Autor Zpráva
Favorit
Profil
Zdárec lidičky znova a znova jsem kvůli vám změnil stránky !!! Tak se na ně mrkněte www.sdh-tribrichy.wz.cz !!!
Favorit
Profil
A mimochodem omlouvám se moderátorům, že už po třetí tady využívám jejich služby k dokonalosti mého webu a jestli chtějí, tak mi můžou zemčené názory smazat !

Děkuji Favorit
WeBa
Profil
Mám takové mlhavé tušení, že správně se píše "Kolik sem přišlo lidí" - "jsem" bych já osobně použila například v "Kolik jsem toho dnes vypila?".
A ještě - já podle té mapky tak úplně nechápu, kde vás najdu... Nevidím tam žádné Třibřichy. (Jsou u Dědova...? Nebo u Chrudimi? Nebo někde jinde? Netuším (- dobrovolně se přiznávám, že mám mizerný zeměpisný znalosti).
Ostatní už řekli to ostatní...
WeBa
Profil
A tak to s tou mapou se omlouvám, netušila sem, že na ní musím ještě klikat...
Šlaha
Profil
Tohle nechápu: Dáš stránky ke kritice poprve, dostaneš rady, ale ty je nerespektuješ, uděláš druhou verzi, kterou dáš taky ke kritice, opakuje se v podstatě to, co poprve, jenže hned na to je tu třetí verze, třetí téma, ale stránky pořád stejný.
Proč to chceš okomentovat, když se podle toho nezařídíš?

1. Voddělej běžící text, pak animovaný gify
2. Jinou toplist ikonu
3. Přečti si pravidla pro kládání stránek ke kritice
Favorit
Profil
Děkuji všem, že máte takové strpení se mnou a děkuji za chybu, kterou ihned opravím ! Ale nemůžu s váma souhalsit s tim běžícim textem a animací !! pár animací jsem vyhodil, ale ty to už tam asi nechám !!! a na ty toplist ikony se ještě podívám, jinak děkuji

Favorit
bzuK
Profil *
"Vítejte na webových stránkách SDH Třibřichy" je naprosto bezúčelný. Si představ, že by tě KAŽDÁ stránka takhle vítala - hrůza, ne? Když už přijdu na tvoje stránky, je přece samozřejmý, že mě vítáš, nebo snad ne?
A běhací text je prasárna stejně samoúčelná - pokud máš co říct, tak se nestyď a napiš to na beton, ať to tam stojí a můžu si to přečíst. Jaký pak doleva doprava doleva doprava, chyť si mě!
Prosím i za úpravu mapky, měl jsem stejnej problém jako WeBa, jen mě nenapadlo na to klikat. Když na malou mapku vyznačíš Třibřichy, ty ostatní už můžeš smazat.
<title>úvod</title> - co takhle tam dát <title>SDH Třibřichy</title>?
Máš tam furt nepřehledný moře barviček - jako kdybys snědl dvě kila lentilek a pak se pozvracel. Zkus si určit dvě, tři barvy, který budeš používat a žádný jiný tam necpi.
... a už se vykašli na dyzajn a hoď tam konečně nějaký informace! O hasičinu se zajímám jak fik, mám projítý tvoje stránky, ale stejně o vašem esdéháčku NIC nevím!
Favorit
Profil
Tak jsem tam udělal, co jsi chtěl a informace doplnim jindy potřebuji je ještě sehnat !!! Jestli mám ještě něco změnit tak pište lidičky !!! budu rád !!
bzuK
Profil
Tak jsem tam udělal, co jsi chtěl
Já po tobě nic nechcu, to ty jsi chtěl poradit :o) A že by to byla nějaká velká změna, to zrovna ne...

Ad <title> - úvodní stránka OK, možná by se hodilo opravit i ostatní části - třeba "Akce - SDH Třibřichy", "Mladí hasiči - SDH Třibřichy", ...

Proč nadpisy sekcí nejsou jednotným písmem? (Zásahová jednotka | Výbor SDH- Třibřichy | mladí hasiči | ... | akce)?

Kdybys chtěl odkazy na nějaký zajímavý hasičský stránky, klidně se nech inspirovat na www.hasici.org (moje skladiště linků)

Když už se mermomocí nechceš vzdát hejbacího textu, můžeš se nechat inspirovat na www.firesport.cz - psát na to jezdítko kraťounký pozvánky na akce, aktualitky... Opravdu nevím, proč by stálí návštěvníci (a těch budeš asi mít většinu) měli furt dokola číst nějaká uvítání...

Místo pěti obrázků s mapou (čímž možná porušuješ autorský práva) stačí dát jeden link - http://mapy.seznam.cz/search.py?objectType=0&key=504921&tableName=obec _web&zm=4&sz=1

Kouknul jsem se do zdrojáku a pochopil... FrontPage... chlape, bez kvalitního editoru (Poznámkový blok nebo různá vylepšení - PSPad, ...) a kaskádových stylů (CSS) těžko kdy vyrobíš kloudný stránky. (mám na mysli stránky na takový úrovni, aby ti někdo platil za webdesign nebo reklamu)

Chceš-li se tomu naučit, znám jedno dobrý místo ;o) - www.jakpsatweb.cz - a vem to pěkně od začátku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0