Autor Zpráva
repetep
Profil
http://www.taste-of-bodom.sk/doom/main.php

Ešte to nieje hotové, ale dizajn a hlavný kód už mám, tak som zvedavý, čo mám vylepšiť, zemniť.. (klikacie logo je zatiaľ nefunkčné, lebo ešte nieje spravená úvodná stránka a aj domena potom bude ina)
barrytrotter
Profil
Veľmi dobré :o) Len by som zmenil hover v menu lebo po nájazde zaniká s pozadím.Ináč je to O.K
Body 10/10


P.S:Logo nerob klikacie bude to blbé takto je to super
Nox
Profil
Proč by neměla být hlavička klikací?

Graficky to celkem jde
Hover není pěkný, některé části (třeba nadpisy!) mají malý kontrast, občas by to sneslo víc paddingu,
Písmo by asi mohlo být větší

Proč skok hned z h1 na h3?

background-color: #2b2b2b;
background-image: url("obr/body_poz.gif");
background-position: top center;
background-repeat: repeat-x;
...toto se dá sepsat do jednoho

font-family: verdana;
...velmi nedbale definované písmo (http://typografie.dero.name/clanky.phtml)

font-size: 0.7em;
...velikost definuj v %, navíc jde sepsat s font-family dohromady

Nuly nemusí mít jednotky

Místo hacků _height: 550px; používej podmíněné komentáře

Jinak je to kódově celkem ok

Celkově to není špatné, ikdyž to na mě neudělalo velký dojem, takový lehký nadprůměr (včetně započítání kódu)
Railbot
Profil

font-size: 0.7em;
...velikost definuj v %...

Důvod?

repetep
Na fan web o hře je to pěkné, design sedí. Bez obsahu mi přijde ta prostřední část kupodivu dost prázdná a jakoby nezapadající ke zbytku, ale to se s nějakým obsahem snejspíš spraví.

Při zvětšení písma vytékají nadpisy z pod obrázku.
Nox
Profil
No to mám odsud, bylo tu zmiňováno, že definování jinak než v % způsobuje nemožnost měnit velikost písma někde v IE... není to pravda?
zimmi
Profil
Nox: S čistým svědomím definuju velikost písma v pixelech (ano, slyšíš správně). A ještě nikdo neumřel.
Railbot
Profil
zimmi
S čistým svědomím odpíráš uživatelům IE možnost zvětšit písmo a tím snižuješ použitelnost svého webu. Gratulujeme:)


Nox
Ne, není to pravda. Problémem jsou px. Jinak procenta, em, jsou zcela v pořádku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota a Noxe:
Přesněji: jen procenta a „em“ jsou v pořádku. Všechny ostatní jednotky (včetně px) se nezvětšují.
Určitá kombinace použití „em“ jednotek způsobuje, že Explorer zvětšuje/zmenšuje písmo po mnohem větších skocích, což je většinou nežádoucí.
Railbot
Profil
Určitá kombinace použití „em“ jednotek způsobuje...
To způsobuje použití % a em dohromady (přesně ten kámen úrazu neznám, jen vím, že to neplatí pro body v % a zbytek v em).
Nox
Profil
Ok, dobře, díky
repetep
Profil
diky vsetkym za kometare:

mam
<h1> - logo
<h2>- nadpisy podstranok
<h3>- podnadpisy v podstrankach + nadpisy v menu

- to s tym vytekainm po zväcsseni som si vsimol tiez, ale neviem co s tym mam spravit
- hover zmenim, to je najmensi problem
- preco mam pouzivat podmienene komentare? na niektorych weboch pouzvam podmienen komentare a na niektorych tak.. je v tom nejaky rozdiel? takto mi to prislo omoho laksie a menej pisania.
kletely
Profil
repetep
Až na to telo a bannery je to v pohode :|
Railbot
Profil
je v tom nejaky rozdiel?
Ty to v tomto případě řešit moc nemusíš, nech si tam ty hacky, je to u takového webu fuk.

- to s tym vytekainm po zväcsseni som si vsimol tiez, ale neviem co s tym mam spravit
overflow:hidden?
repetep
Profil
kletely
J bannery kazia dizajn, ale je mi to jedno, chcem ich tam

Railbot
dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0