« 1 2 »
Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Vítěze už máme a teď již zbývá jen dotáhnout vše k dokonalosti. Bavme se jen o HomePage, zbytek je jen odvozenina a tak i zůstane.

Návrh č.1: zde
Návrh č.2: zde

... a teď ještě úvodní názor:
Červená varianta mi trochu rve oči.
Klidně se obejdu bez toho rámu s kudrlinkama, který stejně nesouvisí s tématem.
Cesky Krumlov UNESCO ... to je upoutávka na akční nabídku a má být co nejvýraznější.
Ta série pražských památek působí dost pohřebně a těžkopádně. A k tomu je možná zbytečně nalepená na logo.
Spodní část s kontakty je fajn, ale mapu fakt NE, jinak mi polezou lidi do kanclu. Dále ten pás s náhledy fotek bych taky vykopnul.
Jo a ještě to horní menu nemusí být moc výrazné ... z hlediska navigace je důležitější to levé.
Dále je třeba někam zakomponovat ty reklamní textíky co jsou teď pod levým menu.

A poslední věc: jestli Ti opravdu tak překáží to logo, můžeš ho zmenšit a změnit mu barvy.

Jinak viz Plaváček:-)))
vertigo4
Profil
Shadowwolf
OK, jsem rád, že zvítězil můj návrh... pokusím se zapracovat na návrhu dle tvých přestav ;-)
m
Profil *
Takze vyhral navrh ktory chces kompletne zmenit? To uz si si za tie prachy mohol dat spravit ovela lepsi design nejakemu poloprofi alebo profi grafikovi.

BTW: Ani jeden design v sutazi nebol dobry.
Railbot
Profil
S tím mohu souhlasit. Navíc návrh vertiga4 z nich imho nebyl nejlepší. Stejně víme, že nebýt Plaváčka, tak by býval vyhrál třeba jiný návrh.
vertigo4
Profil
Railbot
No to víš, podplatit Plaváčka není jen tak. Takže se cení snaha... ;-)
free.will
Profil *
Na vyherním návrhu se mi něco líbí a něco ne, nicméně je to otázka vkusu :-) Z tohoto důvodu bych ja spíše postupoval tak, žebych dal zhodnotit všechny zůčastněné návrhy a vybral bych ten, který se líbil většině lidí :-) ale to je čistě můj názor :-)

Jelikož sem sem se účastnil konkurzu neberte nějak špatně, nemyslím to zle jen říkam svuj názor :-) Výherci samozřejmě gratuluju :-)

Railbot
Abych řekl upřímně pravdu těžko se dá určit nejlepší návrh, zadavatel si vybral to co se mu líbilo zda to bylo či nebylo ovlivněné příspěvky Plaváčka je celkem jedno a je to dle mě čistě věc zadavatele konkurzu zda se necha ovlivnit něčím či ne, takže to bych nějak neřešil :)
Railbot
Profil
free.will
Já nic neřeším, napsal jsem svůj názor, od toho tu máme tuhle diskusi ;)
free.will
Profil *
Railbot
Jasně to ja taky :-)

Jinak Shadowwolf možna pokud bys měl čas mohl bys seřadit zůčastněné návrhy od nej po nej (nejlepší po nejhorší) nevím jak ostatní, ale mě by přece jen zajímalo jak jsem přibližně dopadnul ikdybych měl byt poslední :)
VENCA
Profil *
free.will
me by to take zajimalo jak jsem u Shadowwolfa skončil ....

