Autor Zpráva
Jakub
Profil *
Ahoj, budu rád když mi napíšete nějaké připomínky, návrhy na zlepšení či nedostatky k tomuto webu. Předem moc děkuji. Jakub
Jakub
Profil *
http://www.baby.cz
Jakub Žáček
Profil *
No, tak nevím proč nechce nikdo hodnotit. Pěkně děkuju.
los_adios
Profil *
Jediný, co bych po rychlém shlédnutí zlepšil, je v levém menu :hover nejen na text, ale i na pozadí celé buňky... Třeba oranžová na modrou... Nebo tak nějak... Ale jinak to vypadá moc hezky..:-)
Jim
Profil *
Dík, budu rád když se dočkám co nejví ce rad.
Klára
Profil *
nevím jak je to možné, ale když v pravém menu najedu na DANLEA, vyskočí mi tam na vteřinku anketa ještě jednou a to vlevo nahoře od té původní. používám FF.
Klára
Profil *
Grafická stránka - hezké, barevně i obrázky, jediná drobná připomínka je, že už je to spolu s reklamami dost věcí, tak bych třeba v hlavičce ubrala tu fotku mimča napravo, ale to je otázka osobního vkusu, stejně jako netleskám nad těmi točícími se pozdravy, možná by se mohly jen normálně objevovat
Přehledné - našla jsem tam všechno co jsem chtěla, logicky řazené, menu líbí jen mi vadí, že když se zavrtám někam hluboko, nevím jak jedním kliknutím na úvodní stránku, možná to tam je, ale nenašla jsem
Vyhledávání - kupodivu funguje, dudlíky to našlo
Nové okno - nechápu proč se mi otevřela aktuální poptávka v novém okně, takové věci nemám moc ráda
Reklama - jediná věc co mi tu vyloženě vadí je spousta reklamy, postraně je to vpoho, ale nahoře nad články působí rušivě a taky divně, dole by jí člověk bral spíš. finanční výody jsou zřejmé ale na zákazníka to nepůsobí nejlépe
Jim
Profil *
Moc děkuji za přopomínky, pokusíme se s tím něco udělat..
AMD
Profil
Jo, to s tou anketou je pravda, lítá tam jak pominutá a menu je tam posunutý ... dál nechápu proč je tam nadpis napsanej německy a anglicky... dál anketa je v iframe a to je v XHTML 1.0 Strict nevalidní... měl jsem stejnej problém, stačí změnit doctype na:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "XHTML1-t.dtd">
honzan
Profil *
osobne bych misto te zelene vyuzil oranzovozlutou... jinak se mi to libi moc
honzan
Profil *
jeste sem se na to zadival a zahodil bych pryc ty vyskakujici pozdravy, pouzil bych nejake opravdu jemne pozadi pod hlavni stranku s textem...
Klára
Profil *
to ADM: myslím, že ty cizojazyčné nadpisy upozorňují na anglickou a nemeckou mutaci webu - odkazy jsou hned vedle
Jim
Profil *
Děkuji, u těch nadpisů bylo předpokládáno, že pokud přijde cizinec na stránku, bude pro něho příjemnější a domáčtější prostředí, aby ho to ihned neodradilo.. Takhle to zní možná příliš idealisticky, ale určitě je to cizinci příjemnější.
Jakub Ž.
Profil *
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "XHTML1-t.dtd">
Děkuji za připomínku, jenže díky redakčnímu systému na stránkách tuto oblast hlavičky neupravíme.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0