Autor Zpráva
doktorzhor
Profil
rad bych pozadal o zhodnoceni webu mauiprofessionalphotography.com

Jde o moji prvni stranku. Zcela urcite by bylo nejlepsi udelat web v jedne verzi - mix flash a html. Puvodne vsak slo o ciste flashovou prezentaci, ale z duvodu optimalizace vyhledavace, bylo nutne dodelat html klon, ktery jsem se snazil vzhledove co nejvice priblizit flash verzi. Jde o komercni stranku, takze me jde predevsim o jeji optimalizaci. Ze zacatku google dlouho trvalo nez se zacala objevovat na prijatelnych pozicich - momentalne pri zadani hesla "maui photography" se stranka vyskytuje na cca 15 pozici }druha strana vysledku hledani). Cilem je samozrejme dostat web na predni stranu.

Co me momentalne nejvice vadi je ze mam pocit ze google bot ji cte nejak podivne. Presto ze v google cache je datum par dni zpatky, tak se ukazuje verze webu, ktera je uz minimalne 2 mesice zmenena. Dalsi problem o kterym nevim co si mam myslet je to, ze v google preview se nic neukazuje (ne bo spis jen bila stranka)

Predem moc diky za cenne rady, vemu si z nich pouceni do dalsi prace :)
Tomasds
Profil
Malé, strohé, design stránek bez nápadu.

Navíc neuvěřitelně pomalé a s ještě neuvěřitelněji kýčovitým obsahem, ale to už zřejmě není tvoje práce.

Pamatuju dobu, kdy se takových webíků vyrojila spousta. Malé nezajímavé neaktualizované sbírky nezajímavých fotek. Tohle vypadá přesně tak. Jako portfolio někoho, kdo si kontroluje mailovou schránku dvakrát za rok.

Hodnotím html verzi, flash jsem neviděl, neláká mě.
vertigo4
Profil
doktorzhor
1) Především se mi nelíbí doména...zbytečně dlouhá a nezapamatovatelná.
2) Stejně tak title, který je asi rádoby SEO, ale pro běžného návštěvníka je nepoužitelný...
3) Nelíbí se mi použití tabulkového layoutu...
4) Proč vynecháváš v kódu řádky?
5) Věř mi, že by by web se lépe umisťoval v Googlu, kdybys na úvodní stránku vložil obsah http://www.mauiprofessionalphotography.com/html/mauiprofessionalphotog raphy.php ... rozcestník mezi flashem a html se ve vyhledávačích dobře umisťovat nebude...
6) Flash verzi jsem si nestihl prohlédnou, jelikož začala vyhrávat nějaká kýčovitá kytara...
7) Graficky nic moc, takové "mrtvé"... co to tak oživit, více barev?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0