« 1 2
Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Jste směšní... Shadowwolf si vybral můj návrh, který se mu zdál očividně nejlepší. Jsem ochotný přijmout kritiku, ale ne od někoho, kdo na diskuzi vystupuje pod nicky jako "m" a "ja". Netvrdím, že můj návrh byl světový, ale pokusil jsem se narozdíl od ostatních o něco originálnějšího, co teď dopiluji podle požadavků Shadowwolfa. Nevidím problém.
m
Profil *
Nie je jedno od koho je kritika, ked je opodstatnena? Co tam potom ako sme sa podpisali?
netwits
Profil *
No já nevím, ale ten vítězný návrh podlé mého názoru nemá hodnotu ani poloviny výhry. Ale neznám přesné zadání, zda musela být zachována tato barevnost, jelikož by stránkám mnohem více slušela úplně jiná.. Taky bych neváhal přijít s modernějšími prvky než byly použity. Je to až příliš usedlé na můj vkus ;-)
vertigo4
Profil
Hele, já bych to uzavřel takto. Já vypiluji současný grafický návrh, zveřejním jej zde nejspíš zítra a Shadowwolf se sám rozhodne, jestli návrh přijme. Na začátku řekl, že si vyhrazuje právo návrh nepřijmout. Berte to jako šanci, kterou jsem dostal. Pokud návrh dostatečně nezlepším, bude už na Shadowwolfovi, jak se rozhodne. (Třeba dá možnost dalším návrhům).
Shadowwolf
Profil
Kdybych si chtěl nechat radit od Plaváčka, tak mu to rovnou zadám! OK, vertigův návrh je nejlepší, i když neodpovídá přesně mým představám. Jenže tohle je jaksi naprosto normální. Grafik něco vyrobí a pak se to postupně upravuje.
Dále fakt neznám profi grafika co by za tyhle prachy udělal nějakou bombu ...
Téma nezamykám, klidně diskutujte ... já se dále vyjadřovat nebudu, nemám k čemu.

Btw. Plaváčku, promiň. Vážím si toho co děláš, škoda, že si lidi berou do h**y Tvoje jméno
drasha
Profil
vertigo4
Jsem ochotný přijmout kritiku, ale ne od někoho, kdo na diskuzi vystupuje pod nicky jako "m" a "ja".
tvůj návrh rozhodně nebyl nejlepší. Stačí ti to takhle? (nejsem anonym)
Timy
Profil
Taková výhra je tuze fajn věc :-).
free.will
Profil *
člověk jde na chvili na pivo a tady se tak vášnivě diskutuje :-) měli byste si zajít taky na jedno :))

Shadowwolf
Jen na okraj byl bys překvapen někteří freelance grafici dělaj moc pěkné návrhy za 4-5 tisíc. konkrétně si teď nevzpomenu, ale už sem na někoho takového narazil ikdyž záleží taky na vkusu prace co se líbily mě by se nemusely líbit tobě :-) , ale myslím že si nechat vytvořit návrh formou souteže taky není špatny takže to máš celkem jedno :-)

Timy
Zajimavé :-))
m
Profil *
Shadowwolf
Napriklad tento link... http://designme.sk/cennik.html
Railbot
Profil
Nechat si udělat grafiku například u tohoto velice nadějného grafika http://www.luzbetak.com/ tak to vyjde cenově stejně, možná levnějši a kvalitou zcela v jiné lize. To jen tak na okraj.
free.will
Profil *
m
Jo souhlas...jsem si nevzpomněl na ten link :)))

Railbot
Ten mě napadl taky, ale nebyl jsem si jistý jeho ceníkem :-)

Ale myslím, žeby oba grafici na ceně mohli klidně přitlačit - můj názor.
vertigo4
Profil
drasha
tvůj návrh rozhodně nebyl nejlepší. Stačí ti to takhle? (nejsem anonym)
Stačí, ovšem to že nebyl nejlepší už není můj problém.

