname ...
george
losOndrasos
Jak šlechetné :-) , ale i tak se mi zdají doménové spekulace lepší a pro fotografie bych použil Flickr, nebo PicasaWeb. Je to tvůj web a je-li to pro známé, jistojistě to tak stačí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0