Autor Zpráva
radas
Profil *
zdravím,
chtěl bych vědět nazor odborníku, jsem začatečník tak prosím berte to s rezervou, prozatím to je vše ve vývoji

http://www.rallystudio.ic.cz/pwp
vydrus
Profil
Celkem to jde, jen bych přibarvil patičku a z menu odstranil ty hnusný ikony
vydrus
Profil
A jaktože tam nemáš IC reklamu? :-)
radas
Profil *
no ty ikony jsem tam dal na naměty mého okoli,
a vadi to moc že tam nemam reklamu ic?:)
spiš se mi jedna o funkcionalitu ..jsi mailtel a co by jsi tam ještě uvital za nastroje?
radas
Profil *
Vstupní údaje:
login admin
heslo admin
Mistr
Profil
radas
no ty ikony jsem tam dal na naměty mého okoli,
Pokud je tam chceš mít, tak si nakresli svoje vlastní. Vše v jednotném designu. Stávající jsou jen profláknuté ikonky stažené z jakési ikonkové databáze nebo odkud. Myslím, že velmi shazují celkový vzhled stránky.

A dále k webu:
(1) Nelíbí se mi věty typu možností digitální fotografie s jednookými zrcadl ...detail>>. Co to je za slovo "zrcadl"?
(2) Oprav si nadpisky Vyhledává a Přihlásit.
(3) Absence loga. Na druhou stranu musím pochválit, že je klikací.
(4) K čemu mi - jako zákazníkovi - je dobrý údaj Právě je online: 3 uživatelé? Že se na webu nebudu bát?
(5) Na první pohled netuším, čím se daný obchod zabývá. Podle prvního obrázku asi hodinkami. A v menu náhodou koukám, že dokonce i ledničkou či motorovou pilou...
(6) Pravé dva sloupečky bych předělal celkově. Více bych (třeba rámečky) zvýraznil co k sobě patří.
(7) Postrádám výraznější uvedení kontaktu. Uvědom si, prosím, že podobných obchůdků je na internetu obrovská spousta, takže není žádný problém zamířit ke konkurenci. Důvěryhodnost obchodu je velmi důležitá!
(8) Proč máš v patičce dvojnásobný copyright? Tedy Copyright a ještě ©.
(9) Před dvojtečkou se mezera nepíše, za ní naopak ano. Viz vstupní stránka a formulář pro přihlášení v ní.
(10) Texty - viz například http://www.rallystudio.ic.cz/pwp/download/file.php?id=2 - jsou velmi dlouhé, nepřehledné, nezáživné. Jak jsem již napsal výše, konkurence je v tomto oboru velmi vysoká, tak je potřeba se zákazníkovi až téměř podbízet, navádět ho a pomáhat mu. Návštěvník se nesmí ztratit a musí mít neustále přehled.
vertigo4
Profil
radas
Hele, celkem dobrý na začátečníka... chce to trochu oživit hlavičku, nelíbí se mi moc šedo-bílý gradient a ty záložky, kterým bych dal hover, ale rozjezd to je dobrý

P.S. Ale tu IC reklamu bys měl vysvětlit...
radas
Profil *
A dále k webu:
(1) Nelíbí se mi věty typu možností digitální fotografie s jednookými zrcadl ...detail>>. Co to je za slovo "zrcadl"?
(2) Oprav si nadpisky Vyhledávání a Přihlásit.
(3) Absence loga. Na druhou stranu musím pochválit, že je klikací.
(4) K čemu mi - jako zákazníkovi - je dobrý údaj Právě je online: 3 uživatelé? Že se na webu nebudu bát?
(5) Na první pohled netuším, čím se daný obchod zabývá. Podle prvního obrázku asi hodinkami. A v menu náhodou koukám, že dokonce i ledničkou či motorovou pilou...
(6) Pravé dva sloupečky bych předělal celkově. Více bych (třeba rámečky) zvýraznil co k sobě patří.
(7) Postrádám výraznější uvedení kontaktu. Uvědom si, prosím, že podobných obchůdků je na internetu obrovská spousta, takže není žádný problém zamířit ke konkurenci. Důvěryhodnost obchodu je velmi důležitá!
(8) Proč máš v patičce dvojnásobný copyright? Tedy Copyright a ještě ©.
(9) Před dvojtečkou se mezera nepíše, za ní naopak ano. Viz vstupní stránka a formulář pro přihlášení v ní.
(10) Texty - viz například http://www.rallystudio.ic.cz/pwp/download/file.php?id=2 - jsou velmi dlouhé, nepřehledné, nezáživné. Jak jsem již napsal výše, konkurence je v tomto oboru velmi vysoká, tak je potřeba se zákazníkovi až téměř podbízet, navádět ho a pomáhat mu. Návštěvník se nesmí ztratit a musí mít neustále přehled.



tak tomu říkam věcný nazor...zkusím odpovědět na jednotlivé body
a) gramatiku musím ještě dodělat- jsem programator dislektik:)
b) ten obchod neni určen na konkretní odvětví, je psan tak aby si majtel mohl tvořit své odvětní své nazvy, své popisky produktu..ja jsm to tam jen uvedl aby každy měl představu jak to vypada..tak samo da se nahrat vlastní logo takže když neni logo obějevuje se nazev
c) to menu možná předělam nevím zaleží jaky si zakazníku bude před design, protože menu članky, ke stažení jsou řešeny přes include "nejakysoubor.php" takže hodně bude zaležet na designu ..
d)kontakt jo to máš pravdu asi to budu muset nějak předělat...neni to uplně ono ..
e) ic reklamu mam na jiné strance...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0