Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://fotomanipulace.lexter.name/

Zatím je hotová pouze úvodka malého webu o fotomontážích, které mě začali bavit i když pomalu doplňuju. Jsem si vědom, že tam bude fůra chyb, ale proto jsem tady :). Vzhled je právě takový jaký jsem chtěl, ale jak na vás takový web působí? Orientace, atd...
vertigo4
Profil
Lexter
Velmi se mi to líbí a těším se na návody.

Měl bych pár připomínek ke kódu:
1. Začínáš strukturu nadpisů <h2>, k čemuž nevidím důvod.
2. Proč máš neukončený <span id="right">
3. Odkazy nepatří do divu...
4. Lupě u vyhledávání chybí alt=""
5. Proč například drobečkovou navigaci máš v divu a ne odstavci?

Jinak graficky je to hezké...
Lexter
Profil
vertigo4
Já to říkal, mraky chyb... :D Ale díky, na spoustu věcí jsem prachsprostě zapomněl. h1, span, alt. No bordel, díky ještě jednou, pádím štělovat ;).
Tomasds
Profil
Zvážil bych název. Kolem počítačů se pohybuju už od dob 286tek, ale pojem "fotomanipulace" jsem ještě neslyšel.
Design .. ani špatný, ani úžasný. Nejpřesnější výraz je asi "dobrý, no problem". Souvislost rifloviny s tématem minimální, napravuje to jen logo.
Krátké články vypadají vedle dlouhého menu úděsně, buď jim nastav minimální výšku, nebo je prostě dělej delší :)
Lexter
Profil
Tomasds
Krátké články vypadají vedle dlouhého menu úděsně, buď jim nastav minimální výšku, nebo je prostě dělej delší :)
Nebo jsem řekl, že je hotová pouze úvodka.

Zvážil bych název. Kolem počítačů se pohybuju už od dob 286tek, ale pojem "fotomanipulace" jsem ještě neslyšel.
Uvidíme časem. Já se setkávám především s tímto názvem.

Design .. ani špatný, ani úžasný. Nejpřesnější výraz je asi "dobrý, no problem". Souvislost rifloviny s tématem minimální, napravuje to jen logo.
Tak tak, když dělám něco svého, pokaždé to tak dopadne :D.
vertigo4
Profil
Tomasds
Kolem počítačů se možná pohybuješ, ale kolem grafiky očividně ne. Fotomanipulace je běžně používaný termín...
Lexter
Profil
vertigo4
Ovšem fotomontáž je daleko známejší ;). Popřemýšlím.
Tomasds
Profil
vertigo4
Nehádám se, nepohybuju. Možná že lidem z oboru to něco řekne. Gugl má sice jen 1 660 nálezů, ale zná to i wikina.

Lexter
jen úvodka.. máš pravdu, sorry
Nox
Profil
Pěkné, jako vždy;)
Menu by sneslo o pár bodíků lepší kontrast
"samy"?
Třeba na stránce http://fotomanipulace.lexter.name/text/tipy-a-triky je ta horní část taková zvláštní, je tam nějak moc těch nadpisových prvků, proč tam je "zdůraznění fotografie" 2x?
Menu mi přijde trochu moc ve středu obrazovky, nevadilo by mi to posunout víc doleva
Moc se mi nelíbí zpracování horních drobečků, třeba barvou
Komentáře asi ještě nejsou dodělané, že? Pole (hlavně to hlavní) jsou extrémně malá
"User/pass limitations: 4-9 alphanumeric characters only" proč najednou ingliš?
Asi by se dala dát lepší forma antispamu (současnou jen při nefunkčním JS)
Chválím kvalitu opakování vzorku na pozadí
Lexter
Profil
proč tam je "zdůraznění fotografie" 2x?
Je to něco na způsob FAQ, je tam jen jeden trik proto to vypadá hloupě. Stručně řečeno to bude seznam odkazů vedoucí na kotvy na stránce.

Moc se mi nelíbí zpracování horních drobečků, třeba barvou
Popřemýšlím.

"User/pass limitations: 4-9 alphanumeric characters only" proč najednou ingliš?
Nedokončil jsem překlad. Něco beru z oficiálního překladu sNews, ale hodně toho v nové verzi chybí.

Asi by se dala dát lepší forma antispamu (současnou jen při nefunkčním JS)
Dodám.

Menu by sneslo o pár bodíků lepší kontrast
Oki.

Díky.

Komentáře asi ještě nejsou dodělané, že? Pole (hlavně to hlavní) jsou extrémně malá
Jak jsem řekl, jen úvodka :).

"sam[b]y[b]"?
:).
oogi
Profil
Trochu mi tam vadí přílišný kontrast mezi obsahem a levým menu.
Lexter
Profil
oogi
To může být, trošku barevně sladím odkazy, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0