Autor Zpráva
Hakam
Profil
Jelikož kritiku beru vždycky jako příznivé sdělení, rozhodl jsem se, že bych rád slyšel váš názor na můj nový katalog odkazů - http://odkazy.xrs.cz

Nebojte se, jen do toho... hodnotťe cokoli, vzhled, systém, funkcionalitu, přehlednost....

za každý názor předem děkuji
Pavlisko
Profil
Design mi nepřipadá moc moderní.
Pavlisko
Profil
Našel jsem toto a to se ti povedlo více :)


http://inzertal.cz/
Ghosting
Profil
Mě se to lííbí, učel to splňuje.
vertigo4
Profil
Hakam

1) Vzhled opravdu nic moc.
2) Na druhou stranu je to přehledné, především oceňuji výrazné "Přidat zdarma odkaz", jelikož na mnoha katalozích hledám půl hodiny.
3) Zatím pro mne katalog postrádá význam, jelikož GPR i S-rank = 0
grimword
Profil
vzhled moc jednoduchy, ale ne cool jako treba u googlu, btw celkem me dostalo "Katalog katalogu" :D v blizke dobe muzu ocekavat "Katalog Katalogu katalogu"? :))))
Izzi
Profil
pri registracii stranky mas: suhlasim s podminkami registracie (alebo nieco take)... ale ja tam nevidim nijake podmienky k zhliadnutiu...:)
Hakam
Profil
Díky moc za všechny příspěvky.

Grafika - ano, pokusím se to nějak vylepšit. Pokud má někdo nápad, jak by nová grafika měla vypadat a nebo čeho konkrétně se mám do budoucna vyvarovat, budu rád, když to napíše.

Ranky - jasan, musíme chvilku počkat, než nás vyhledávače zaindexují a přidělí nám ranky. Ovšem pokud někdo přidá svůj web už teď, bude to pro něj mít význam sice až za nějaký čas, ale teď tím nic neztratí...

Podmínky jsou umístěné nad přidávacím formulářem. Teď jsem tam navíc doplnil i popisek "viz výše" aby to bylo jasnější.. Nebo myslíte, že mám podmínky dát někam na externí stránku?

Díky za názory, moc si jich cením. Budu moc rád, když ještě něco napíšete...
kvok
Profil *
Uživatel souhlasí, že na email zadaný tímto formulářem mohou být zasílána reklamní sdělení.
Asi bych blíže specifikoval, kolik jich bude (např. 2 za měsíc).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0