Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj,
udělal jsem takový minimalistický pokus bez jediného dekorativního obrázku, ale zalíbil se mi natolik, že ho asi použiji:) Díky za názory.

http://lehce.eu/
grimword
Profil
maminka ti nikdy nerikala, abys nebral drogy? nici tvuj zdravy usudek :))) opravdu to neni dobre pro takovy ucel, mozna pro vnitrni databazi CIA v pohode, prehledne, zadne zbytecnosti, ale cloveka to nicim nezaujme ani nenadchne
panther
Profil
Venca V
- patička by mohla být přes 100%
- mohlo by být i nějaké logo
- mám pocit, že na co znásilňuješ <em title="....."> máme krášný tag abbr
- zajímalo by mě, rpoč je pravý sloupec pozicovaný do paddingu obsahu a místo toho raději nefloatí

Nejsem si jistý, jestli tímhle webem přilákáš zákazníky, mě by to asi nechytlo..
Nox
Profil
Minimalistické designy (a tenhle už je opravdu extrémně) jsou vhodné tak třeba pro blog, nebo já nevim... ale stránka nabízející tvorbu www má trochu jiné požadavky,
po příchodu sem se lekl kde to sem, kdybych nebyl na svatém tažení djpw hodnocení, tak bych ani ped opuštěním stránek nezjistil, k čemu vlastně byly...včera tu byly stránky TvořímeStránky a ty byly sice také jednoduché, ale už trochu to bylo o něčem jiném

V patičce hlavičce sem title a charset hledal půl minuty:)

Strukura nadpisů... 2-4-3...to není dobré..."Tvorba webových..." by měla být jednička

Menu na to, že je to standardní seznam bez čehokoliv, tak má trochu moc složitý kód...spíš to yvypadá že to mělo být obrázkové a pak si od toho upustil, ale kód nechal
panther
Profil
Nox
"Tvorba webových..." by měla být jednička


Vždyť je má jednou jako jedničku (jakoby v logu) a podruhé je má dvojkou jako hlavní nadpis stránky.

Jak to Venca V vyřešil se mi zdá být dobré a logické řešení
Nox
Profil
J, pravda, nevšiml jsem si... kód zas tak přehledný není a hlavně je naprosto chaoticky poskládaný...
barrytrotter
Profil
No..Na to ako vieš dobre vyrábať stránky si ma týmto sklamal.Je to fádne chýbajú tam farby na oživenie.Strašný kód a kde je logo?
Body 2/10
Venca V
Profil
Díky za názory, o vzhledu tady diskutovat nebudu, ale co jsem nečekal jsou ty poznámky ke kódu...

1./ Nepřehledný? Nesmysl, mám ho komentovaný a vyznám se v něm naprosto bez problémů. Že má někdo z vás jiné formátovací zvyklosti? Nezájem, kód písu pro prohlížeče, a ty ho zbaští bez problémů.

2./ Chaotický? Strašný? Tak tohle prosím rozveďte...


P.S.. Jedinou úpravu, kterou jsem udělal, bylo vyházení prázdných spanů a id z menu, které bylo, jak Nox správně poznamenal, původně obrázkové.

P.P.S.: Nox A proč bys taky charset a title hledal v patičce?
Nox
Profil
Venca V
mělo tam být v hlavičce:)

Nevím, dělá mi problém se v něm vyznat
A chaotické proto, že např. hlavička webu je uprostřed kódu ...mohlo by to být nějak logicky seřazené
Venca V
Profil
Nox
A chaotické proto, že např. hlavička webu je uprostřed kódu ...mohlo by to být nějak logicky seřazené
To je kvůli pravému sloupci, který plave;-)
Ghosting
Profil
404 not found
Venca V
Profil
Ghosting
Vyhráváš první cenu, trefil ses cca do pěti vteřin, kdy jsem přejmenovával složky:-D
Railbot
Profil
Sidebar před hlavním obsahem? Jaj. H1 až po sidebaru? Au. Našlo by se pár zbytečných divů, prvků a tříd. První obalový sis mohl ušetřit, kdybys nastyloval body, třeba.
Kontaktní údaje by mohly být v <address>
Tabulka ceníku není sémanticky správně, nemáš tam <th>
Poptávkový formulář je zbytečně podrobný a uekcaný. Těžko bude mít někdo trpělivost to číst a odklikat.
Adresa v záložce Kontakt v tabulce, no fuj.
Chybí ti tam tiskový styl.
Venca V
Profil
Railbot
Konečně někdo s konstruktivní kritikou:-) Skoro všechno jsem upravil, až na:
Poptávkový formulář je zbytečně podrobný a uekcaný. Těžko bude mít někdo trpělivost to číst a odklikat.
Je tam možnost vyplnit jen jméno a kontakt.

První obalový sis mohl ušetřit, kdybys nastyloval body, třeba.
Přiznám se, že nastylovat body pro všechny prohlížeče neumím, jeden obalový div navíc myslím není tak hrozná cena... Pokud máš řešení pro všechny prohlížeče, můžeš se s námi podělit:-)

Díky za postřehy.
Railbot
Profil
Venca V
Body je blokový prvek jako každý jiný, lze ho nastylovat úplně stejně jako div. Není s tím sebemenší problém. To samé prvek <html>.
Venca V
Profil
Railbot
Jasně, ale šlo mi o nějaké řešení, jak tohle vysvětlit také Microsoft Internet Exploreru 6...
Railbot
Profil
Venca V
Proč by s tím měl mít nějaký problém? Nemá.
Venca V
Profil
Railbot
Blbě jsem se vyjádřil, myslel jsem MSIE v quirku...
Railbot
Profil
Venca V
To je potom asi nepoužitelné. Proto IE do quirku nestrkáme :)
Venca V
Profil
Ahoj, takže jsem udělal zas nějaké změny, můžete zhodnotit...

http://lehce.eu/

P.S.:
Railbot
Tak jsem se rozloučil s quirkem v MSIE 6 a s jedním obalovým divem:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0