Autor Zpráva
Jobík
Profil
Zdravím, udělal jsem grafický návrh stránky pro jednoho fotografa, nejsem moc dobrý grafik takže to nejspíše bude k ničemu ale byl bych rád kdybyste mi řekli co si o tom myslíte a případně poradili jak to zlepšit.
Návrh - zde
Venca V
Profil
Kdybych byl hodně špatný fotograf a chtěl bych to dát všem najevo, pořídil bych si takové stránky. Znovu a lépe;-)
Jupíí
Profil
Sice jednoduché bez žádných zvláštních prvků ale pokud bude mít pěkné fotky alespoň na stránce viniknou.Docela se mi to líbí.
-edit : možná bych trochu upral ten přechod.
Jupíí
Profil
Venca V
jak vidíš zde mu poradili aby nedělal nic co by vyžadovalo velkou grafiku a jak vidíšzde stránka je pěkná a nic moc na ní není jen bílá a černá
wendys
Profil
Kdyz uberes ten gradient, tak snad bude lepsi i ciste bila stranka s fotkou
Nox
Profil
Je to opravdu bohužel extrémně špatné, vše je zubaté, barvy naprosto nesladěné atd., nevím co k tomu přesně říct...

http://www.webdesignerwall.com/category/trends/
http://css-galerie.martyweb.cz/

Zakončil bych to citací:
"Znovu a lépe;-)" Venca V
:)

Edit:Stránku Pavla Veselého neppovažuji za nijak nadprůměrnou, spíše ucházející a přesto je od zde prezentované kvalitou někde úplně jinde
Jupíí
Profil
wendys
Kdyz uberes ten gradient, tak snad bude lepsi i ciste bila stranka s fotkou
Měl sem namysli ne tak do šeda spíše zůstat u černé!
vydrus
Profil
Vždyť tam není co hodnotit, je to prázdné...
Nox
Profil
To je jedna věc, ale je vidět že to nezvládá celé, na celé stránce není nic co by se dalo označit byť jen za podprůměrné

Snad bych doporučil prostě velmi pečlivě si prohlídnout a srovnat své stránky třeba s tím, co je ve mnou odkazovaných stránkách,
srovnat to a učit se dle toho

Neříkám že každý je hned profík, každý nějak začíná, ale chce to opravdu spoustu píle, zkoušení a studování
Jupíí
Profil
co takto toto je to po barevné stránce lepší

Jen sem to přebarvil uprav si to jak chceš ale podle mně je to tak s tím přechodem lepší
Jupíí
Profil
schválně to skus Jobík
wendys
Profil
neni
Jobík
Profil
Mě se to ale líbí víc ta práce Jupíího docela pěkné díky ještě si stím pohraju podle toho co mi tu písnou
Venca V
Profil
Jupíí
a jak vidíš zde stránka je pěkná a nic moc na ní není jen bílá a černá

Ano, nic moc na ní není, ale je to výborně zpracované, což se o předmětu tohoto threadu říct nedá... Nechci ho samozřejmě shazovat, zvláště ve srovnání s profesionální prací, ale pokud pochopí, že to "Znovu a lépe" jsem myslel dobře, bude na dobré cestě;-)
VENCA
Profil *
ted jsem zrovna pro jednoho fotografa delal stranky tk se podivej na navrh (dal bych sem uz i nakodovanou praci, ale dotycny nechce aby nebylo videt jeho jmeno)

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=79201&foru m=2&page=-1
Venca V
Profil
VENCA
Jseš si jistý, že tvá práce je natolik kvalitní, abys ji dával za příklad?
VENCA
Profil *
nic takoveho jsem nenaznacoval ;) ale myslím si ze je kvalitnejsi, tk treba si z toho neco vezme ;)
Jobík
Profil
Dobrá skusím něco lepšího

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0