jinak k tomuhle designu, ta hlavicka neni spatna s tim logem, ale jinak se mi to moc nelibí sry... ty okraje atd...
vertigo4
Profil
VENCA
které okraje?
vertigo4
Profil
Shadowwolfe, případně mě kontaktuj na mail vertigo4@seznam.cz či ICQ 460645414 a můžeme tak probrat konkrétně, jak si to představuješ.
ja
Profil *
mne sa to tiež moc nepáči..Sa mi to podobá na tapetu mojej babky čo má na stene...Ale môj nazor nie je dôležitý :-)
VENCA
Profil *
no okraje designu ty "tapetový vzorky" (jsou v rozích a uprostřed nahoře i dole) sry :-D jak píše ja
vertigo4
Profil
VENCA
OK, je možná použití těchto vzoru zbytečné, ale připomíná mi to renesanci a jak je známo, tak Praha za renesance pěkně rozkvétala... tak proto jsem je použil.
joe
Profil
Jak je vidět, Plaváček asi nemá moc vkusu, podle mě tenhle návrh nejlepší rozhodně nebyl a svědčí o tom i to, že to chceš skoro celé předělat :-)
repetep
Profil
absolutne nechapem o com sa v tejto teme toci, kto je pavlacek?
vertigo4
Profil
repetep
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=78400&foru m=26&page=-1#13
repetep
Profil
aha, diky
drasha
Profil
Verze 2 se mi nelibi vubec. Verze 1 má příjemný vzhled, ale i tak to ta zeleno žlutá barva kazí. Určitě by víc sedla jiná a tmavší barva. Ten vzorek se mi take nelibi. Je to takový "nudný" navrh, chtělo by ho to rozveselit.
VENCA
Profil *
no proste nevím, jako neni to zle, ale je tm toho hodne na upravu, tkž si myslím že opravdu Plaváček ovlivnil Shadowwolfa

;)
vertigo4
Profil
VENCA
Jistě, Shadowwolf je tříletý děcko, který nemá oči a rozum, že mu musí radit Plaváček?
Napadlo tě třeba, že ze všech návrhů je u toho mého možná nejméně nutných úprav?
ja
Profil *
vertigo4
mne ne..A ani pravda to moc nie je
free.will
Profil *
Notak pánové tohle tu nebudeme zbytečně rozebírat ja si taky nemyslím, žeby to mělo až takový vliv. Nicméně to vůči ostatním nemusi být uplně fér, že někdo komentoval nějaky návrh ještě před koncem soutěže když ani sám Shadowwolf se nevyjadřoval k zaslaným návrhum :-) Proto to teď může tak vypadat, že byl výběr ovlivněn názorem Plaváčka, ale pravdou to být nemusí. Soutež je stejně uzavřena a nic se s tím už neudělá :-)

Příležitostí a jiných soutěží bude určítě ještě v budoucnu dostatek :-)
vertigo4
Profil
ja
Tebe jsem se ale neptal...

Shadowwolf
Mohl bys, prosím, zde vysvětlit, proč jsi vybral můj návrh a ne něčí jiný, čím tě můj návrh oslovil, zaujal, ačkoliv nejspíše není nejlepší, je v něm asi příliš mnoho nedostatků a mnoho věcí je potřeba předělat? Abychom předešli spekulacím, že jsi byl ovlivněn Plaváčkem...
Medvídek
Profil
Nevim proč, ale vertigův návrh se mi taktéž líbil ze všech nejvíce.Prostě na mně zapůsobil na první dojem ze všech nejlépe.
ja
Profil *
vertigo4
Ja som tebe neodpovedal...
m
Profil *
Navrh od vertiga sa mi osobne nepaci vobec.

Je to amaterske, zla praca s danymi farbami, nulovy zmysel pre detail (rozmazane ornamenty, nezarovnane pismo,..), zla praca s logom, atd.
Nechapem ako to mohlo vyhrat. Boli tam lepsie spracovane navrhy (minimalne 1)
vertigo4
Profil
m
Nechci se ponížit ke kritice ostatních návrhů, ale mohl byste mi, pane anononyme, vysvětlit, v čem ostatní návrhy nejsou amatérské? Abych byl pro příště poučen...
m
Profil *
Nikde som nespomenul, ze ostatne navrhy boli genialne. Napisal som, ze tam boli aj lepsie navrhy. Minimalne tento http://www.tvorimestranky.cz/navrhy/pragabondo_hover.jpg . Jednoznacne autor vedel ako ma web vyzerat a ako nema. Je to 10 krat cistejsie, prehladnejsie, lepsie spracovanie farieb. Ma to svoje muchy samozrejme, ale podstatne menej ako ten tvoj navrh.

pan anonym :)
ja
Profil *
m
súhlasim a ešte aj vychádza najavo že "hlavný kritik" neznáša kritiku :-)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0