Timy
No jo, tak to u nás bývá...
vertigo4
Profil
Tak zde dávám trochu se zpožděním můj upravený návrh jak jsem slíbil; zatím si jej však Shadowwolf nepřebral. Tak uvidíme...
Pragabondo
VENCA
Profil *
vertigo4
je to hezky
joe
Profil
vertigo4
Tohle se mi líbí, jen nevím jestli je dobré házet Prahu na podlahu.. ;)
Nesedí mi tam to logo, zdá se mi moc velké, zmenšil bych ho do šířky toho levého sloupce. A ta zář nad Prahou je dost hrozná. Nevím proč jsi dal tak velkou mezeru vpravo od obsahu, koukni jaká je vlevo a jaká vpravo. Pak mi ještě vadí ty obyčejné šipky u Leggi, s nima jsis nedal žádnou práci, to jsou obyčejné šipky z Photoshopu zdá se mi, ale jinak to je mnohem lepší než ten tvůj původní návrh.
Nic nemění na tom ale, že je uplně překopaný a s tím minulým nemá snad nic společného.
grimword
Profil
nice, toto je presne typ vzhledu, ktery mam rad :)
Railbot
Profil
Být soutěžícím v tom konkurzu tak jsem docela naštvanej. Vyhrálo něco, co se zahodilo a udělalo se něco úplně jiného. Tomu říkám fér soutěž :o)
vertigo4
Profil
Railbot
Netvrdil bych, že je to úplně něco jiného, rozložení více méně zůstalo "stejné" (nechytej mě prosím za slovo), když si odmyslíš pozadí, tak myšlenka tam je stejná jako v původním návrhu, jen jsem ji trochu rozvedl a graficky vylepšil, zdůraznil některé prvky atd...
Lexter
Profil
Když už, tak zvýraznit levý panel. Bez pozadí se mi nelíbí.
Railbot
Profil
vertigo4
jen jsem ji trochu rozvedl a graficky vylepšil, zdůraznil některé prvky atd...
Takže celé předělal. Stále to nemění nic na tom, že to teď vypadá úplně jinak. Ale co, já jen pro zajímavost, osobně je mi to šumák, takže to neber jako rejpání.
free.will
Profil *
Railbot
Souhlasim s Tebou je to celkem zvláštní, že soutěž vyhrál nějaký návrh, ktery se pak skoro kompletně upravil...

to neni nic proti Tobě vertigo4 - mluvím o principu. Jinak tenhle návrh se mi zá taký lepší než ten výherní. A souhlasim s názorem, žeby to logo bylo možná vhodnější menší :-)
m
Profil *
Railbot
so true..

K designu sa radsej nejdem vyjadrovat ;)
Jimmy Hayek
Profil
Nevíte někdo, co je se Shadowwolfem? Design ještě nepřevzal a naposledy se mi ozval někdy v září/říjnu... Rád bych tedy věděl, jestli mám design nadále držet nebo jej střelit někomu jinýmu, případně upravit jako šablonu a pod...

pro nezasvěcené: vertigo4 = Jimmy Hayek ;-)
Ove.net
Profil *
Hodně slabá práce...
lotty
Profil *
Shadowwolf
nebudu Vám mluvit do toho, který návrh si vybrat. Zároveň podotýkám že nejsem žádný grafik majstr :o)
Ale zamyslete se. Pokud Vám něco na tom návrhu nesedí, má ho opravdu cenu použít? Opravdu chcete takovou reprezentaci? Mě osobně je to jedno, kerý vyberete, ale zkuze si na tyhle otázky odpovědět a jestli to už ady padlo tak se omlouvám, jsem určitě trochu OT. Ale i ak díky za pozornost.
Str4wberry
Profil
Vzhledem ke staří vlákna se zaměřme, prosím, na příspěvek [#23] Jimmyho Hayeka.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0